EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: smrsala sam 10kg, zelim da idem dalje  (Read 222091 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline karolina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 287
  • Gender: Female
Odg: smrsala sam 10kg, zelim da idem dalje
« Reply #400 on: July 16, 2008, 11:34:12 AM »
Eh, moram da ti pokvarim statistiku  :evillaugh: Ja tu crtu imam, evo i dalje, cetiri meseca posle porodjaja, a rodila sam devojcicu  :lol:



Offline maja88kg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 578
  • Gender: Female
Odg: smrsala sam 10kg, zelim da idem dalje
« Reply #401 on: July 17, 2008, 08:28:01 AM »
mrvichitze dobro ti nama dosla opet!!! U pravu si sto se tice ishrane , bas sam posustala. Ne znam jos da li je roze ili plavo ali trebala bih danas da saznam oko 13:00. Sto se tice tamne linije na stomaku to mi ne znaci nista jer imam dva sina , sa jednim je bila linija sa drugim ne tako da nema pravila. Ime smo smislili devojcici a decaku jos uvek smisljamo.
Kako si ti? Drago mi je da si nam se vratila. Nadam se da si prebrodila sve porodicne probleme i da je sada sve ok. Citala sam u tvom dnevnuku da si pominjala i razvod, drago mi je da nije doslo do toga. Svaki brak naidje na krizu ali treba se potruditi i sve to prebroditi. Hej, pa posle krize ste jos blizi jedno drugom, guraj dalje i uzivaj sto vise mozes.
      
tezina                   obim kukova     obim struka    
08.05. 103.5 kg             132            ne znam
06.06.  98.5 kg              127                 96
13.06.  97.5 kg              125                 94
20.06.  96.5 kg              123                 92
27.06.  96.0 kg              120                 90
19.07.  94.0 kg              118                 88
            

Offline mrvica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 248
  • Gender: Female
Odg: smrsala sam 10kg, zelim da idem dalje
« Reply #402 on: July 17, 2008, 11:12:00 AM »
Pa draga moja nije bas tako. Trenutno smo u statusu "Razdvojeni" - sto su nasi sefovi Amerikanci usvojili kao posebnu instituciju pa sad pored braka i razvoda imaju i bracni status "Separated" sto mu dodje nismo zajedno al nam se ne razvodi iz nekog razloga. Jos to nekako lebdi u vazduhu - biti il ne biti - i pod time ne podrazumevam tući il ne tući - u svojim svadjama nismo toliko daleko isli. Ja guram dalje, pokusavam sebi da ispunim vreme van posla a i na poslu evo vidis sta radim. Malo radim malo surfujem, ma u principu sam manje vise OK.Krenula sam i u teretanu tj na fitnes i na koga tamo naletim...na naseg velikog vodju Lazića  :clap: :clap: :clap: i jedno  :help: tako da mi je došo ko kec na 10. Treninzi su mi ko melem za dusu a polako se vracam na dobri stari rezim ishrane. Danas sam na poslu iz poslednje "slatke" fijoke izbacila poslednje zalihe keksić, čokoladica, slaniša i kremića i umesto toga stavila užinu - grejp i kruškice. Kod kuće mi ej malo nezgodno. Sad živim sa mamom i ne mogu zabrinutog roditelja da ubedim da mi nije moranje da jedem hleb posle 4h i da tunjevinu mogu bez hleba. Ne vredi pa bog! Al i to je valjda kratkog veka ili će se naviknuti na moje navike ili će Mrvičica da ide da živi sama možda sa nekim kolegama koji bi isto tako da pobegnu od roditelja. Šta će biti, vreme će reći. Do tada ćemo ići na treninge, na kupanje, na posao i to je to... Hvala bogu pa je jos uvek leto...

