EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: sve radim pogresno - umesto 3 sada imam 6 kg viska  (Read 54034 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nency

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 148
  • Gender: Female
Odg: sve radim pogresno - umesto 3 sada imam 6 kg viska
« Reply #10 on: December 05, 2007, 11:16:59 AM »
Joj jutros sam radila hiit sa vijacom,,,,,, :help:
Uspela sam tek nekih 10 min da izdrzim a onda sam umirala narednih sat vremena.
Ali zato sam sad super  :clap: :clap: :clap:
Kako se doruckuje posle toga? Odmah ili treba da prodje neko vreme da se kalorije dodatno potrose i organizam smiri?
Nikako nisam mogla da nedjem neke slike da vidim kako je drugima uspevalo "pre-posle" ali primetih da sve cure pocinju ono kao JUPI< SUPER< AJMO< a onda su naredne strane uglavnom- gladna sam, ne mogu ....
Ne znam kako pravilno da kombinujem fitnes i hiit. tj treninge koje su mi napisali u teretani za 1.,2. i aerobni dan i kako u sve to da uklopim vijacu npr. ili je bolje da u teretani vozim biciklu ili steper u hiit varijanti? Primer neki recimo za 1 celu nedelju?
I jos jedno pitanje : svi jedu belanca - ali i to ne razume kako? Kuvaju ga, peku, prze ili zivo?
Ne mogu ni jednu varijantu da zamislim.  :dunno:
Sto se tice merenja obima - svatih da nemam metar - onaj krojacki jel da?? Pitanje dal to ima i moja majka... ali predpostavljam da moze da se kupi na pijaci..... glupo pitanje znam ali ako neko slucajno ima predstavu neka pomaze.... :help:
Koliko pitanja ... c c c  :bored:
KISS za sve!!!



Offline Deni

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 151
  • Gender: Female
  • I'm back :)
Odg: sve radim pogresno - umesto 3 sada imam 6 kg viska
« Reply #11 on: December 05, 2007, 11:37:12 AM »
Cini mi se da cistu vodu pijem 2 puta nedeljno.

Moguce je da se i u ovome nalozi problem, jer samo kada pogledas nutritivne vrednosti soka (na 100 ml) videces koliko skrivenih kalorija i UH svaka casa sadrzi.

Da bih se odvojila od sokova, ja sam pocela da pijem zeleni caj, cajeve, a kao najbolje pokazalo se rastvaranje sumecih tableta, na veliku kolicinu vode. Recimo, imam jednu svoju flasicu od 0.75 litara u koju ubacim 1.5 sumece tablete (najcesce C vitamin ili magnezijum) i to onda pijem. Dobra prica je, jer na taj nacin unosis veliku kolicinu tecnosti, a jednom kada se naviknes na to telo samo pocne da ti trazi vodu. Probaj, mozda uspe.

Offline nency

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 148
  • Gender: Female
Odg: sve radim pogresno - umesto 3 sada imam 6 kg viska
« Reply #12 on: December 05, 2007, 03:34:36 PM »
Pored toga kako si rekla nepratis unos kalorija tako da si mozda unosila vise nego sto treba i dobila si zelju svakog bodybuildera anabolizam.

Hej sele,
morala sam na Vikipediu da bih videla sta sam to dobila? XAXA :hitself:
Sto je jos strasnije ja opet ne razumem i ne povezujem sa bodibilderima- anabolizam je proces stvaranja kompleksnih jedinjenja od jednostavnih organskih molekula:
A inace stikle ne nosim, jer trenutno radim projekat od kuce a imam i hiperaktivnog klinca tako da bi jurenje u stiklama za njim spalo u neke extremne sportove... :boxed:

@DENI,
probala sam 1 sumecu Mg u 1/2l vode i .... odvratno je...
probacu sa cajevima!
A limunade ?/Nesto kao pola limuna na 1l vode i Natren?
Ipak ne mogu ceo dan cajeve samo da pijem - zgadice mi se.

Pozdrav!
« Last Edit: December 05, 2007, 05:51:39 PM by Tanja »



Offline nency

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 148
  • Gender: Female
Odg: sve radim pogresno - umesto 3 sada imam 6 kg viska
« Reply #13 on: December 05, 2007, 04:55:10 PM »
UUUU ala je ovaj citat ispao lose  :blush: :blush:

Nego nesto citam, ucim gledam forum... i primetim da ste mi dodelili titulu LENSTINA
ja sam valjda pocetnik - ovi citati potvrdjuju.....
HM! :crybaby:



Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: sve radim pogresno - umesto 3 sada imam 6 kg viska
« Reply #14 on: December 05, 2007, 07:58:10 PM »
ma te titule su dodeljene automatski,brojem postova
kad predjes cifru od 50 postova dobija se titula lepotica foruma  :innocent: :lol:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: sve radim pogresno - umesto 3 sada imam 6 kg viska
« Reply #15 on: December 05, 2007, 09:20:17 PM »
evo i ja da te pozdravim...u dobrim si rukama..na forumu sve vec pise..ako nesto ne mozes da pronadjes tu smo  :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline nency

