EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Druzenje sa bulimijom  (Read 6771 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kuca

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Female
Druzenje sa bulimijom
« on: December 19, 2009, 02:21:18 PM »
uf..nova sam na vasem sajtu i slabo se snalazim...nadam se da ce ovo ipak neko procitati.Naime,vec 8god se druzim sa bulimijom,mojim najboljim prijateljem kako tvrdi moj psihijatar.Vec pola godine se pokusavam izleciti.Lezala sam 6 nedelja na INstitutu za mentalno zdravlje i svo vreme bila cista.MIslila sam,to je to.Ja sam naizad normalna osoba.Ali,kad sam stala na vagu,skontah da sam se ugojila 4 kg sto je mnogo za mene i meni slicne.Ako tome dodam cinjenicu da ja nikada nisam uspela skinuti kg-e osim na ovaj nacin,shvaticete kakav je dalji tok price.Dakle,sve se nastavilo po starom.Malo sam smrsala,pijem efitl i flunirin,bromazepama kad ne mogu zaspati.Svaki dan ista prica.Danas cu ja pobediti,a ono bude suprotno.Umorna sam.
Pre 10 dana sam imala najgoru krizu do sada uz sticaj negativnih okolnosti iz moje stvarnosti i popila previse bromazepama,napominjem da se nisam zelela ubiti,niti cu ikada vec sam zelela da taj ruzan,ruzan dan sto pre prodje.Sta se desavalo sledeca 3 dana ,nemam pojma.Elem,roditelji su se naravno uspanicili i sad sam u kucnom pritvoru gde mi ppsihijatar nije dostupan a potreban je i pokusacu ga nadomestiti prisustvom na vasem sajtu.
Zamolila bih svakog,bilo kog ko ima iskustva,saveta ili ideje kako da prevazidjem panike kad se ugojim,kako da stabilizujem ishranu da to izbegnem,kako da vezbam ,a da stignem da ucim...znala sam da ce biti tesko,ali ne ovako

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Druzenje sa bulimijom
« Reply #1 on: December 19, 2009, 02:44:13 PM »
pozdrav imali smo par tema sa slicnim problemom..eto bicemo tvoja podrska..ali i sama znas da je to mnogo tesko
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline filip_atletic_gym

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 23
  • Gender: Male
Odg: Druzenje sa bulimijom
« Reply #2 on: December 19, 2009, 08:25:59 PM »
preporucujem ti sledeci put me pitaj da postavis link ka drugom forumu
ovde ces moci da nadjes dosta saveta iscitaj sve i ja ti zelim sve najbolje i zelim ti da se izlecis ljudi ne shvataju uopste o cemu se radi dok to ne prozive ja znam da ti ne mozes nekom da kazes kome se osecas.... a sto se tice foruma imama dosta devojaka koje su to prozivele pa njih pitaj verujem da ce ti one dosta pomoci.... POZZZZZZZZZ

Offline Swat

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 544
  • Gender: Male
Odg: Druzenje sa bulimijom
« Reply #3 on: December 19, 2009, 09:52:32 PM »
pozdrav imali smo par tema sa slicnim problemom..eto bicemo tvoja podrska..ali i sama znas da je to mnogo tesko

preporucujem ti sledeci put me pitaj da postavis link ka drugom forumu
ovde ces moci da nadjes dosta saveta iscitaj sve i ja ti zelim sve najbolje i zelim ti da se izlecis ljudi ne shvataju uopste o cemu se radi dok to ne prozive ja znam da ti ne mozes nekom da kazes kome se osecas.... a sto se tice foruma imama dosta devojaka koje su to prozivele pa njih pitaj verujem da ce ti one dosta pomoci.... POZZZZZZZZZ

Sad si joj lazicu bas pomogao, mogao si bar za njenu da napravis izuzetak jer je covek stvarno hteo da pomogne.  :crazy:

Offline filip_atletic_gym

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 23
  • Gender: Male
Odg: Druzenje sa bulimijom
« Reply #4 on: December 20, 2009, 12:12:46 AM »
majke mi koji ste kreteni ovde se ne radi o par kila misica ili jos jednim suplementom ili bla bla bla ovde se radi o devojci koja je je bolesna a ti izgleda ni ne znas sta je bulimija....  nije to da uzmes lek i da se izlecis ovo ti je pod broj 1 psihicki poremecaj u ishrani a posledica te bolesti je povracanje kod bulimije i izgladnjivanje kod anorexije.... ovo  nije forum koji ima bas dobar sadrzaj sto se te teme tice ja sam samo devojci preporucio drugi jer stvarno imaju veoma puno devojaka na jednom mestu koju su patile od toga i najbolje ce znati da je savetuju... a ako se ne lece oba poremecaja mogu da imaju fatalan ishod....