 :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: Draga 

Offline karolina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 287
  • Gender: Female
Odg: smrsala sam 10kg, zelim da idem dalje
« Reply #403 on: July 17, 2008, 11:26:44 AM »
Eh da, majke! Mene je moja zvala svaki dan na posao samo da me pita da li sam i sta jela. I tako dok se ja nisam ugojila i postala nezadovoljna svojim izgledom, a ona zadovoljna  :lol:

Mrvice, zao mi je zbog tvojih problema. Glupo je da ja sad nesto pricam, samo ti znas kako ti je, ali ne daj se. Ako si sigurna da si dala sve od sebe, a i dalje ne ide, onda pusti neka bude kako je Bog rekao i potrudi se da sto vise uzivas u zivotu. Vreme je divno pa ga iskoristi da prebrodis krize dok ne krenu one jesenje depresije (da te ne zateknu nespremnu  ;) ). Jos si mlada i mislim da za tebe itekako ima srece u buducem zivotu. I saljem ti jedno veliko  :srce:

Majo kako je bebiron, jel raste?  :blowkiss: za bebu



Offline maja88kg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 578
  • Gender: Female
Odg: smrsala sam 10kg, zelim da idem dalje
« Reply #404 on: July 17, 2008, 01:01:43 PM »
Evo me upravo sam dobila rezultat amniocenteze, sve je u redu, saznala sam i pol bebe ali to cu ipak ostaviti da se sazna od doktora kada se porodim. Suprug i sinovi su mi rekli da im ne pricam kog je pola beba dok se ne porodim tako da cu se toga i pridrzavati iako znam da ce me svakog dana pitati za to.
Naravno i vas cu obavestiti kada se vratim iz porodilista.
Mrvice jedino sto zelim da ti kazem je da organizujes sebi zivot onako kako tebi prija, saberi sta gubis, sta dobijas i idi na onu stranu na kojoj vise dobijas, ti i tvoje srce.
Blago tebi kada imas Lazica. Moracu ja posle porodjaja da pojurim za njim :yes:
Lazicuuuuuuu naci cuu teeeeee :evillaugh: :lol: :lol: :lol:
      
tezina                   obim kukova     obim struka    
08.05. 103.5 kg             132            ne znam
06.06.  98.5 kg              127                 96
13.06.  97.5 kg              125                 94
20.06.  96.5 kg              123                 92
27.06.  96.0 kg              120                 90
19.07.  94.0 kg              118                 88
            

Offline mrvica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 248
  • Gender: Female
Odg: smrsala sam 10kg, zelim da idem dalje
« Reply #405 on: July 18, 2008, 10:58:50 AM »
Hvala vam devojke na lepim recima i podrsci. Ima tu jos mesta za povratak i poboljsanje samo treba malo vremena da prodje i sve ce biti OK one way or another...
majo ispravna odluka sto se tice bebinog pola... Bas se radujem sto je sve u redu...Inace kada sam razmisljala o bebama uvek sam govorila da ne bih ni ja niti bilo ko drugi volela da znam sta ce biti roze ili plavo. Htela sam da se iznenadim na VELIKO...Do toga nije doslo al nikad nije kasno el da?
Sto se tice "imanja Lazica" rizikovacu da zazvucim kao raskalasna raspustenica i reci cu da me niko do sad nije preznojio kao Lazic pa vi devojke sad vidite kako se skida salo... :wow: :wow: 

Offline maja88kg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 578
  • Gender: Female
Odg: smrsala sam 10kg, zelim da idem dalje
« Reply #406 on: July 19, 2008, 11:16:40 PM »
Mrvo, naravno da za bebane nikada nije kasno!!!
Blago tebi sto se tice Lazica, zavidiiiiimm tiii :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1:
      
tezina                   obim kukova     obim struka    
08.05. 103.5 kg             132            ne znam
06.06.  98.5 kg              127                 96
13.06.  97.5 kg              125                 94
20.06.  96.5 kg              123                 92
27.06.  96.0 kg              120                 90
19.07.  94.0 kg              118                 88
            

Offline Vojkan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 444
  • Gender: Male
Odg: smrsala sam 10kg, zelim da idem dalje
« Reply #407 on: July 20, 2008, 02:11:17 PM »
Zene  :rolleyes01:  ;)
" Lisica mnoge varke zna, divlji vepar jednu, ali vrednu. "

Offline Mackolina007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Female
Odg: smrsala sam 10kg, zelim da idem dalje
« Reply #408 on: July 20, 2008, 08:58:21 PM »

Offline mrvica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 248
  • Gender: Female
Odg: smrsala sam 10kg, zelim da idem dalje
« Reply #409 on: July 21, 2008, 08:28:45 AM »
Inace ljudi kako stojimo sa ishranom? Ajde svi jelovnike na sunce ponestaje mi ideja pa bih da vam ukradem neku...Ako preskocimo ono standardno ovsene i mleko/jogurt ujutru dajte neku ideju za sta na dalje...Hvala

 :blowkiss: