EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: HORMONI  (Read 14304 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline che*

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Male
Odg: HORMONI
« Reply #20 on: March 29, 2008, 10:26:33 PM »
Uzeo sam tribulus i nolvadex,pijem 2 tribulusa i jedan nolva od 20 mg pred spavanje vec par dana. Po preporuci jednog poznanika koji je imao slican problem posle koristenja aas. I mogu vam reci da se situacija jako popravila, imam odlicne jutarnje erekcije i sa djevojkom mi je sex odlican kao u starim dobrim vremenima.  :lol: Bez dosadnih padanja erekcije i prerane ejakulacije. I primjetio sam na treninzima da sam dobio na snazi. Pa cu vidjeti kada zavrsim sa terapijom dali sam trajno rijesio problem. Iskreno se nadam da jesam,jer vise stvarno nemam snage i volje da se cimam po klinikama.

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: HORMONI
« Reply #21 on: March 29, 2008, 10:37:06 PM »
Placebo!!!

Nisi rijesio svoj problem jer neznas uzrok niskog testa a uzrok sigurno nije to sto nisi uzimao nolvadex i tribulus i sta ce se desiti kad iskljucis trib i nolvu.?

Tvoj prijatelj koji je poslije steroida ovo koristio zna uzrok a to je supresija ZBOG DJELOVANJA STEROIDA i on samo treba vratiti prirodnu proizvodnju a sta je sa tobom koji u startu zbog necega nemas prirodnu proizvodnju.
Mislis li da je to ista stvar?
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: HORMONI
« Reply #22 on: April 03, 2008, 01:06:17 AM »
Uzeo sam tribulus i nolvadex,pijem 2 tribulusa i jedan nolva od 20 mg pred spavanje vec par dana. Po preporuci jednog poznanika koji je imao slican problem posle koristenja aas. I mogu vam reci da se situacija jako popravila, imam odlicne jutarnje erekcije i sa djevojkom mi je sex odlican kao u starim dobrim vremenima.  :lol: Bez dosadnih padanja erekcije i prerane ejakulacije. I primjetio sam na treninzima da sam dobio na snazi. Pa cu vidjeti kada zavrsim sa terapijom dali sam trajno rijesio problem. Iskreno se nadam da jesam,jer vise stvarno nemam snage i volje da se cimam po klinikama.

Prerana ejakulacija ne bi trebala da ima ikakve veze sa nivoom testosterona.

Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline che*

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Male
Odg: HORMONI
« Reply #23 on: April 04, 2008, 12:03:58 PM »
Problem je u tome sto nije samo prerana ejakulacija problem,nego i postizanje i odrzavanje erekcije!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: HORMONI
« Reply #24 on: April 04, 2008, 08:32:35 PM »
Problem je u tome sto nije samo prerana ejakulacija problem,nego i postizanje i odrzavanje erekcije!
takodje nema veze sa nivoom testa..vec kolicinom krvi u polnom organu
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline che*

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Male
Odg: HORMONI
« Reply #25 on: April 05, 2008, 06:28:49 PM »
To prvi put cujem :dunno:,mozes li malo to da mi pojasnis?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: HORMONI
« Reply #26 on: April 05, 2008, 10:46:07 PM »
google pa saznas sve sto te interesuje ;)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap