EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Anavar  (Read 6733 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lefter

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
Anavar
« on: June 22, 2015, 01:43:48 AM »
Naslov sve govori...

Kako sam doso do ove teme?
Prvenstveno zelim reci da sam tek krenuo u teretanu tj. idem 8 meseci.O ovom steroidu sam cuo u teretani.Kada sam pitao ljude koji koriste to vise-manje ti ljudi nisu imali pojma ni sta uzimaju...O avanaru sam se u zadnjih 3-4 dana dosta informirao. (Inace u teretanu koju idem ljudi su teski retardi)

Cuo sam da taj steroid i nije toliko opasan pa sam vise zainteresiran za njega.

1.E sad... zanima me imali nekakivh nezeljenih pojava po telu posto sam cuo da zna odpadati kosa.

2.Vracamo se na pocetak znaci cuo sam da steroid nije toliko opasan sam po sebi ali sam isto tako cuo da ga nije lose koristiti sa dianabolom...zanima me dali je dianabol neophodno koristiti? posto sam cuo da dosta gađa jetru...

Mislim da se zna, planiram poceti sa steroidima,ali tek mozda za 1,5 godinu ili mozda jos duze mislim nista me nebi kostalo da budem informiran na vrijeme,pa kad sam cuo za anvar cinio mi se kao prilagodljiv steroid no kad sam cuo sa dianabol tacnije kad sam se nesto vise i onjemu informiro uhvatila me neka panika. Ako iko mozda nesto vise zna o ovome ili ima iskustva molim vas neka mi kaze puno bi mi znacilo.

Hvala.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Anavar
« Reply #1 on: June 22, 2015, 07:02:45 AM »
Slabo si se nesto informisao...pola ovoga sto si napisao nije tacno...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Lefter

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
Odg: Anavar
« Reply #2 on: June 22, 2015, 02:24:54 PM »
Pa normalno kad sam procitao na internetu,zato se raspitujem vamo...ali kao sto rekoh nenamjeravam ovo uzimati,ali sigurno u daljoj budućnosti da,tako da zelim biti informiran na vrijeme.

Mozes li mi samo reci sta sam krivo rekao? Da ubuduce znam.


Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Anavar
« Reply #3 on: June 25, 2015, 03:42:33 PM »
Evo ovako na brzaka posto nemam bas volje za kuckanje...

Nisi bas najbolje informisan sa steroidima i to se vidi iz tvojih postova, konkretno mislim na ovo oko opadanja kose, to zavisi od toga kakve su ti genetske predispozicije itd, itd...da bi znao skoje su nuspojave uzmes i procitas sta pise zvanicno, recimo kupis test depo, otvoris pakovanje, izvadis onaj papir i nadjes gdje pise "nuspojave" i citas lagano...

To sto anavar nije opasan ne znaci da ne nosi nesto drugo sa sobom, zavisi isto tako koliko si ti "osjetljiv", nekome 500 grama testa napravi sranje i aromatizuje, neko drugi deka 3-4 grama sedmicno i nema nikakvih problema...

Nije neophodno dianabol koristiti, ali testosteron je osnova svakog ciklusa, kao i to da se koriste igle... Ako mislis samo tablete koristiti i tu grijesis, solo orali nono...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Lefter

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
Odg: Anavar
« Reply #4 on: June 25, 2015, 10:13:14 PM »
ovo za kosu to sam vec procitao na nekom forumu,ali svejedno hvala i ovo sto  si reko za  'solo orali' to me iznenadila posto sam mislio da uopce nije opasno samo njega uzimati ... svejedno hvala

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Anavar
« Reply #5 on: July 08, 2015, 06:31:16 PM »

Tensa, grami vs miligrami?
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380