EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Najveci problem mi je celulit!  (Read 17924 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mackolina007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Female
Odg: Najveci problem mi je celulit!
« Reply #30 on: July 19, 2008, 07:13:14 PM »
Nema veze redosled,bitno je samo da ih uradis...  ;)

Offline anja-bg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 195
  • Gender: Female
Odg: Najveci problem mi je celulit!
« Reply #31 on: July 19, 2008, 07:17:49 PM »
nista ne brini, ima nas ovde vise sa svakakvim zanimljivim pitanjima  :rolleyes01:
mislim da nema veze redosled, ali ce ti neko ko se vise razume vec reci



Offline Rose

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 259
  • Gender: Female
Odg: Najveci problem mi je celulit!
« Reply #32 on: July 20, 2008, 02:42:53 PM »
E procitala sam kako su neke od vas napisale da im se od ove ishrane dosta smanjio celulit,ja,ma koliko to zvucilo nemoguce,nisam se toliko zagledala,samo sam merilam obime i to je to.Kad ono juce spremam se da negde idem i gledam se u ogledalu,okrenem se i iznenadim se BAS!Celulit mi se mnogo smanjio,i uopste ne kapiram kako nisam primetila...verovatno sto sam stalno posle  kupanja u zurbi,namazem se silnim kremama,bez nekog preteranog zagledanja zadnje loze i tko prodje...Ali definitivno pomaze!!!Pa i to su ovi obimi sto su se smanjili!E sad cu da idem i ja na uvijanje...prvi put.

Offline majkena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 179
  • Gender: Female
  • Sreća se dogodi kad je najmanje očekuješ!
Odg: Najveci problem mi je celulit!
« Reply #33 on: July 21, 2008, 06:02:50 PM »
Quote
Nema veze redosled,bitno je samo da ih uradis... 
:yes:

Offline IDA_24

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Female
Odg: Najveci problem mi je celulit!
« Reply #34 on: July 22, 2008, 03:47:59 PM »
Cao, ja sam od skoro ovde, ali sam pocela polako da iscitavam teme. Mozete li mi reci gde da nadjem to blato kojim treba da se namazem i posle uvijemu foliju (parfimerije? koje? ) i koji je princip upotrebe (koliko cesto? ujutru/uvece?)? Koliko je to efikasno, ako se pridrzavam svega ostalog (ishrana, vezbe...)?
 Hvala! Pozdrav  :)



Offline jedna mala

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 145
  • Gender: Female
Odg: pomagajteee:)))
« Reply #35 on: July 22, 2008, 04:06:50 PM »
Cao:) Venus blato imas u Liliju,DMu,vecim marketima,tipa Vero,Idea,Tempo,Maxi...ne znam odakle si...koristi se kad tebi odgovara,pise 40min se drzi...ja nekad pred spavanje pa ujutru kad se istusiram skinem... imala sam stvarno malo celulita,tek kad se stegne,ali ipak se video rezultat jer ti nekako zategnem kozu pa je lepsa i na oko i na dodir...Evo sad ga ne koristim,mozda cu ponovo,kad se vratim kuci,ali bez obzira na sve,nijedna krema,masaze,tretmani,nista nije bolje uticalo kao evo desetak dana ove ishrane...zaista...mozda sam se ja pre bas lose hranila pa je zato rezultat tako vidljiv ali to je definitivno najbolje protiv celulita...po mom iskustvu...pijem i 3l vode,naravno!  Srecno i pozz:)

Offline Nina_88

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 8
  • Gender: Female
Odg: Najveci problem mi je celulit!
« Reply #36 on: July 23, 2008, 03:24:20 PM »
da dodam i ja par stvari. . .bitno je ostaviti pusenje (ako pusite), a sto se ishrane tice izbaciti gazirano i slatkise, posto nam bez toga nema pomoci. . .naravno, neki verovatno lakse skidaju celulit jer se mozda vremenski manje talozio u vasem telu. . .ja celulit imam negde od puberteta ali nikad ga nisam skidala. . .doduse, sa sobom sam uvek vukla i kilograme viska, a sada kad imam solidnu kilazu, mislim da je vreme da ga se otarasim. . .iskreno, ne verujem u kreme (jeste da ih nisam probala ali to nekako izgleda previse savrseno, a ako se celulit kod mene talozio dosta godina, zasto bi mu trebalo samo npr.mesec, dva de se skine? ). . .pre mi nekako delotvornije izgledaju masaze i to blato, ali uz naravno korigovanu ishranu. . .a sto se tice fizicke aktivnosti, ona je naravno obavezna. . .
:)

Offline anja-bg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 195
  • Gender: Female
Odg: Najveci problem mi je celulit!
« Reply #37 on: July 23, 2008, 08:53:24 PM »
mislim da je najjeftinije u tempu



zakljucano zbog neaktivnosti
ukoliko bude bilo potrebe da se tema nastavi nemojte otvarati novu nego kontaktirajte admina ili bilo kog moderatora
« Last Edit: April 15, 2010, 07:39:46 PM by Und3i2c0v3i2 »