EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Metan + Sustanon 350  (Read 5835 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Sergio88bg

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
Odg: Metan + Sustanon 350
« Reply #10 on: February 27, 2014, 04:04:31 PM »
Da,hvala ti puno na odgovoru i pomoci... Zasto gubis svoje i moje vreme time sto mi tako . odgovaras?

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Metan + Sustanon 350
« Reply #11 on: February 27, 2014, 04:14:06 PM »
Da,hvala ti puno na odgovoru i pomoci... Zasto gubis svoje i moje vreme time sto mi tako . odgovaras?

Zato sto smo ti svi napisali da ocigledno nisi procitao ni 0.5% od ove materije i da nema smisla ni logike da ulazis u to.

I dam ti savet da prestanes, sto je i najbolji savet koji mozes dobiti. Ne znam kakav hoces, da pojacas metan, sustanon, dodas nesto itd? I trazis savet a vec rokas jbg

Veruj mi nikome do sada ovde nisam dao pogresan savet, sad ti kako ga shvatis to je vec do tebe i sta ti zelis da cujes (ili ne zelis).

Offline eXeL0L

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 133
  • Gender: Male
Odg: Metan + Sustanon 350
« Reply #12 on: February 27, 2014, 04:42:53 PM »
da ukucas prva kura u searhc ili tako nesto na svim temama su ti odgovori i predlozi isti eto ti tip  ;)

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Metan + Sustanon 350
« Reply #13 on: February 27, 2014, 07:28:21 PM »
Odgovori jesu grubi, ali bolje grub odgovor nego posle problem.


-Mozes da uzimas suplemente.


-Zastita ne postoji, postoje samo lekovi koji pomazu oporavku jetre-to mozes posle metana.


-Posle ciklusa ti verovatno nece trebati nista, ali zavisi od coveka do coveka.


Ciklus kao ciklus je klasika, vise me brine tvoje neznanje. Bilo bi dobro da okacis neku sliku, ali 99% sam siguran da jos nisi za ovo.Dobio si odgovore na tacni, ocekujem palacinku kad dodjem :)
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380