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 148
  • Gender: Female
Odg: sve radim pogresno - umesto 3 sada imam 6 kg viska
« Reply #16 on: December 05, 2007, 11:01:46 PM »
haha
znaci ne trebaju mi dijete i vezbanje -dovoljno je samo dugacak jezik i brzi prsti da napisem jos 35 postova i eto me : prava lepotica!!! :ok02: :slut: :girlinlove: :mummy: :mummy: :mummy:
prosao mi je ovaj dan lagano, uoblicila sam kakva takva 5 obroka (posto i dalje postim) hleb sam izbacila, ubacila za dorucak mesano ovsene, razene, jecmene pahuljice sa vodom. Za rucak sam jela tunjevinu i salatu zelenu...
Malo mi je problem oko uzina i pa recimo vecere da se razlikuje od rucka.
Popila oko 1.5l vode sto jedo sada bila moja mera za nekih 10 dana.
Sutra cu na fitnes...pravi sam streber  :innocent:
Pozdrav od lenstine!!!



Offline nency

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 148
  • Gender: Female
Odg: sve radim pogresno - umesto 3 sada imam 6 kg viska
« Reply #17 on: December 07, 2007, 12:20:08 AM »
Izdrzala sam i drugi dan sto se hrane tice, isla na fitnes ali -ko sto mi je milan na nekom drugom forumu rekao- ovog puta radila sam kardio na kraju treninga. Vodu sam malo manje pila...mada nebitno!
ONO STO ME MUCI je upala misica na listovima od hiit treninga sa vijacom juce ujutru!!!! :nonono: Najvise sam se plasila tog dela tela i evo sveti mi se...
A sve je pocelo iz najbolje namere da izgledam bolje i budem zdravija...a eto me : debela sa nabijenim nogama...takva cu da budem za par meseci....
Idem da se zavucem pored mog klinca i da spavam - njemu cu uvek da budem najbolja i najlepsa mama na svetu!!
......



Offline malaizkraja

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 44
  • Gender: Female
Odg: sve radim pogresno - umesto 3 sada imam 6 kg viska
« Reply #18 on: December 07, 2007, 02:51:12 AM »
Najvise sam se plasila tog dela tela i evo sveti mi se...
A sve je pocelo iz najbolje namere da izgledam bolje i budem zdravija...a eto me : debela sa nabijenim nogama...takva cu da budem za par meseci....
Idem da se zavucem pored mog klinca i da spavam - njemu cu uvek da budem najbolja i najlepsa mama na svetu!!

Nency, privukao me je naziv tvoje teme. Slatko sam se nasmejala kad si napisala da sve radis pogresno i da si se ugojila umesto da smrsas. (Molim te, shvati da si mi simpaticna, a ne da sam se zlurado nasmejala.)
Nisam kompetentna da ti dajem savete, ali bih te zamolila da ipak nastavis da ides u fitnes i da se koliko mozes pridrzavas ishrane. To sto si se ugojila, verujem ti - mene su upozorili na prvom „casu” fitnesa da cu se mozda ugojiti ali da je to zato sto podizem tonus misica koji su tezi od sala, pa vaga pokaze malko vise. Tako nekako. Ja se, za razliku od tebe, nisam merila/vagala prvih nedelja da se ne bih demoralisala. E sad, da li je povecanja bilo ili nije - ne znam. Zatim, zamolila sam te da ne odustajes jer, iz sopstvenog iskustva, znam da ovo deluje (forum+podrska+ishrana+treninzi), ali isto tako sam naucila da moram biti strpljiva. Kod mene su rezultati malko kasnili u poredjenju s drugim forumasima (prvenstveno forumasicama). Ja sam, isto kao i ti, primetila da su mi se „nabildovali” listovi. Tako je bilo jedno dve-tri nedelje (vise tri nego dve), ali nisam odustajala. Onda sam pocela da primecujem da su mi ruke tanje, pa lice, pa manji stomak. Danas je pocela sesta nedelja mog novog „nacina zivota”. Sad mi ljudi govore da sam fino smrsala i u butinama, a danas sam, slucajno, pogledala u listove - tanji su. Tako to valjda ide. Pretpostavljam da je nesto od ovoga deo moje uobrazilje (da sam super riba   :girlwink:)
Dakle, ako je po mome iskustvu, vezbaj, pisi na forumu (slobodno kukaj  ;)), citaj i uci s foruma koliko mozes, pokusaj da ispostujes ishranu i - rezultati nece izostati. I, ako jos nesto mozes - ne misli na listove jedno 2-3 nedelje  ;)
Veliki pozdrav iz NS-a!

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: sve radim pogresno - umesto 3 sada imam 6 kg viska
« Reply #19 on: December 07, 2007, 04:55:46 AM »
Quote
upala misica na listovima od hiit treninga sa vijacom juce ujutru

pa ta upala je normalna za pocetak,jer ko zna koliko dugo nisi tako opteretila listove,nek te ne plasi upala

Quote
debela sa nabijenim nogama...takva cu da budem za par meseci

ma cini ti se, ne obeshrabruj se, ako pazis na ishranu i treniras smrsaces,pa neces biti debela sa nabijenim listovima,nego ces ti ostati samo veliki listovi  :evillaugh:  salim se naravno,sve je to normalno za pocetak
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380