EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: OPREZNO SA PIRSINGOM!!!  (Read 38122 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: OPREZNO SA PIRSINGOM!!!
« Reply #10 on: June 22, 2009, 02:42:28 PM »
ne bi trebala da se kupas dok se rana ne izdrenira a to je veoma individualno. sto se busenja tice od 3 rupe koje imam na pupku jedna je bolela kao sam djavo. mozes da budes alergicna na nikl kojeg ima u hirurskom celiku pa je titanium bezbednija varijanta, takodje je i laksi pa je manja sansa za migraciju.
sto se tice komplikacija, veoma je sklon gnojenju, ukoliko je to u granicama normale moze da se iscedi i ocisti, kao i svaki povrsinski pirsing sklon je migraciji i naravno infekcije ukoliko je uradjen sa priborom koji nije sterilan ili ukoliko ga pipkas prljavim rukama
u svakom slucaju sto manje pipanja i pomeranja mindjuse
i bez glupih antibiotickih krema ukoliko se nije inficirao, samo stvaraju film preko rane i ne dozvoljavaju da ista dise pa prolongiraju zarastanje ...


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline natalijaDZ

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Female
Odg: OPREZNO SA PIRSINGOM!!!
« Reply #11 on: May 03, 2010, 05:11:35 PM »
 :crazy: :crazy: :crazy: Moram takodje da se oglasim,jer ovo sto vi pisete je cista glupost..infekcija se desava samo zato sto nemate odgovarajucu licnu higijenu!! Kad se busite uradite to kod profesionalca, nega se sadrzi od ispiranja slanom vodom..hidrogen takodje nije potreban jer stvara krastu... i ni slucajno mazanje kojekakvim kremama!!!! za one koji su alergicni na nikl i svesni su toga trebaju reci pierceru,i onda se koristi bioplastika.. za sve ostale informacije u vezi busenja i nege posetite www.dzidze.com/blog 
jedino je Und3i2c0v3i2 rekla pametne i ispravne informacije