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Druzenje sa bulimijom
« Reply #5 on: December 20, 2009, 12:27:42 AM »
ni tamo ni ovde ne moze niko da joj da strucan savet.osim ako bi se naslo 10 devojaka koje su to prevazisle.imamo i mi na forumu zena koje su se i se bore za time..kao i tema sa tim tekstovima..
tako da tema sa copy paste tekstovima nista ne znaci..kapirate  ;)
radi se o principu da moras prvo da me pitas, a onda postavis link..
i da..ne volim da se neko igra doktora..mi mozemo kao i one da joj kazemo..bravo, super si, itd..nacin je jedan jedini..da resi sama sa sobom..
pa npr
http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php/topic,4660.0
http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php/topic,3853.0.html
http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php?topic=1236.0
mrzelo me da trazim vise
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline filip_atletic_gym

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 23
  • Gender: Male
Odg: Druzenje sa bulimijom
« Reply #6 on: December 20, 2009, 12:41:17 AM »
ne ne mozes niko da joj pomogne kao neko ko je to sve proziveo veruj mi ni psiholog ni psihijatar ni niko... najbolje mogu uzajamno sebi da pomognu jer mi nekada necemo shvatiti sta se ustvari desava u njihovim glavama potrebna je podrska sa svih strana  jer one svaki moguci dan moraju da se bore sa sopstvenim demonima i lecenje ne traje 1 dana ni 1 mesec ni 1 godinu nego mnogo duze dok se moze reci da se osoba izlecila...

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Druzenje sa bulimijom
« Reply #7 on: December 20, 2009, 12:49:07 AM »
pricaj mi o tome..sledeci put pitaj  ;)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline kuca

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Female
Odg: Druzenje sa bulimijom
« Reply #8 on: December 24, 2009, 04:13:55 PM »
'ajte,ljudi...nemojte se srditi...Jasno sam zamolila"bilo ko ko ima ideju,iskustvo,savet..."Nisam glupa,cak suprotno.Psihijatra sam posecivala sa bar jos 1 devojkom sa istim 10godisnjim problemom.Na institutu sam lezala sa ex bulimicarkom i ex anoreksicarkom ,sadasnjom depresivnom osobom(to je sve 1 osoba).Citala sam poruke devojaka sa vaseg sajta.Prepoznajem se u skoro svakom.ALI,opet svaka od nas ima neku svoju bubicu.
Sta hocu da kazem?Hocu reci da sam samo zelela da dobijem ,recimo ,detaljnije informacije kakva ishrana tokom lecenja treba da bude.Kapiram da to ne moze bas napamet da se odradi ,ali visoka sam 163 cm i trenutno teska 54 kg.Recicete:idealno.Ali ,ja necu.NE zato sto zelim biti mrsava.To je fuj!Vec sto se ne osecam ,brate,lepo u sopstvenom telu.Stomacic i butine,to su moje opasne zone.ZNam da izgledam hot.HMM...kako i ne bih kad treniram 3 puta nedeljno i povracam skoro svaki dan.Ali ,nesto mi i dalje ne stima.Ne verujem sebi.Plasim se.UGojicu se iznenada,pri malkom opustanju.I osecam sve mi je losija kondicija,vise se zamaram,slabost u misicima je sve jaca,celulit...
Dakle,od vas trazim savet i ideju,a devojke sa sajta molim da mi se jave ako zele da podele svoja iskustva samnom.NE bih ,mozda,da nekog gnjavim ili podsecam na pakao i jurim ljude po netu...ja cu ovo da savladam.Nekako.Samo treba neke kockice da mi se poklope u glavici.Osecam haos.POnekad ne znam sta je ispravno,sta ne...gubim kontrolu nad svojim zivotom.A nisam sebi planirala takvu buducnost.
No,ja odoh u novele...da ne duzim vise...SALVA ME

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Druzenje sa bulimijom
« Reply #9 on: December 24, 2009, 04:20:40 PM »
ZNam da izgledam hot.HMM...kako i ne bih kad treniram 3 puta nedeljno i povracam skoro svaki dan.

izvini sto prekidam  :lol:
ovo skroz zvuci H0T  :yes:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads