EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Cvece  (Read 7967 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Cvece
« Reply #10 on: April 02, 2008, 01:32:46 PM »
Ako ti mislis da znas i zelis onda izvoli ... ja tu nemam sta da dodam vise ...
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline cvece

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 52
  • Gender: Female
Odg: Cvece
« Reply #11 on: April 02, 2008, 09:32:04 PM »
 :hitself:Ma,potpuno si me pogresno skapirao,da sve znam ne bih bila ovde...ako si citao sve postove...,onda se verovatno nisam dobro izrazila,  tesko mi je da na osnovu ovih vasih preporuka napravim sama,kao pocetnik,dobar plan ishrane,a da nigde ne gresim,plasim se da bih mozda pocela da unosim previse hrane,pa da se jos i ugojim,zato sam i napisala svoju visinu,tezinu i koliko sam trenutno aktivna i zamolila da mi neko sa iskustvom napravi taj plan ishrane za pocetak,da bih mogla posle sama da se prema tom planu uskladjujem...Osim toga,video si da su mi namirnice koje najvise preporucujete[belanca,ela sir,pirinac...]zabranjene,pa ne znam sta je najbolje ubaciti u jelovnik kao alternativu.Poznavajuci sebe,mogu slobodno reci,da mi nije neki problem da se pridrzavam tacno odredjenih smernica u ishrani,daleko je problematicnije ako imam veliku slobodu izbora oko toga kada cu,sta i koliko da jedem,uostalom video si moj primer jelovnika vodjen samo tim koje su mi namirnice dozvoljene.
Pozdrav
"mnogo je bolje imati hrabrosti i upustati se u velike poduhvate,ostvarivati slavne pobede,makar i prosarane neuspehom,nego se svrstavati u redove sa onim jadnim dusama,koje niti uzivaju niti pate odvise,zato sto zive u sivom sumracju sto ne pozna ni pobede ni poraza" Teodor Ruzvelt

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Cvece
« Reply #12 on: April 02, 2008, 09:39:24 PM »
posalji mi neku sliku..imas ti mnogo namirnica koje mozes da kombinujes tako nece biti tesko...
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline cvece

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 52
  • Gender: Female
Odg: Cvece
« Reply #13 on: April 02, 2008, 10:06:00 PM »
Lazicu,poslala sam ti fotke na mail
"mnogo je bolje imati hrabrosti i upustati se u velike poduhvate,ostvarivati slavne pobede,makar i prosarane neuspehom,nego se svrstavati u redove sa onim jadnim dusama,koje niti uzivaju niti pate odvise,zato sto zive u sivom sumracju sto ne pozna ni pobede ni poraza" Teodor Ruzvelt

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Cvece
« Reply #14 on: April 02, 2008, 10:13:41 PM »
ok..znaci zadatak za tebe

od namirnica koje ja vodim gore kao proteini a ti smes da jedes, podhitno da podignes unos nivoa proteina na minimum 100 gr..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline cvece

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 52
  • Gender: Female
Odg: Cvece
« Reply #15 on: April 02, 2008, 10:18:48 PM »
Raaazumem!A sta sa ugljenim hidratima i mastima?I sta mislis,prema fotkama,ima li sanse da se sa mojim telom nesto ozbiljno uradi?
"mnogo je bolje imati hrabrosti i upustati se u velike poduhvate,ostvarivati slavne pobede,makar i prosarane neuspehom,nego se svrstavati u redove sa onim jadnim dusama,koje niti uzivaju niti pate odvise,zato sto zive u sivom sumracju sto ne pozna ni pobede ni poraza" Teodor Ruzvelt

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Cvece
« Reply #16 on: April 02, 2008, 10:22:45 PM »
nista..za sada se koncentrisi samo na ovo..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline cvece

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 52
  • Gender: Female
Odg: Cvece
« Reply #17 on: April 02, 2008, 11:37:18 PM »
O.K.Lazicu,ako sam ukapirala kako treba,to bi trebalo da bude oko:370gr. tune;550gr.mrsave junetine;ili 500gr. curetine;i to podeljeno u 4 obroka,a ukupno da imam 5 obroka dnevno?
treba li da odmah idem na varijantu 1.proteini;  2.voce;  3.proteini+UH;  4.proteini+vlakna;  5.proteini+vlakna ,i da jedem na 3 sata,ili da se samo vodim time da unosim 100gr.proteina,a da apetitu prepustim sve ostalo?

Izvini sto te davim,ali bas sam zapela da sve uradim kako treba, :signthankspin:
"mnogo je bolje imati hrabrosti i upustati se u velike poduhvate,ostvarivati slavne pobede,makar i prosarane neuspehom,nego se svrstavati u redove sa onim jadnim dusama,koje niti uzivaju niti pate odvise,zato sto zive u sivom sumracju sto ne pozna ni pobede ni poraza" Teodor Ruzvelt

Offline cvece

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 52
  • Gender: Female
Odg: Cvece
« Reply #18 on: April 03, 2008, 12:13:24 AM »
 :wallbash1:strasno,najgora sam,verovatno trba da se drzim tabele"kako izgubiti visak kg-uputstvo"15 dana,s tim da unosim 100gr. proteina dnevno.E,ja od ujutro pocinjem tako,a ako slucajno treba drugacije ti napisi,pa cu sutra uvece pogledati i odmah korigovati :signthankspin:
"mnogo je bolje imati hrabrosti i upustati se u velike poduhvate,ostvarivati slavne pobede,makar i prosarane neuspehom,nego se svrstavati u redove sa onim jadnim dusama,koje niti uzivaju niti pate odvise,zato sto zive u sivom sumracju sto ne pozna ni pobede ni poraza" Teodor Ruzvelt

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Cvece
« Reply #19 on: April 04, 2008, 07:41:55 PM »
:wallbash1:strasno,najgora sam,verovatno trba da se drzim tabele"kako izgubiti visak kg-uputstvo"15 dana,s tim da unosim 100gr. proteina dnevno.E,ja od ujutro pocinjem tako,a ako slucajno treba drugacije ti napisi,pa cu sutra uvece pogledati i odmah korigovati :signthankspin:
bas tako, 15 ak dana radis, povezivanje sta sa cime smes i nesmes jos uz to i ukombinovati tvoj spisak namirnica



zakljucano zbog neaktivnosti
ukoliko bude bilo potrebe da se tema nastavi nemojte otvarati novu nego kontaktirajte admina ili bilo kog moderatora
« Last Edit: April 15, 2010, 02:36:35 PM by Und3i2c0v3i2 »
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap