EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Karakter sta je to?  (Read 22916 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Karakter sta je to?
« Reply #20 on: September 18, 2007, 10:20:08 PM »
ma ja ne razumem za sta oni daju podrsku, pa ovde vecina ljudi dolazi da nauci nesto korisno ,pa zar treba da se pravimo blesavi dok neko ko pojma nema deli savete okolo...ako se vec toliko slazu pa zasto ne izadju sa argumentima i ubede nas da mi nemamo pojma...uvek sam se grozio likova bez imalo karaktera i hrabrosti koji ne smeju da stanu ni iza samih sebe ,a kamo li drugih....mozda smo mi nekulturni .,ali bar nekome pomognemo da neke stvari nauci,a oni nek ostanu u svojim rupama i idalje salju PM podrske


Uploaded with ImageShack.us

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Karakter sta je to?
« Reply #21 on: September 19, 2007, 01:43:17 AM »
Quote
ako ej stav ovog foruma da moze da se lupaju glupisti do iznemoglsti..nema nista protiv...

zavisi sta je termin glupost i zavisi kada se primeti ono sto je stvarno glupost.
delom se slazem sto si napisao gore ali se ne slazem sa delom da kada neko nauci nesto, ispada da treba da se zavuce u misju rupu i da cuti tj prosle nedelje nije znao a sada zna, mislim koja je to nauka nauciti sta je whey i pojedini suplementi, kako vezbati, listove itd

aas i kompleksnija ishrana i trening su nesto drugo i tu moze da se prica samo o onome sto se probalo, ja ne volim tu mnogo da teoritesem

nekada ni ti nisi znao ni A od toga sto pricas i radis i radis sa drugima, tek ja da ne pricam za sebe koliko sam bio u zasotatku i dalje sam u zaostatku, koliku pauzu sam imao sto se tice osvrta na ovaj sport..
ali sve se to nauci, boze moj, ucim neke stvari od tebe, koje mislim da su ok, mnoge stvari sa drugih sajtova, drugih trenera, mnogo sam isprobao i video da neke stvari odgovaraju samo nekima , dok ne probas neznas..
mora covek da slusa, a da svoje tumaci jer gde bi svi zavrsisli kada bi slepo slusali svakoga..

itd..

znaci bitno je znati gde je granica u svakoj prici, da ako se diskutuje o majmunima da se prica o majmunima a ne da se na kraju zavrsi na nosorozima, to je problem na nasim diskusijama svuda, ne samo ovde, ni kod tebe, da ne pominjem ostale forume koje znam..
ako se zeza da se zavrsi sa zezanjem a ne da se pretvori u rat

eto toliko  :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Karakter sta je to?
« Reply #22 on: September 19, 2007, 06:54:53 AM »
sve si lepo rkeao..
ali kada bi tako jednostavno bilo da se nacui sta je whey-lazicu..ne u teoriji-nego u prakis

kako se vezba-ne u teroiji..nego u praksi

itd..itd...-ne u teroiji nego u praski.

pa oonda bi svi hodali ovuda kao medvedi sa 120kg i forumu ovakve vrste ne bi trebali,a ljudi koji pokusavaju d apomognu ne bi postojili..

mislim da ovo sto si rekao nema nikakvog smisla..

po toj logici..ucenik i ne treba d aide u skolu..jerl boze moj..kao da je velika mudorst nauciti iz knjige za historiju jednu lekicju....

lepo je ajnstajn rekao....

svaka budala moze da zna-poenta je razumeti

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Karakter sta je to?
« Reply #23 on: September 19, 2007, 12:54:23 PM »
ja se nadam da ovo poslednji put pisem na ovom forumu.
nisam citao sta pise niti zelim da citam, ali vas prvo sve molim, pa upozoravam  da za ovakve price koristite privatne poruke..
ovi sto se registruju i imaju samo jednu poruku gde napadaju ili se obracaju nekoga nemoj to da rade.
ovde necu to da trpim..
da li je ovaj forum postao magnet za one koji kod pedje ne smeju da pisu a ovde se opuste, idite tamo pa ga napadajte..
on zna kakav je stav u vezi svega i ja sam mu rekao kada sam ga pozvao da nece piti takvih stvari..naravno ako ih on prvi ne izazove..
za sve sto vas interesuje kontaktirajte me na private.. vise ovake teme i price necu da dozvolim

kao da je nekome namera da ovo sve sto smo sticali ovih meseci sada unisti..
a necu to da dozvolim verujte mi..

@pedja javi se sta te interesuje posto ovo ide lock
@ted video sam na kraju da si me pomenuo nisam razumeo sta je u pitanju , javi mi na pm
nemojte da otvarate novu temu, sve je vec receno
lock
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap