EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: MOZDA bi probao Plavo Srce  (Read 13313 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline ZeljkoS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 111
  • Gender: Male
    • Photorealism art
MOZDA bi probao Plavo Srce
« on: January 19, 2011, 12:06:22 PM »
E ovako...znate me..stari sam clan...mozete videti i moje fotke na forumu itd...
Rodjen 1977-me...visok 181cm....tezina varira 86-88kg...

Kao sto rekoh u jednoj od mojih tema, u teretanu sam usao jos kao srednjoskolac... i vezbao sam tada bez ikakvog znanja kao i svi klinci :D...par meseci vezbam, pa onda ne vezbam itd...tad sam prvi put i probao tecne aminokiseline..pa cak i jednu kuru metana :D

Ponovo sam se aktivno vratio u teretanu pre 3 i po godine..i od tada vezbam 5 dana nedeljno bez prekida i imam iskustva sa suplementima, gejnerima, proteinima, NO reaktorima itd...evo, igrom slucaja, ne treniram od novembra...ali vracam se treningu u februaru sa sve standardnim suplementima kao do sad... proteini itd...

E sad..primetio sam da sam sa proteinima dostigao maksimum...stagniram na 88 kg....medjutim, hteo bih da malo pojacam tonus svojih misica..da maalkice budu jos izrazeniji...nije mi namera da dobijem jos 10 kg...zadovoljan sam sto se tice kilaze....
Razmisljao sam da uzmem jednu kuru plavog srca pred leto...naravno i dalje uzimam proteine itd...
Hocu samo tu jednu kuru i nista vise....
Moze li neko ko ima iskustva da me uputi kako je najbolje uzimati plavo srce? Cujem da je piramidalni proces uzimanja zastareo? 6 nedelja uzimanja maximum? Gde da nabavim zastitu? Zastita se pije posle kure?

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Rasha

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 165
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, Novi Sad
Odg: MOZDA bi probao Plavo Srce
« Reply #2 on: January 19, 2011, 03:31:41 PM »
plavo srce tacnije dianabol treba da preimenuju u "steroid za plazu"
ONLY PLANTS GROW NATURALLY

Offline ZeljkoS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 111
  • Gender: Male
    • Photorealism art
Odg: MOZDA bi probao Plavo Srce
« Reply #3 on: January 19, 2011, 04:16:16 PM »
:D :D


Ipak sam odustao...za ono sto meni treba je dovoljan protein sa superpump 250 na primer....a nema rizika...mozete brisati ovu moju temu.

Offline aca3330

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 793
  • Gender: Male
Odg: MOZDA bi probao Plavo Srce
« Reply #4 on: January 19, 2011, 05:14:37 PM »
plavo srce tacnije dianabol treba da preimenuju u "steroid za plazu"

po cemu taj zakljucark? svako koristi nesto iz nekog razloga... tako da je glupo tako komentarisati :) plava srca su extra stvar... za pocetak

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: MOZDA bi probao Plavo Srce
« Reply #5 on: January 19, 2011, 07:21:41 PM »
Za izgled za plazu vam ne trebaju steroidi, realno.
#15 Vince Carter

Offline Rasha

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 165
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, Novi Sad
Odg: MOZDA bi probao Plavo Srce
« Reply #6 on: January 19, 2011, 10:25:22 PM »
po cemu taj zakljucark? svako koristi nesto iz nekog razloga... tako da je glupo tako komentarisati :) plava srca su extra stvar... za pocetak

zasto takav zakljucak ?? zato sto ga uzima ko stigne od 15 god pa na dalje, zasto ? da bi dobili eto nesto malo ( uvek je to za plazu ) ... jeste dbol dobar nisam rekao da je losh, ali ga oni u debilnu svrhu koriste ...
ONLY PLANTS GROW NATURALLY

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: MOZDA bi probao Plavo Srce
« Reply #7 on: January 20, 2011, 07:13:11 PM »
E ovako...znate me..stari sam clan...mozete videti i moje fotke na forumu itd...
Rodjen 1977-me...visok 181cm....tezina varira 86-88kg...

Kao sto rekoh u jednoj od mojih tema, u teretanu sam usao jos kao srednjoskolac... i vezbao sam tada bez ikakvog znanja kao i svi klinci :D...par meseci vezbam, pa onda ne vezbam itd...tad sam prvi put i probao tecne aminokiseline..pa cak i jednu kuru metana :D

Ponovo sam se aktivno vratio u teretanu pre 3 i po godine..i od tada vezbam 5 dana nedeljno bez prekida i imam iskustva sa suplementima, gejnerima, proteinima, NO reaktorima itd...evo, igrom slucaja, ne treniram od novembra...ali vracam se treningu u februaru sa sve standardnim suplementima kao do sad... proteini itd...

E sad..primetio sam da sam sa proteinima dostigao maksimum...stagniram na 88 kg....medjutim, hteo bih da malo pojacam tonus svojih misica..da maalkice budu jos izrazeniji...nije mi namera da dobijem jos 10 kg...zadovoljan sam sto se tice kilaze....
Razmisljao sam da uzmem jednu kuru plavog srca pred leto...naravno i dalje uzimam proteine itd...
Hocu samo tu jednu kuru i nista vise....
Moze li neko ko ima iskustva da me uputi kako je najbolje uzimati plavo srce? Cujem da je piramidalni proces uzimanja zastareo? 6 nedelja uzimanja maximum? Gde da nabavim zastitu? Zastita se pije posle kure?


jel te ne mrzi da napises koliko to proteina unosis na dan psoto sumljam da si blizu maksimuma sa prirodnom ishranom?
Why so serious?

Offline ZeljkoS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 111
  • Gender: Male
    • Photorealism art
Odg: MOZDA bi probao Plavo Srce
« Reply #8 on: January 20, 2011, 07:51:51 PM »
jel te ne mrzi da napises koliko to proteina unosis na dan psoto sumljam da si blizu maksimuma sa prirodnom ishranom?

Zaista ne znam tacno ali primetio sam da se nisam mrdnuo sa 88kg na gore kad sam uzimao Super Mass Gainer od 5.45 kg od Dymataze

A eto, od biotech Hypermass sam dobio 20-ak kg za manje od 2 godine...a Hypermass je jedan od slabijih gejnera jel...kontam da je ovaj gore kvalitetniji...
U svakom slucaju, uradio sam 99% posla sa Hypermass gejnerom i extra sam zadovoljan....odustao sam od plavih srca i od sad se drzim proteina i no reaktora....

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: MOZDA bi probao Plavo Srce
« Reply #9 on: January 20, 2011, 09:36:41 PM »
Zaista ne znam tacno ali primetio sam da se nisam mrdnuo sa 88kg na gore kad sam uzimao Super Mass Gainer od 5.45 kg od Dymataze

A eto, od biotech Hypermass sam dobio 20-ak kg za manje od 2 godine...a Hypermass je jedan od slabijih gejnera jel...kontam da je ovaj gore kvalitetniji...
U svakom slucaju, uradio sam 99% posla sa Hypermass gejnerom i extra sam zadovoljan....odustao sam od plavih srca i od sad se drzim proteina i no reaktora....

ne ne nisi me skontao...Koliko uneses proteina iz hrane druze?? Mislim znas li osnove isharne??Konatm da ne znas bas cim kazes da si od hypermasa dobio 20kg...Valjda jedes nesto kako treba??Napisi obroke,nema vajde od no reaktora iw heya ako ti ne znas kako treba da se hranis pa nije ni cudo sto se ne mrdas.Ne treba da nabacujes salo nego misic
Why so serious?