EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: misici kod kosarkasa?ishrana,bicepsi,trbusni misici,grudi?!  (Read 18362 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline moreno13

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
  • Only a strong survive!!
ev vako,treniram kosarku vec 10-tak godina ali me muce problemi sa kilama,visok sam 195 a imam 82kg skoro pa cistih misica...imam osjecaj da bi mi trebalo jos kilograma koje bi ja radom sa utezima,sklekovi,trbusnjaci,zgibovi,pretvorio u misice,koristim Super whey fuel protein sa peptidima i glutaminom,za masu,proizvodjac je twinlab,zelio bih da svoju masu dignem na 88 kg,ali treniram oko 3 sata na dan-kosarka a u teretanu ne idem ali se ubijam kod kuce ili u sali,e sad moje pitanje je-kako da svoju masu dignem na 88 kg a da pritom uz kucne vjezbe izgradim misicnu masu tocnije trbusne misice,grudi i bicepse? pomozite mi??? mozda neki drugi proteini koji su naravno zdravi i za sportase koji treniraju ekipne sportove???mozda drugacija prehrana,neka namirnica koja sadrzi puuno proteina?help?
Dont never underestimate the heart of a champion!

Offline moreno13

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
  • Only a strong survive!!
Odg: misici kod kosarkasa?ishrana,bicepsi,trbusni misici,grudi?!
« Reply #1 on: June 18, 2007, 03:37:42 PM »
kako dobiti misice na zaokruzenim podrucjima slike  :pullhair:
Dont never underestimate the heart of a champion!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: misici kod kosarkasa?ishrana,bicepsi,trbusni misici,grudi?!
« Reply #2 on: June 18, 2007, 03:42:39 PM »
Pozdrav.
.
nije nikakav problem.samo mi ispisi kako se hranis i npr kako izgledaju  po satnici tvoj ishrana i dnevne aktivnosti kada si najoptereceniji pa da vidimo gde moze sta da se promeni.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline moreno13

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
  • Only a strong survive!!
Odg: misici kod kosarkasa?ishrana,bicepsi,trbusni misici,grudi?!
« Reply #3 on: June 18, 2007, 03:57:48 PM »
evvko ujutro je trening od 10 do 12,dolazim kuci uzimam protein sa mlijekom(jednu mjericu),onda oko 15 h rucam obicno piletinu,pite ili povrce,nakon toga odmaram,nakon odmora jedem slatko(pudingm ili eurokrem ili...nesto)nakon toga idem na trcanje od 17:30 do 19h,vracam se kuci uzimam protein,pojedem nesto kao npr salame i sira,nakon toga izlazim nesto sitnou gradu jedem i to bi bilo to,ne pijem alkohol,pijem gazirano,nekad  mi je trning nacvecer a ujutro idem trcati,samo obrnuto ali sve sto se tice ishrane isto ostaje,ova slika gore je moje trenutno stanje a zaokruzeni djelovi so misici koje bih volio"napucati",mozda sve zvuci previse amaterski alitako je kako je...hehehe ;) :)
Dont never underestimate the heart of a champion!

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: misici kod kosarkasa?ishrana,bicepsi,trbusni misici,grudi?!
« Reply #4 on: June 18, 2007, 04:05:53 PM »
Kao prvo, dobro dosao ! :)

Kako se hranis odlican si!
Za pocetak da li doruckujes?
Izbaci salame i uospte te preradjevine! Masne pite, "junk food" takodje..
Salo sa stomaka se skida iskljucivo u kuhinji sto znaci da uz neredovnu ishrano, eurokrem i salame to je neizvodljivo, pogotovo ovi "pistoljcici" sto si ih zaokruzio!

Moras da znas da protein nije zamena za obrok vec samo dodatak ishrani!

Offline moreno13

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
  • Only a strong survive!!
Odg: misici kod kosarkasa?ishrana,bicepsi,trbusni misici,grudi?!
« Reply #5 on: June 18, 2007, 04:22:56 PM »
ma naravno da doruckujem,med,pahuljice ili sir salama,pite ionako rijetko jedem ali trudim se da u sve ubacim meso,pravim si cesto one sojine mesne kuglice,valjaju li one? :hmm:znam da protein nije hrana vec dodatak ishrani,i da mu treba hranidbena podloga,meni je ovakvo tijelo zato sto volim da sebe "mucim"trbusnjacima i sto imam cvrst cilj,i volju za postizanjem tog cilja,ti pistopjcici kako ih ti nazivas ja  sam mislio da se zovu "king cut"zato sto idu iz podrucja prepona ka trbusnom podrucju u oblik krune,eh ti me misici interesuju a vrlo ih je tesko povecati(misici koji su zaokruzeni na slici)
Dont never underestimate the heart of a champion!

Offline Dragana

  • Fitness trener
  • *
  • Posts: 286
  • Gender: Female
Odg: misici kod kosarkasa?ishrana,bicepsi,trbusni misici,grudi?!
« Reply #6 on: June 19, 2007, 12:58:13 AM »
Tiki  :mf_wink:

external obliques

Should I stay, should I grow...

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: misici kod kosarkasa?ishrana,bicepsi,trbusni misici,grudi?!
« Reply #7 on: June 20, 2007, 02:26:59 PM »
Bolje da ne dobijas ove boćne trbušne jer ćeš dobit u širini struka što ne doprinosi općem dojmu tijela s obzirom ako imaš prirodno širi struk recimo kao većina endomorfa (i ja sam) takod a to izgbjegavam...
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline moreno13

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
  • Only a strong survive!!
Odg: misici kod kosarkasa?ishrana,bicepsi,trbusni misici,grudi?!
« Reply #8 on: June 21, 2007, 12:09:31 AM »
e susaj ka ddobijes te misice onda da bi bio proporcionalan onda trebas dobiti grudi i latissimus dorsi misice,i onda si lijepo utrokutaren hehehe,neka njih,ma radim i vidi se napredak ali sanjam o vecoj kilazi npr 196 cm i 190kg,imal tu neki trik u prehrani ili je to samo jedi najvise sto mozes i to je to...imal neka namirnica koja je bas visokoproteinska????
Dont never underestimate the heart of a champion!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: misici kod kosarkasa?ishrana,bicepsi,trbusni misici,grudi?!
« Reply #9 on: June 22, 2007, 10:37:44 AM »
e susaj ka ddobijes te misice onda da bi bio proporcionalan onda trebas dobiti grudi i latissimus dorsi misice,i onda si lijepo utrokutaren hehehe,neka njih,ma radim i vidi se napredak ali sanjam o vecoj kilazi npr 196 cm i 190kg,imal tu neki trik u prehrani ili je to samo jedi najvise sto mozes i to je to...imal neka namirnica koja je bas visokoproteinska????
jedes mesa i belanaca..ali ne smes samo proteinsku da jedes, jer posle nekog vremena metabolizam se zakuca, i pocinje telo da koristi protein kao energiju i pakujes salo..
zato jedes UH kroz svakodnevno variranje, i naravno dosta vlakana da mozes u wc od tolike proteinske hrane
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap