EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Definicija - vase misljenje  (Read 4476 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline filozof1992

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
Definicija - vase misljenje
« on: April 14, 2014, 09:02:25 PM »
Pozdrav.Treba mi vase misljenje.Ovako,da krenem redom: Krenuo bih sa definicijom,trenutna kilaza je 92kg na 175cm,poprilicno kvalitetno,sa vidljivim trbusnim,stazom od 3 godine.Uzimao sam do sada t.enanthat u masi i clen u def.Sledeci program ishrane i kura bi ovako izgledala,pa prokomentarisite....Dnevni unos Proteina 250g,UH - do 100g danima kada treniram,0g UH kada ne treniram.Masti iz maslinovog,3 cijela jaja,2-3g omega.4 treninga nedeljno sa tegovima + 2 kardio treninga odvojeno od tegova. Kura,oko cega me vase misljenje najvise zanima bi izgledala ovako:                                                                    1-12 sedmice- 250mg testosteron enanthata Galenika
6-12 sedmice - 600mg trena enanthata
6-12 sedmice - 50mg winstola on day
6-12 sedmice - 200-400mcg T4 on day,piramidalno povecavati
6-12 sedmice - 0,5 mg armideksa on day
8-12 sedmice - 50mg anadrola on day

Sele,zanima me tvoje misljenje i misljenje iskusnih,pemetnih i iskrenih,a ne preseravanje i pametovanje kao na pojedinim forumima...

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: Definicija - vase misljenje
« Reply #1 on: April 14, 2014, 11:08:26 PM »
1-12 sedmice- 250mg testosteron enanthata Galenika
6-12 sedmice - 600mg trena enanthata
6-12 sedmice - 50mg winstola on day
6-12 sedmice - 200-400mcg T4 on day,piramidalno povecavati
6-12 sedmice - 0,5 mg armideksa on day
8-12 sedmice - 50mg anadrola on day

Sele,zanima me tvoje misljenje i misljenje iskusnih,pemetnih i iskrenih,a ne preseravanje i pametovanje kao na pojedinim forumima...


Ako imas te 92kg u solidnoj formi (vidljivi trbusnjaci) meni se cini da ti je premalo to kalorija sto si planirao. Definitivno premalo za pocetak i bezveze ces gubiti misice.
Premalo testa a previse trena, POGOTOVO ako nemas vec neko iskustvo sa trenom.
Tren ko tren odlican je i za defku i masu ali ako je orginal 600mg RAZBIJA! Ako nemas neko iskustvo 400mg je najvise sto bi ja isao.
Winstrol zadnje 4 sedmice ti dosta mada i nemas neke koristi od njega. Ako te interesuje neka cvrstoca bolje je uloziti u masteron i/ili anavar mada je 99% anavara na trzistu ustvari winstrol!
Od T4 neces imati nikakve specijalne koristi...slobodno ga izbaci!


Anadrol na kraju ciklusa je tu zbog? Neko punjenje ili?



http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Definicija - vase misljenje
« Reply #2 on: April 15, 2014, 12:50:50 AM »
To je neki noviji trend sa gh15 foruma da se ide nisko sa testom,  a visoko sa trenom.  Tamo je cest ciklus 250mg testa i 1000mg acetata.  Kazu da tako nemaju nuspojave od velikog unosa trena.  Sad, ne bih se usudio da to probam, mada sa trenom na ovim nasim prostorima ko zna koliko je tu stvarni % aktivne supstance. 
Moje iskustvo je sa 200mg steroxovog acetata pre 2 godine i tad me je razbio,  tako da bih poslusao Seleta i krenuo tu oprezno sa dozom.

Edit:  Ne vazi vise ono da moze t4 umesto t3 da se uzima u ~4x vecoj dozi?

Sent from my PAP4500TDUO using Tapatalk
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline filozof1992

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
Odg: Definicija - vase misljenje
« Reply #3 on: April 15, 2014, 10:18:16 AM »
Hvala na odgovorima,cijenim vase misljenje.Volio bih ako bih dobio vas e-mail,da vam posaljem sliku,da vidite o cemu se radi,kakva je forma,da ne bude da pricam budalestinje,izmisljam i td...

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Definicija - vase misljenje
« Reply #4 on: April 16, 2014, 09:48:42 AM »
Niko nije ni rekao da izmisljas :)
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline filozof1992

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
Odg: Definicija - vase misljenje
« Reply #5 on: April 16, 2014, 10:05:49 AM »
Milane,krivo si shvatio.Htio sam poslati sliku da vidite u kakvom je stanju tijelo,zbog % masti,da vidite kakvih je to 92-93kg bolje se razumijete,ako nije problem.Ne zelim da stavljam sliku na forum i td..

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Definicija - vase misljenje
« Reply #6 on: April 16, 2014, 03:11:01 PM »
Bas malo kalorija, i nema potrebe tako nisko da ides sa hidratima. Jesi isao pre low test/high tren? Koji lab?
Sto ne ides acetat? Vecina ljudi sto znam da su probali enantat su pozalili sto su ga koristili i bas sto planiras krace da koristis tren.
Tako ici test/tren je odlicno, ljudi koji su presli sa obrnute kombinacije samo hvale na sav glas, nuspojave uglavnom nula, ako si probao onda znas.


Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

Offline filozof1992

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
Odg: Definicija - vase misljenje
« Reply #7 on: April 16, 2014, 05:22:51 PM »
Nikada ranije nisam koristio tren,zbog toga sam ovdje da cujem vase misljenje,misljenje iskusnih.Povecat cu onos kcal,hvala.Koja su trenutno firme kod nas,koje su koliko-toliko provjerene za tren e,ili acetat,koje su se pokazale najbolje?

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Definicija - vase misljenje
« Reply #8 on: April 17, 2014, 09:16:04 AM »
Nikada ranije nisam koristio tren,zbog toga sam ovdje da cujem vase misljenje,misljenje iskusnih.Povecat cu onos kcal,hvala.Koja su trenutno firme kod nas,koje su koliko-toliko provjerene za tren e,ili acetat,koje su se pokazale najbolje?

Za firme - srecno  :) Ne znam ni jednu da mogu da preporucim a da su barem 50-50% sanse da dobijes ono sto hoces, a za dobru koncentraciju supstance takodje.

Posto ides prvi put, nemoj enantat, mrzim ga, acetat je brz i lako je prekinuti i za par dana sve ok. I ako budes isao acetat smanji sa 600mg na 100mg EOD ili jos bolje 50mg ED.

Jesi koristio pre anadrol na defki?

Offline filozof1992

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
Odg: Definicija - vase misljenje
« Reply #9 on: April 17, 2014, 10:13:40 AM »
Ok,shvatam.Nisam nikada,ni na masi.Ovo mi je prvi put da sam razmisljao o anadrolu,ali cu sada razmisliti.