EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: MOZDA bi probao Plavo Srce  (Read 13322 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Rasha

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 165
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, Novi Sad
Odg: MOZDA bi probao Plavo Srce
« Reply #20 on: January 22, 2011, 08:53:16 PM »
Znam ja sve to....ja sam MORAO  gejner da uzimam na pocetku jer sam bio nenormalno mrsav..imao sam 65kg...drugog resenja nije bilo...
Sad je druga prica...

losha je stvar shto verujesh u tu prichu da je gainer jedino reshenje ( a u stvari je najgore moguce reshenje )

postigao si shta si zheleo ?? a ti si zheleo da navuchesh vodurine od one silne shecerchine iz hipermasa ?? pa jeftinije bi ti bilo da si jeo ovaj kristal shecer :))) to je ista stvar :)
ONLY PLANTS GROW NATURALLY

Offline ZeljkoS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 111
  • Gender: Male
    • Photorealism art
Odg: MOZDA bi probao Plavo Srce
« Reply #21 on: January 22, 2011, 10:17:42 PM »
losha je stvar shto verujesh u tu prichu da je gainer jedino reshenje ( a u stvari je najgore moguce reshenje )

postigao si shta si zheleo ?? a ti si zheleo da navuchesh vodurine od one silne shecerchine iz hipermasa ?? pa jeftinije bi ti bilo da si jeo ovaj kristal shecer :))) to je ista stvar :)

Ja nisam rekao da je gejner jedino resenje....a cinjenica jeste da mi je gejner pomogao da nabacim 20-ak kg za manje od 2 godine...ne znam sto sad trazite dlaku u jajetu u necemu sto nije tema...

Offline Rasha

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 165
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, Novi Sad
Odg: MOZDA bi probao Plavo Srce
« Reply #22 on: January 22, 2011, 10:52:58 PM »
samo povlacimo paralelu sa tvojim znanjem i cinjenicom da si dostigao max pa ti treba dbol :)

nemoj se ljutis :)
ONLY PLANTS GROW NATURALLY

Offline ZeljkoS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 111
  • Gender: Male
    • Photorealism art
Odg: MOZDA bi probao Plavo Srce
« Reply #23 on: January 22, 2011, 10:58:30 PM »
samo povlacimo paralelu sa tvojim znanjem i cinjenicom da si dostigao max pa ti treba dbol :)

nemoj se ljutis :)

Ma ne ljutim se naravno :D Svakako da mnogi ovde znaju vise od mene rekreativca...mada ni ja vise nisam za bacanje :D Ipak sam odustao od plavog srca...drzim se proteina i no reaktora..i ja sam hepi.

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: MOZDA bi probao Plavo Srce
« Reply #24 on: January 22, 2011, 11:48:34 PM »
.drzim se proteina i no reaktora..i ja sam hepi.

Pa opet ti i to dzaba ako ne unosis dovoljno preko hrane...ali avaj