EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: nekada i sada  (Read 53238 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline maja88kg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 578
  • Gender: Female
Odg: nekada i sada
« Reply #170 on: March 15, 2008, 11:24:51 PM »
Junacki , mada sam malo pokvarila varijacije , kao recimo danas.C im sam ustala razmislila sam i rekla sebi danas se opusti. Nisam nista uradila zato sto nisam mogla da izdrzim ili sam pala u iskusenje neko. Jednostavno sama sebi dala "slobodan dan". :dunno:
      
tezina                   obim kukova     obim struka    
08.05. 103.5 kg             132            ne znam
06.06.  98.5 kg              127                 96
13.06.  97.5 kg              125                 94
20.06.  96.5 kg              123                 92
27.06.  96.0 kg              120                 90
19.07.  94.0 kg              118                 88
            

Offline Sunset

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 105
  • Gender: Female
Odg: nekada i sada
« Reply #171 on: March 19, 2008, 09:22:13 AM »
narode ne znam sta da radim ...prekoustra putujem na 11 dana za Spaniju  al taman sam dijetu lepo pocela i ne znam kako cu tamo ...sta mi preporucujete..ne mogu sad tamo bas da kupujem svoju hranu bice mi previse skupo ,a i imamo sva 3 obroka placena....ne znam sta da radim...sta mi savetujete?da jedem to sto bude al da smanjim kolicinu i da ne jedem okolo gluposti,a?sta kazete?
bas sam se obradovala putu ali ujedno se i bas smorila zbog ishrane.jel mi ne bi to trebalo puno poremetiti?jer isgurno cu se puno kretati...    :wallbash1:

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: nekada i sada
« Reply #172 on: March 19, 2008, 09:30:25 AM »
cao cao

pa ako ti je sve placeno pretpostavljam da je htel smjestaj puni pansion i sl..
nemoras da brines misllim da je sve na bazi swedskog stola a tu ces imati izbora itekako ..dorucak ces uvijek imati zitarice i to 5 ,6 vrsta onda razni sireva od low fat do oni masniji pileci prsa narezanih i sl..hljeb crni bijelo tost crni prepeceni itd itd ,,vocee uzmes za uzinu itd..rucak isto i vcera imat cees izbora salate bar 10 vrsta sto ciste sto pomijesane sa sosom i bez njega ..mesa uvijek svugdje ima tako da mislim da neces morati da brines uvijek biraj manje zlo al kad je swedski sto izbora ima ..a ako ti se ne svidi uvijek si mozes kupiti nesto usput..

Offline Pumpkin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 126
  • Gender: Female
Odg: nekada i sada
« Reply #173 on: March 19, 2008, 10:19:06 AM »
Idesh u Shpaniju...divno!!!  :clap:
Mislim da uopshte ne treba da se brinesh shto se ishrane tiche...imam prijatelja koji je letos bio u Madridu i Barseloni...zdrave i ukusne klope je bilo u izobilju...morskih plodova, salata, svega...tako da cesh sigurno moci da birash!
Opusti se i uzivaj...za sve nas! :)
Sretan put i lep provod!  :blowkiss:

Offline Sunset

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 105
  • Gender: Female
Odg: nekada i sada
« Reply #174 on: March 19, 2008, 11:23:59 AM »
hvala people!!nadam se i ja da ce izbor biti "zdrav"

 :blowkiss:



zakljucano zbog neaktivnosti
ukoliko bude bilo potrebe da se tema nastavi nemojte otvarati novu nego kontaktirajte admina ili bilo kog moderatora

« Last Edit: April 15, 2010, 01:53:59 PM by Und3i2c0v3i2 »