EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Studentica u borbi s kilama... :-)  (Read 69333 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Sisley

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 106
  • Gender: Female
Odg: Studentica u borbi s kilama... :-)
« Reply #10 on: January 29, 2008, 09:12:59 PM »
Hvala vam na odgovorima! Leeloo upravo tako... moram tocno raditi kako treba da skinem jos tih 5 kg... 62 su mi cilj! A onda ce biti lako sve! :yes:
Barem se nadam tako... kad zapnem, ja ti tipkam za malo podrske, dobro bi mi dosla...! :-)   :blowkiss:

E sad, vidim, varijacije su mi potrebne.... gledala sam neke varijacije za ljude poput mene! E sad ovako:

100, 50, 0, 50, 100, 0, 0 - je li to u redu????  Ako moze netko da mi napise...  :yes:   :help:
Mislim da razumijem sve do sada!

Jos nesto... smijem li malo sira ujutro kad jedem jaja na primjer, za dorucak??? Raspolazem s ovim sirom: Kod nas je to neki zrnati, ima 3g Uh i 2g masti ... ? 

Offline Sisley

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 106
  • Gender: Female
Odg: Studentica u borbi s kilama... :-)
« Reply #11 on: January 29, 2008, 09:14:36 PM »
Ops...ovo se odnosi na zadnju recenicu: Malo sira s jajima kad mi je dan s O g Uh??? To bi mi puno pomoglo!   :blowkiss:

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: Studentica u borbi s kilama... :-)
« Reply #12 on: January 29, 2008, 09:42:58 PM »
Pa logicno je da ako ti je dan sa 0 UH da onda treba da uneses 0 UH...ne smes tad UH ni malo
Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: Studentica u borbi s kilama... :-)
« Reply #13 on: January 30, 2008, 12:36:32 AM »

100, 50, 0, 50, 100, 0, 0 - je li to u redu????  Ako moze netko da mi napise...  :yes:   :help:
Mislim da razumijem sve do sada!

Jos nesto... smijem li malo sira ujutro kad jedem jaja na primjer, za dorucak??? Raspolazem s ovim sirom: Kod nas je to neki zrnati, ima 3g Uh i 2g masti ... ? 


Cini mi se da ce ti biti OK ova varijacija ... ovo se odnosi na unetu kolicinu skroba, cisto da podsetim ... proteini idu svakodnevno 100-120g
vidi, kad je dan sa 0 UH onda ne jedes uopste iskljucivo skrob, ali mozes bez problema sir i vlaknasto povrce. 0 se odnosi na kolicinu unetu iz skroba (zitarice, hleb/pecivo, krompir, pirinac, voce)
:flowers:
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline Sisley

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 106
  • Gender: Female
Odg: Studentica u borbi s kilama... :-)
« Reply #14 on: January 30, 2008, 07:39:59 AM »
Dobro jutro! Super!  Hvala Tanja!  :blowkiss:  Mnogo ce mi lakse biti! Danas mi je 0 UH, pa radim kajganu sa malo zrnatog sira za dorucak!  :rolleyes01:

Tipkat cu svki dan sto jedem dok se malo ne usemim! Ugodan ostatakk dana zelim svima!   :)   :blowkiss: :blowkiss:

Offline Sisley

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 106
  • Gender: Female
Odg: Studentica u borbi s kilama... :-)
« Reply #15 on: January 30, 2008, 11:01:55 AM »
Samo da izvjestim, jutros sam bila u fitnessu i tek sam sada dosla kuci!! Prije fita sam popila kavu crnu i L-carnitin... u fitu sam radila sat vremena cardio i malo mjenjala tempo brzo-sporo (jedno 20 minuta)!

Dorucak mi je sad poslje teretane i to u pola 11... pa ne znam je li to ok?  - mislim, meni nije problem, nisam slaba!
Danas je dan s 0 Uh:
    - Dorucak: 2 cijela jaja i jedan bjelanjak + 50 g zrnatog sira i casa jogurta
     
Za rucak sam vecs skuhala juhu od povrća (kupus, kelj, mrkva...) i piletina!

Nadam se da je ok?!   ;)

puse   :blowkiss: :blowkiss:

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Studentica u borbi s kilama... :-)
« Reply #16 on: January 30, 2008, 11:09:21 AM »
cao cao

jutros si kolko vidim samo radila kardio jel da , nisi imala trening s opterecenjem tj tegove?

ako si vec radila jutarnji kardio na prazan stomak sto je dobro , obrok poslje treninga moras da imas tu nema dileme da li si slaba ili ne ..sad sto se dorucka tice obzirom da je 0uh dan terbala si unijet proteine malo vise obzirom da je obork poslje treninga
tuna i bjelanca bi  bio dobar izbor ako vec ne koristis whey , a jogurt i sir da prebacis za neki dr obrok , ako nije trening ujutro onda moze jogurt i sl ..
rucak ok  :yes: :blowkiss:

Offline Gagi

  • Fitness trener
  • *
  • Posts: 702
  • Gender: Male
Odg: Studentica u borbi s kilama... :-)
« Reply #17 on: January 30, 2008, 11:22:44 AM »
Koji jogurt koristis bez UH?
"There's no point trying to leave 'til you've learned all your Kung Fu."

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: Studentica u borbi s kilama... :-)
« Reply #18 on: January 30, 2008, 12:37:28 PM »
nije mislila na jogurt bez UH, nego sam joj napisala da kad je 0 misli se da nema skroba tog dana jer je pitala da li moze sir kad je 0 UH na programu :)
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline Gagi

  • Fitness trener
  • *
  • Posts: 702
  • Gender: Male
Odg: Studentica u borbi s kilama... :-)
« Reply #19 on: January 30, 2008, 12:44:20 PM »
Ok, mada sam ja za dijetu bez mlecnih proizvoda ali ok...
"There's no point trying to leave 'til you've learned all your Kung Fu."