Trening > [Arhiva]
smrsala sam 10kg, zelim da idem dalje
<< < (33/167) > >>
Milan:
tad je najteze za psihu,dok ne ode voda ..
maja88kg:
dok ne ode voda, dok ne prodje pms ,  :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: a kada ce da krene to masno da se topi :wallbash1: :wallbash1:?
Kosuta:
chim ubrzash metabolizam i ustalish ishranu/trening
leeloo:
majo , prvo da kazem cao :)  mislim da je kljuc kada nece da pocne vaga da ide nizbrdo samo u jednoj groznoj stvari a to je disciplina. svi mi smo razliciti i imamo drugacije 'metabolizme', i ne reagujemo isto na 'dijete'. treba vremena da se metsbolizam-proces prometa i razmene materija u organizmu-resetuje. moj otac je endokrinolog i spec. zs dijabetes koji je poremecaj metabolizma(laicki receno). i on tvrdi da treba 3 nedelje spartanskog rezima da bi se nesto preokrenulo u organizmu ali to znaci bez varanja. mislim da je to kod tebe ono sto ti dodatno otezava mrsavljenje. meni se promena desila tek kada sam cvrsto odlucila da ne 'varam' ni pod kojim okolnostima, znaci nema nikakve vecere, proslave i sl. sto bi me nateralo da pojedem bilo sta-cak ni ono sto izgleda zdravo jer je meni sumnjivo sve sto ne spremim ja. naravno ovako sam 'terala' samo mesec i po dana, a onda sam olabavila i sve je i dalje bilo ok (dok nisam otisla na put ali to je druga prica). dakle ne boj se neces ceo zivot morati ovoliko da pazis, ali dok  NE IZGUBIS KG KOJE ZELIS savetujem ti da udaris po disciplini, jer ce tako to 'mucenje; mnogo krace trajati.  i ja licno smatram da je brojenje kalorija prevazidjen sistem, opet znam  po tati koji leci gojazne dijabeticare, i pokusava da im objasni da 500kalorija iz cokolade nikako ali nikako ne mogu da se porede sa 500kalorija pirinca, piletine ili cak i hleba, da ne pricam o povrcu, vocu i sl.

nazalost meni su najvise pomogli u mrsavljanju bas dani sa 0gr UH koji su JEZIVO teski ali daju takav rezultat da ne skidas osmeh s lica  :yes: :yes:   i sto je za tebe najvaznije-oni ti izbace sav visak vode koje je kod nas zena najveci problem tj. moze da varira i do 2kg a to je ono sto je meni sad otecen stomak ili su mi noge teske kao olovo. takodje ono sto danas dobro uradis za svoje telo videces tek kroz 6-7 dana jer treba vremena telu da se 'preslozi'. tako da...majo samo hrabro, znam koliko je tesko veruj mi na rec, ali moja baka kaze pametno 'jednom odlucis i vise o tome ne razmisljas' dakle odlucis da ces biti disciplinovana i to je to, nema nazad.

veliki :blowkiss:  i svaka cast za vec skinute kg sto uopste nije malo i sto je dokaz da mozes sve da uradis samo kad hoces :)
mrvica:
Ma naravno da naša Majche sve može samo da se fokusira malo bolje i da u pravu je Leeloo disciplina je najbitnija kao u vojsci  :tank: - Red Rad i Disciplina i rezultati ne mogu da izostanu... :clap:

Samo napred majo... :blowkiss: :blowkiss:
Navigation
Message Index
Next page
Previous page

Go to full version