EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kako prevariti glad?  (Read 14760 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline simka

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 27
  • Gender: Female
Kako prevariti glad?
« on: July 16, 2007, 10:23:42 PM »
Pozdrav svima!
Moram da se pohvalim da sam posle duzeg vremena uspela da skinem 5 kg.Cak i nije bilo tesko kao sto sam ocekivala.Malo cvrsca volja,malo cardio treninga,prepolovljene porcije...nakon mesec dana 5 kg manje.Cilj mi je jos nekih 3-4 kg.
Ono sto mi pravi problem su napadi gladi.Moram da priznam da u proteklih mesec dana nisam gladovala.Cak se ne secam da sam osetila glad uopste.Cesto sam jela,po 5 puta na dan.Nekad sam samo grickala nesto (voce,stapice...),dok su mi redovni obroci bili normali,raznovrsni (meso,povrce,jaja,testenine...) ali ne toliko obimni.Imala sam obicaj ranije da se nakrkam dok ne puknem.I tako za svaki obrok.Dok nisam uvidela da mi je dovoljno manje hrane.Treba dati mozgu malo vremena da shvati da je zeludac pun.Sve sam to nekako usput skontala.
Medjutim,vec par dana mislim samo o hrani,ali sto je jos gore vracam se polako na stari rezim "krkanja".Posebno je kriticno uvece.GLADNA SAM (kao da nesto vristi iz mene).Probala sam vocem da zavaram glad,ali ne uspeva.Kao da mi jabuka ili breskva jos otvore apetit.Za sada se kontolisem mlekom (1.6% masti) sa kasicicom do dve kakao praha.
Zanima me kako se kontrolisete uvece,posle 19h?
Pozdrav svima i puno srece u skidanju kilograma kao i u odrzavanju kilaze!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Kako prevariti glad?
« Reply #1 on: July 16, 2007, 10:28:57 PM »
zasto si sita kada jedes grickalice, pa karakteristika masti je da drzi sitost, ali i da se najvize zadrzava u zeludcu i najteze trosi.
ako mozes da prelomis u glavi da je osecaj gladi samo osecaj ali da bi to bilo osecaj ti moras da svoje telo snabdes sa nekom odredjenom kolicinom proteina i uh, kada to uradis, sve sto ti se desava a osecaj je nije toliko fizicki bitno jer telo je zadovoljeno.
kako posle 19h, ako radis varijacije i ako ti je metabolizam ok , onda jedes normalno, mesa, salate, sta hoces osim skroba
ja jedem do kasno u noc jer dok god je telo budno i ima fizicku aktvnost treba misice snabdevati sa proteinima i energijom..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline simka

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 27
  • Gender: Female
Odg: Kako prevariti glad?
« Reply #2 on: July 16, 2007, 10:37:52 PM »
Meni je najveci problem zato sto je moj posao vezan za kompjuter a mogu ga raditi kod kuce.Tako cesto zaglavim do kasnih sati (2-3 sata posle ponoci,nekad i duze ostanem budna).Onda ogladnim pa se vrtim oko frizidera.
Uspela sam da skinem tih 5 kg uz pomoc ovih divnih ljudi sa foruma koji su mi zaista puno pomogli.Nadam se samo da kilograme necu vratiti.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Kako prevariti glad?
« Reply #3 on: July 16, 2007, 10:46:01 PM »
drago mi je ako smo mi sta pomogli, samo variraj UH i jedi uvece mesa, belanaca posnog ista i nema brige, kada budes dosla do zeljene kilaze obavezno se javi da ti objasnim tada po nedeljama kako da se hranis..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline simka

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 27
  • Gender: Female
Odg: Kako prevariti glad?
« Reply #4 on: July 16, 2007, 10:48:09 PM »
Superiska!!!
Hvala puno i javljam se cim postignem zeljnu kilazu!
Nadam se samo da cu uspeti.
Pozdrav!

Offline filipos

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Female
Odg: Kako prevariti glad?
« Reply #5 on: August 05, 2007, 11:49:56 PM »
Meni uspeva da zavaram glad pranjem zuba. Hrana posle promeni ukus i samo to saznanje mi otera misli o hrani daleeeeeeeko :yes:

Offline simka

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 27
  • Gender: Female
Odg: Kako prevariti glad?
« Reply #6 on: August 07, 2007, 12:49:56 PM »
Meni ne vredi ni pranje zuba.Sve sam probala...voce,mleko...jednostavno mi dodje da pojedem vola.U toku dana ne moram ni da jedem ni da pijem...ali posle 9 sati...uzas...nikako da se "izlecim".

Offline simka

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 27
  • Gender: Female
Odg: Kako prevariti glad?
« Reply #7 on: August 07, 2007, 12:55:01 PM »
Inace nisam htela da se "pohvalim" :blush: ali vratila sam 3 kg nazad.Bile one strasne vrucine pa sam se izlezavala po ceo dan.Nisam nista radila.Nikakve vezbe,a onda polako vracala stari rezim ishrane.Evo od danas pocinjem ponovo.Nadam se da ce mi se desiti tih zeljenih 68kg.Ima jos dosta da se radi.

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Kako prevariti glad?
« Reply #8 on: August 07, 2007, 12:56:45 PM »
Sto bi rekao H2SO4 - "Sve je to na psihickoj bazi"  :yes:
Od toga sta i kako jedete preko dana zavisi da li ce vas stici glad ili ne...ako se sve postuje..obrok pred spavanje u vidu posnog sira npr. je sasvim dovoljan..
Simka pisi sta jedes u toku dana i koliko, pa da vidimo u cemu je problem...  :rolleyes01:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Kako prevariti glad?
« Reply #9 on: August 07, 2007, 12:57:03 PM »
sve je u glavi, ne moze osecaj u stomaku da bude jaci od zdravog razuma, ne daj se  ;)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap