EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: MOZDA bi probao Plavo Srce  (Read 13309 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline ZeljkoS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 111
  • Gender: Male
    • Photorealism art
Odg: MOZDA bi probao Plavo Srce
« Reply #10 on: January 21, 2011, 01:16:36 AM »
ne ne nisi me skontao...Koliko uneses proteina iz hrane druze?? Mislim znas li osnove isharne??Konatm da ne znas bas cim kazes da si od hypermasa dobio 20kg...Valjda jedes nesto kako treba??Napisi obroke,nema vajde od no reaktora iw heya ako ti ne znas kako treba da se hranis pa nije ni cudo sto se ne mrdas.Ne treba da nabacujes salo nego misic

Elem, ja sam samo rekreativac i zaista nisam obracao paznju koliko proteina iz hrane unesem :D...medjutim jeo sam na svaka 3 sata dok sam koristio Hypermass....jeo sam ribu, ella sir, pirinac, krompir itd...nista znacajno nisam promenio u ishrani dok sam koristio ovaj drugi gejner...mada, sad nije ni vazno..postigao sam sto sam hteo....sad samo neke finese da sredim...  :)

Offline Jasmin Hodzic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 95
  • Gender: Male
Odg: MOZDA bi probao Plavo Srce
« Reply #11 on: January 21, 2011, 10:17:37 AM »
zasto takav zakljucak ?? zato sto ga uzima ko stigne od 15 god pa na dalje, zasto ? da bi dobili eto nesto malo ( uvek je to za plazu ) ... jeste dbol dobar nisam rekao da je losh, ali ga oni u debilnu svrhu koriste ...

:clap: :clap: :clap:
SPORT-GYM

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: MOZDA bi probao Plavo Srce
« Reply #12 on: January 21, 2011, 01:33:43 PM »
Ovamo je to klincima kao dobar dan, samo sto ne uzimaju plavo srce (Danabol) nego one neke roze tabletice, Dianabol... ali mislim da je to isto...
#15 Vince Carter

Offline ZeljkoS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 111
  • Gender: Male
    • Photorealism art
Odg: MOZDA bi probao Plavo Srce
« Reply #13 on: January 21, 2011, 01:57:10 PM »
Ovamo je to klincima kao dobar dan, samo sto ne uzimaju plavo srce (Danabol) nego one neke roze tabletice, Dianabol... ali mislim da je to isto...

To stoji..klinci 94-to godiste koji nisu ni mesec dana posteno proveli u teretani ali bas gutaju plava srca kao tik tak....

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: MOZDA bi probao Plavo Srce
« Reply #14 on: January 21, 2011, 05:06:39 PM »
Ti to pricas a govoris o gejnerima i kako ne znas koliko proteina unosis,a oces plavo srce?gde si ti onda u prilici da diskutujes nesto o tim ''klincima''... bez uvrede


Offline ZeljkoS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 111
  • Gender: Male
    • Photorealism art
Odg: MOZDA bi probao Plavo Srce
« Reply #15 on: January 21, 2011, 05:41:04 PM »
Ti to pricas a govoris o gejnerima i kako ne znas koliko proteina unosis,a oces plavo srce?gde si ti onda u prilici da diskutujes nesto o tim ''klincima''... bez uvrede



Znam ja sta su gejneri a sta proteini i sta su plava srca...180gr proteina dnevno sa hranom i prahom sam unosio.....

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: MOZDA bi probao Plavo Srce
« Reply #16 on: January 21, 2011, 08:11:28 PM »
Pa da znas sta je gejner kao prvo nikad ga ne bi unosio,ta kolicina proteina je slaba a ti hoces metan...dal si ti svestan da ti na hemiji moras da unosis hrane ko konj i najvise paznje da obratis na protein...

Offline ZeljkoS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 111
  • Gender: Male
    • Photorealism art
Odg: MOZDA bi probao Plavo Srce
« Reply #17 on: January 21, 2011, 09:53:54 PM »
Pa da znas sta je gejner kao prvo nikad ga ne bi unosio,ta kolicina proteina je slaba a ti hoces metan...dal si ti svestan da ti na hemiji moras da unosis hrane ko konj i najvise paznje da obratis na protein...

Znam ja sve to....ja sam MORAO  gejner da uzimam na pocetku jer sam bio nenormalno mrsav..imao sam 65kg...drugog resenja nije bilo...
Sad je druga prica...

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: MOZDA bi probao Plavo Srce
« Reply #18 on: January 22, 2011, 12:53:29 AM »
Znam ja sta su gejneri a sta proteini i sta su plava srca...180gr proteina dnevno sa hranom i prahom sam unosio.....


toliko treba da unsois bez praha,prah je samo dodatak na vec optimalne kolicine hrane
Why so serious?

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: MOZDA bi probao Plavo Srce
« Reply #19 on: January 22, 2011, 11:33:41 AM »
ma i bez praha to je mizerna kolicina za POVECANJE mase...tu jedva mosh i maintanance ako nema hidrata i masti u poprilicnoj kolicini. AL pusti vidis da ne kapira... :bored: