EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: bulimija -molim pomoc za pravi put  (Read 25789 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: bulimija -molim pomoc za pravi put
« Reply #70 on: September 15, 2007, 01:55:49 PM »
Quote
moze jos malo pojasnjenja,malo mi nije jasno to sa danima kada priustim sebi nedozvoljene namirnice.
nisu danima, nego dan, to moze da bude kada ti je sada 0 gr uh, znaci jedes sta ti se jede ali ne preterujes, pa sutra ide opet 0gr UH..

Quote
sta odprlike da konzumiram da izazavem to variranje,jednom nedeljno?
osnovno je isto kao u tablici, samo jedan dan jedes sta ti se jede

Quote
grickalice ,sokovi,slatkici(osim ciste crne cokolade)mi ne pada na pamet vise.poznajem dobro sebe i taj skok insulina,ne zelim da se dovedem u situaciju tj zamke,da izgubim kontrolu.
u tome je i poenta cele price, meranja discipline i odricanja, da steknes kontrolu..znaci sve je do tebe, ako ti mozes da zivis ceo zivot bez junka, super, ali ni to nije zdravo..znaci odes u prodavnicu kupis jednu kesu cipsa, 50 gr kikirikija, najmanju cokoladu..kada pojedes to nema vise, ako ti kupujes vise sve ces pojesti..
to je ono kao kada sam pricao, kako treba jesti pomije, sipas tanjir corbe, serpu sklonis sa stola, iseces parce hleba, hleba sklonis sa stola, i to je to..nema vise a ne ono stoji ti na stolu i samo udri, ti kada ustanes da sipas vec mozak drugacije reaguje i kaze, cekaj bre gde si krenula, zans li koliko je to km voznje bajsa..
a taj jedan tanjir ti je dosta..tako i za sve ostalo..

Quote
da li to znaci da vise nikada ne mesam skrob sa vlaknastim?
bilo bi pozeljno da izbegavas

Quote
najvose bih volela lazicu da mi napises odprilike kako izgleda to jedno variranje,bojim se da pogresno nesto ne skontam i dzaba sav ovaj trud.
molim te jedan jelovnik samo onako odprilike za sedam dana,kako bi to izgledalo po tvom!
znam ali bilo bi previse od mene, mislim da sam dovoljno pojasnio u ovom odgovoru..
to je rat koji ti moras da dobijes, mi smo ti pomogli da dobijes najvazniju bitku, sada je vreme da ti uradis svoje..
Quote
ovo do sada je bilo striktno merenje,i svesna sam da ne mogu ceo zivot vagati,necu uvek imati prliku da imam ella sir pored sebe,e sada sta tada ciniti?
do sada si ves trebala od odokativno da naucis koliko je sta tesko, to znaju sve zene koje duze barataju po kuhinji.tako da striktno ti vise i nije potrebno..
ako nemas ela sir kupi neki drugi koji ima minimum mlecne masti ili jogurt..

toliko od mene, nadam se da ces uspeti nisi verovala ni dovde da ces stici ..sada su samo nijanse da to sve zadrzis..
a obime jesi li merila, je si li upisala u zenskoj temi za obime..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline zvoncica

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 33
  • Gender: Female
Odg: bulimija -molim pomoc za pravi put
« Reply #71 on: September 16, 2007, 01:42:12 AM »
nisam merila obime od pocetka.
ja sam to naspram svoje garderobe cenila sta se dogadja i jel ima promena.
javljam sta se dalje desava :blowkiss:



zakljucano zbog neaktivnosti
ukoliko bude bilo potrebe da se tema nastavi nemojte otvarati novu nego kontaktirajte admina ili bilo kog moderatora
« Last Edit: April 14, 2010, 11:15:30 PM by Und3i2c0v3i2 »