EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Sedim, pijem (kafu), pushim ...  (Read 44034 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: Sedim, pijem (kafu), pushim ...
« Reply #100 on: April 28, 2007, 04:25:34 AM »
Da, da javi se ponekad obavezno...neka ti i to bude jedna obaveza vise...da nam se javljas i obavestavas nas da li ima nesto novo i sta se desava po pitanju vezbanja i ishrane...

Nemoj da nas zaboravljas...to nije lepo... :thumbdown

Salim se naravno, javi se povremeno kad mozes... :blowkiss:
Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.

Offline Lenja buba

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
Odg: Sedim, pijem (kafu), pushim ...
« Reply #101 on: April 29, 2007, 02:33:17 AM »
Evo, pre nekoliko sati sam otvorila ovaj sajt i otisla od kompa da radim nesto po kuci, i zaradila se ... ma vreme leti.

Lazic me zeza .. ali ne ljutim se ja :)

U vezi spavanja nema novog termina jer ovako zivim godinama, zaspim u ranu zoru, budim se u podne. Mada, ovo je dobro mesto da pitam u vezi ishrane nas 'nocnih ptica'? Elem, moj doruchak je u 13 sati, ruchak u 20, a vecera iza ponoci. Taj ruchak je, da kazem, zajednichki obrok svih ukucana, jer se tek u to doba svi svrtimo u kuci, pa se iza toga opet izlazi, ili radi nesto drugo. E sad, klincima je to poslednji obrok jer lezu oko 1-2-3 .. u zavisnosti od sutrashnjih obaveza, a meni nije poslednji jer chesto zaspim tek u 7 ujutro. Shta jesti u ovom, atipichnom, sluchaju?

Snoopy  :blowkiss:


Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: Sedim, pijem (kafu), pushim ...
« Reply #102 on: April 29, 2007, 01:51:06 PM »
Ako je vec tako, sta se moze. Nismo svi isti, ne funkcionisemo isto. U tom periodu izbegavaj hranu bogatu uh, i skrobasto povrce...voce takodje.
Jedi proteinsku hranu i nesto od vlaknastog povrca. Za tebe bi to otprilike vazilo isto kao sto savetujemo ostalima da ne jedu uh posle 17h.
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline Lenja buba

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
Odg: Sedim, pijem (kafu), pushim ...
« Reply #103 on: May 05, 2007, 11:37:41 AM »
Juche sam bila bolesna, probudila me glavobolja i muka. Bilo mi je jasno da neshto opasno nije u redu kad sam stavila lonche za kafu i sklonila, poshla da zapalim cigaretu pa odustala. I tako se desilo ono shto odavno nije ... ceo dan mi je prosao bez ijedne kafe i cigarete, sa jednim parchetom tosta i jednom kuvanom jabukom. Danas je opet sve po starom ... ali bi u mom slucaju bilo dobro da mi je muka svaki dan, bar 30 dana, jer valjda jedino tako bez ikakvih problema mogu da prevazidjem svoje poroke.

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: Sedim, pijem (kafu), pushim ...
« Reply #104 on: December 14, 2007, 09:28:49 PM »
Cao...
Sta se desava sa tobom? Zasto se ne javljas? Kako napreduje dijeta? Nadam se da nisi odustala, a ako jesi nadam se da ces nam se ponovo javiti i da cemo krenuti u borbu protiv kilograma...
Pozdrav...
Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.

Offline Lenja buba

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
Odg: Sedim, pijem (kafu), pushim ...
« Reply #105 on: October 10, 2009, 02:48:05 AM »
Nisam vas zaboravila :) Jedino se dugo nisam setila svog nickname-a .. dok nisam slucajno veceras izguglala neku temu sa sajta i videla u tekstu "lenja buba" ...  :hitself:

Malko sam chitala sta smo mi to ovde pisali pre dve godine, pa skoro da bih mogla da kazem - ista meta, isto rastojanje ..

Skoro .. jer od pre tri meseca ozbiljno drzim dijetu i oslabila sam 11 kg .. ali, posto sam u protekle dve godine nabacila jos koji kilogram, sada nemam 20 za skidanje, nego 25-30 .. pa kad oduzmem ovih 11 ima tu posla oho-ho (josh 20) ... usla sam u fazon i sad cu da teram do kraja ..

Ono shto se desava je da mi se gubi misicna masa sa butina, to valjda ide i sa godinama (sad imam 51) i poprilichno 'visim' .. salce me drzalo zategnutom, al` se salce gubi a ostaje prazna koza .. 

Mazem se svaki dan kremama koje slove za zatezanje koze, protiv celulita .. al` mi jako isusuju kozu, pa sam pocela naizmenicno, jedan dan Q10, drugi dan anticelulit ..

Fizicka aktivnost mi je uglavnom sedeca .. tu i tamo provozam sobni bicikl jedno 6 km .. i ono sto uradim po kuci .. to je to..

Kupila sam disk sa vezbama Cindy i pilates (neka nasa devojka) i nikako da zapocnem .. lenja buba!

Eto tako .. drago mi je da mogu da vas pozdravim i nadam se da ste svi dobro kao i ranije  :)



Offline bucka_bgd

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 131
  • Gender: Female
Odg: Sedim, pijem (kafu), pushim ...
« Reply #106 on: October 10, 2009, 08:59:20 PM »
Pozdrav buba, drago mi je da si se ponovo vratila nadam se da ces ovog puta biti istrajna i ici do kraja. I meni je u pocetku bilo uzasno tesko pogotovo prvih mesec dana ali kad vidim da sva ta "muka" i odricanje daju rezultate veruj nije tesko! Srela sam neke ljude koji me nisu videli 3-4 meseca, fenomenalan je osecaj kada mi kazu kako sam mnogo smrsala, zaista mnogo prija i naravno veliki je motiv da ne posustajem i idem dalje.
Zato samo napred i NE ODUSTAJ!  :blowkiss:




zakljucano zbog neaktivnosti
ukoliko bude bilo potrebe da se tema nastavi nemojte otvarati novu nego kontaktirajte admina ili bilo kog moderatora
« Last Edit: April 18, 2010, 10:02:01 AM by Und3i2c0v3i2 »