EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: 170 cm 85 kg  (Read 10477 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: 170 cm 85 kg
« Reply #30 on: June 28, 2009, 05:17:46 PM »
stavi malo step soka
moze i drugi mladi sir, al svi imaju vise Uh i mm od elle


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Fat Cat

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 23
  • Gender: Female
Odg: 170 cm 85 kg
« Reply #31 on: June 28, 2009, 05:32:53 PM »
hvala za link sad cu da probam nesto od ovoga ...doduse par stvari sam vec probala i nije islo ali mozda step prodje posto volim vocne jogurte i slicne stvari ... :)

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: 170 cm 85 kg
« Reply #32 on: June 28, 2009, 05:49:33 PM »
hvala za link sad cu da probam nesto od ovoga ...doduse par stvari sam vec probala i nije islo ali mozda step prodje posto volim vocne jogurte i slicne stvari ... :)

Draga devojko,ovde se ne radi o tome sta ti volis.Svi mi volimo slatko,slano,cokoalde i torte (dobro,sem cristiana  :evillaugh: :wow:).Ja sam siguran da ti u ovaj problem nisi dosla jeduci belo meso,ribu,hranu spremanu na vodi itd.Ti treba da razmislis i vidis sta ti je vaznije,ukus i uzivanje u hrani ili zdravlje.E kad sa tim racsistis,siguran sam da ti nece pasti na pamet da pitas kako da nesto posladis nego ces jesti tako kako je,bljutavo i ruzno,ali ces znati da je to za tvoje bolje.Dakle sustina onog sto sam hteo reci je da ti treba da se prilagodis hrani a ne ona tebi.Sve najbolje.
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: 170 cm 85 kg
« Reply #33 on: June 28, 2009, 05:55:40 PM »
samo polako sve ce doci na svoje kako se prilagodjavas ishrani normalno je da u pocetku nije "ukusna ella" kao neki drugi sir jer ga nikad mozda nisi prije jela pa ti je to i normalno..poslije ce sve doci na svoje..nemoras ellu ima i drugi izvora proteina samo malo prolagodis sebi piletina teletina tuna oslic malo povrca zacina moze da bude jako ukusno samo polako  ;)

Offline maja88kg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 578
  • Gender: Female
Odg: 170 cm 85 kg
« Reply #34 on: June 28, 2009, 06:14:42 PM »
Mozes jesti mladi obrani kravlji sir jer on na 100gr ima 72 kal 12.4gr proteina, 1gr masti i 2.7gr uh. Ja licno ne mogu da jedem ella sir jedino da stavim u njega 2u1 i malo mleka(mada ni to ne radim, samo kazem da tako mogu).
Nemoj da te ovo sto te ispravljamo ubije u pojam, jer to svi rade dobronamerno kako bi ti pomogli da se uhodas u ovaj nacin ishrane.
Ne mozes preko noci uvesti sve promene u ishranu, ali vremenom ce ti to postati kao dobar dan :yes:
      
tezina                   obim kukova     obim struka    
08.05. 103.5 kg             132            ne znam
06.06.  98.5 kg              127                 96
13.06.  97.5 kg              125                 94
20.06.  96.5 kg              123                 92
27.06.  96.0 kg              120                 90
19.07.  94.0 kg              118                 88
            

Offline Fat Cat

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 23
  • Gender: Female
Odg: 170 cm 85 kg
« Reply #35 on: June 28, 2009, 06:45:24 PM »
@tanor uopste ne mislim da hrana treba da se prilagodi meni  :boxed: samo znam da za vecinu stvari postoji zamena , neko ima problem sa ovsenim pahuljicama ja ih recimo jako volim ... meni se ne dopada ella pa sam pitala da li postoji zamena koja je makar malo ukusnija ... btw ni slatko ni slano ne volim masno ne podnosim :S pa cak ni meso.... mene su unistili UH i 1 obrok dnevno godinama ...
to mi je mozda i najveci izazov - kako da imam toliko manjih obroka i jos da sa njima unesem dovoljnu kolicinu proteina ...

mada moram da se malo da se pohvalim nisam pipnula hleb i testo ni u jednom obliku vec 15 dana , hmm pa cak ni krompir ...samo nesto malo pirinca :)


Offline Fat Cat

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 23
  • Gender: Female
Odg: 170 cm 85 kg
« Reply #36 on: July 23, 2009, 09:03:53 PM »
evo mene da se malo pohvalim posle mesec i vise dana 10 kg manje uz vase savete i pomoc :) ...doduse ima jos tu puno posla ali i ovo je neki pomak :) sada sam na nekih 76 - 77 kg ... jos nikako da pocnem sa vezbanjem bilo je plivanja ali verujem nedovoljno da bi bilo efikasno ... to planiram za sledecu fazu ... btw da li neko zna koliko plivanja i vremenski i koji stil bi pokazao najbolje rezultate ?  hvala jos jednom svima punooo cim bude novosti ja javljam :)



zakljucano zbog neaktivnosti
ukoliko bude bilo potrebe da se tema nastavi nemojte otvarati novu nego kontaktirajte admina ili bilo kog moderatora
« Last Edit: April 18, 2010, 12:20:10 AM by Und3i2c0v3i2 »