EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Metan, ishrana, povecanje kilaze i ostalo  (Read 5945 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ricpe140

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 18
  • Gender: Male
Metan, ishrana, povecanje kilaze i ostalo
« on: March 09, 2010, 09:46:09 PM »
eo reci cu ti owako ukratko...gledaj ...Imam 18 god wisok sam 200 cm i imam 70 kg..aktiwno se bawim sportom.drzim casowe tenisa i wodim malu grupu aikido..e sad problem je sto bi hteo da se do leta malo uradim..ako me razumes..hteo bi da nabijem 30 kg.(narawno ako je to moguce do avgusta ili septembra)e sad.sto se tice moje ishrane jako je losa.bolje da je i nespominjem..znam da mi je na prwom mestu da jedem i da se prawilno hranim.ok to stoji.e sad owako..hteo bih da pocnem da uzimam neke proteine i narawno da poprawim ishranu.a cak sam razmishljao da uzmem i metan..e sad da li bi me mogao ti da posawetujes posto widim da imash iskustwa s tim..samo mi nemoj reci plz da wise jedem..narawno jescu wise cim uzmem neke proteine ili metan..a sad.radije bi metan uzeo .a ne znam koji model tj koja marka..a s tim kad bi uzimao metan ne bih zeleo da se upropastim..tj da zeznem jetru i tako to..Da li mozes da mi das sawet oko toga..hwala unapred..pozdraw

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Metan, ishrana, povecanje kilaze i ostalo
« Reply #1 on: March 09, 2010, 09:51:40 PM »
ovo obecava
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline ricpe140

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 18
  • Gender: Male
Metan, ishrana, povecanje kilaze i ostalo
« Reply #2 on: March 09, 2010, 09:58:10 PM »
imash li ti neki sawet.? pozdraw

Offline tozaNS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 356
  • Gender: Male
Metan, ishrana, povecanje kilaze i ostalo
« Reply #3 on: March 09, 2010, 11:23:41 PM »
ja sam u principu protiv hemije.... :innocent: :innocent: ali kad vidim kolko klinci gutaju metan prosto mi je srcu milo.......
i dileru pare u dzepu i klinci napucani  :wow:

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Metan, ishrana, povecanje kilaze i ostalo
« Reply #4 on: March 09, 2010, 11:35:57 PM »
eo reci cu ti owako ukratko...gledaj ...Imam 18 god wisok sam 200 cm i imam 70 kg..aktiwno se bawim sportom.drzim casowe tenisa i wodim malu grupu aikido..e sad problem je sto bi hteo da se do leta malo uradim..ako me razumes..hteo bi da nabijem 30 kg.(narawno ako je to moguce do avgusta ili septembra)e sad.sto se tice moje ishrane jako je losa.bolje da je i nespominjem..znam da mi je na prwom mestu da jedem i da se prawilno hranim.ok to stoji.e sad owako..hteo bih da pocnem da uzimam neke proteine i narawno da poprawim ishranu.a cak sam razmishljao da uzmem i metan..e sad da li bi me mogao ti da posawetujes posto widim da imash iskustwa s tim..samo mi nemoj reci plz da wise jedem..narawno jescu wise cim uzmem neke proteine ili metan..a sad.radije bi metan uzeo .a ne znam koji model tj koja marka..a s tim kad bi uzimao metan ne bih zeleo da se upropastim..tj da zeznem jetru i tako to..Da li mozes da mi das sawet oko toga..hwala unapred..pozdraw

do septembra ne mozes ni 30kg masti nabaciti kamoli icega drugog,pa to je 50% tvoje tezine druze   :wow:  ako te zanima ishrana SVE S V E imas na forumu,i kad to izucis i malo popravis kilazu ishranom i treningom,onda razmisljaj o PRAVILNOJ upotrebi steroida,a ne to da se uradim od metana...
Why so serious?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Metan, ishrana, povecanje kilaze i ostalo
« Reply #5 on: March 10, 2010, 07:04:02 AM »
eo reci cu ti owako ukratko...gledaj ...Imam 18 god wisok sam 200 cm i imam 70 kg..aktiwno se bawim sportom.drzim casowe tenisa i wodim malu grupu aikido..e sad problem je sto bi hteo da se do leta malo uradim..ako me razumes..hteo bi da nabijem 30 kg.(narawno ako je to moguce do avgusta ili septembra)e sad.sto se tice moje ishrane jako je losa.bolje da je i nespominjem..znam da mi je na prwom mestu da jedem i da se prawilno hranim.ok to stoji.e sad owako..hteo bih da pocnem da uzimam neke proteine i narawno da poprawim ishranu.a cak sam razmishljao da uzmem i metan..e sad da li bi me mogao ti da posawetujes posto widim da imash iskustwa s tim..samo mi nemoj reci plz da wise jedem..narawno jescu wise cim uzmem neke proteine ili metan..a sad.radije bi metan uzeo .a ne znam koji model tj koja marka..a s tim kad bi uzimao metan ne bih zeleo da se upropastim..tj da zeznem jetru i tako to..Da li mozes da mi das sawet oko toga..hwala unapred..pozdraw
:) nemam iskustva sa metanom  :nonono:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline ricpe140

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 18
  • Gender: Male
Metan, ishrana, povecanje kilaze i ostalo
« Reply #6 on: March 10, 2010, 09:21:31 AM »
Hmmmmm.da..cuo sam da od metana za 3 meseca bukne kilaza..moj jedan ucenik je bio mrsaw ko grana a da ga samo sad pogledate..pff..ima 4 puta wise kg...ja sam samo pitao ako bi poceo da koristim metan sta mi wi preporucujete posto ja sa tim neam iskustwa nekog .ne bih zeleo da unistim jetru..razumete sta hocu da kazem..a gledao sam pre par dana u jednoj prodawnici proteina .owako..
MASS 20 4.7 kg -4200din
aminokiseline (neke ne znam koje ali su recimo najbolje na tom trzistu.) 2100din
kreatin (isto tako je najnovija verzija)1900din
e sad plasim se da ne zeznem kilazu od tih preparata.posto sam takodje cuo da se moze izgubiti swa kilaza ako mi nesto owako u organizmu nije dobro.werujte mi na rec kad kazem da owako bez ikakwih preparata nmgu da jeden..kad bih znao da koristim neke preparate onda bih mogao prawilno da se hraanim.znajuci da cu se ugojiti...nista samo sam to hteo da kazem..hwala wam (Lazic) (Hans)..uziwajte :) :) :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Metan, ishrana, povecanje kilaze i ostalo
« Reply #7 on: March 10, 2010, 09:56:16 AM »
nikada ne bih koristio anabolike da se ugojim sa 70 na 90 kg.sve to moze da resi dobra klopa i suplementacija
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Metan, ishrana, povecanje kilaze i ostalo
« Reply #8 on: March 10, 2010, 10:27:40 AM »
Quote
Hmmmmm.da..cuo sam da od metana za 3 meseca bukne kilaza..

bukne kilaza ...bukne jetra :lol:
al se nekad dobro jelo

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Metan, ishrana, povecanje kilaze i ostalo
« Reply #9 on: March 10, 2010, 10:56:55 AM »
''Koji MODEL''' aaaaahh geknucju  :lol: :clap: :lol: :lol:

da li je moguce da postoje ovakvi ljudi a da nisu provokacije  :pullhair: