EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: naposim + plavo srce  (Read 4394 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: naposim + plavo srce
« Reply #10 on: March 12, 2010, 11:18:35 AM »
Imamo pravo komentarisati, zato i jeste forum, da se cuje svacije misljenje... :) :)

ja bih ovo ipak ogranicila na misljenja ljudi koji su kompetentni ...  :rolleyes01:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: naposim + plavo srce
« Reply #11 on: March 12, 2010, 11:22:31 AM »
Znam Ivana, ali covjek ima 70 kila i zeli se pucati roidima, ne treba tu neko posebno mishljenje da ga posavjetuujemo da to ne radi...ja se ne razumijem mnogo u steroide ali znam da moze kao sto kaze Vuksa jos mnogo natural napredovati ako ima 70 Kg...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline liquid stranger

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: naposim + plavo srce
« Reply #12 on: March 12, 2010, 01:07:53 PM »
nisam jos smanjio depo ,ali planiram... zato sto mi je mnogo da nastavim sa 500mg i odjednom da prekinem .. a piramidalno sam isao , zato sto ne zelim da izadjem iz kure odjednom kao i sa depom , nego postepeno .. ko mi je prodao 125 kom??? necu da ti kazem celavi  :lol: uzeli smo nas vise pa smo izdelili.. nismam dobio odgovor kako da posle vratim testesteron u normalu posle depo-a ?? i objasni mi molim te kako se pije liv ,i kad ?? btw hvala svima na odgovorima cak i tenssi koji se ne razume u steroide.. i ja se ne razumem u bojlere,ali ih ipak nepopravljam  :lol: :lol: :lol:

Offline zzz

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 138
  • Gender: Male
Odg: naposim + plavo srce
« Reply #13 on: March 12, 2010, 01:14:56 PM »
zasto bi ti neko odgovarao na pitanja kad ti i dalje teras po svom (POGRESNO) ????  :wallbash1:
Budi svoj, sledi svoje instinkte!!!

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: naposim + plavo srce
« Reply #14 on: March 12, 2010, 01:37:49 PM »
Quote
nisam jos smanjio depo ,ali planiram... zato sto mi je mnogo da nastavim sa 500mg i odjednom da prekinem .. a piramidalno sam isao , zato sto ne zelim da izadjem iz kure odjednom kao i sa depom , nego postepeno ..

preporucujem svako vece citanje foruma bar 30 minuta pre spavanja :lol:

tebi i 250mg depoa zatvara prirodnu proizvodnju...tako da ili radi kako treba kuru ili nemoj ni da je radis.reci ti nama koja je razlika ako izadjes odjednom ili ako izadjes postepeno?

Quote
ko mi je prodao 125 kom??? necu da ti kazem celavi  :lol:
ovo je vise bilo onako pitanje zato sto se uglavnom prodaje na 100 kom :lol:

Quote
nismam dobio odgovor kako da posle vratim testesteron u normalu posle depo-a ??

manje vise ce ti se proizvodnja testa vratiti u normalu posle nekog vremena...taj proces mozes da ubrzas u nekoj meri sa nekim tribulusom..ili nekim drugim t boosterom


ili mozes ovako kao neki pct...

ubacis poslednje 4 nedelje po 50 mg provriona i 14 dana posle poslednje inekcije idi jos 14 dana sa pola ili celom tabletom novadeksa pred spavanje i onda udri po tribulusu po 6 kapusle sledece 4 nedelje
al se nekad dobro jelo

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: naposim + plavo srce
« Reply #15 on: March 12, 2010, 01:54:09 PM »
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.