EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: naposim + plavo srce  (Read 4397 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline liquid stranger

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
naposim + plavo srce
« on: March 12, 2010, 10:18:21 AM »
uzeo sam prvo naposim (100 kom.) pio sam 124421. trece nedelja sam i ubacio depo 500mg nedeljno,sada mi je treca nedelja na depo.. ocigledno je malo uzeti 100 naposima , pa sam hteo jos sto da ubacim.. ali nisam mogao nigde da ih nadjem .. visol sam 176,72 kg ,dobio sam 4kg od kad sam na kuri .. posto nisma nasao naposim uzeo sam plavo srce(125kom) i sad mi pva nedelja . pijem 135531.. .. depo radim jos 3 nedelja i zavrsam ,s'tim da cu ga smanjiti na 250mg. treba savet od pravih ljudi :yes: , a ne od nekih hejtera koji non stop seru nesto :crazy:! ... dali je velika kura na dianabolu ? ili da nasatavim dalje ? sta da uzmem posle prestanka depa ? dali jos sada da uzmem liv 52, posto vidim da ga mnogi koriste i za vreme kure ? verujem da me je naposim malo odradio , jedem sigrno 5-6 puta dnevno i mislim da bih dobio nesto i bez naposima .. hvala svima koji ce mi pomoci ..

Offline zzz

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 138
  • Gender: Male
Odg: naposim + plavo srce
« Reply #1 on: March 12, 2010, 10:22:15 AM »
male doze naposima si uzimao i nisi imao potrebe za piramidom... zasto nisi poceo depo istog dana kad si poceo i napos??? liv si trebao odmah da ubacis... kad se sve sabere ti si 12 nedelja na dbolu??? :dunno:
zasto bi depo smanjivao sa 500mg na 250?
Budi svoj, sledi svoje instinkte!!!

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: naposim + plavo srce
« Reply #2 on: March 12, 2010, 10:30:15 AM »
prvo orali ne idu u tim piramidnim ciklusima...to se vec dugo ne koristi..znas da si prve nedelje koristio 5mg naposima? to je nista i samo si gubio vreme..

drugo...ti oces da uzimas 12 nedelja oralne steroide?

3...zasto smanjujes depo ?

4. ko ti je prodao 125 plavih srca :lol:

5...sto si isao na kuru imas bre covece 70-ak kg?

da dodam...krenuo si sa necim...nit znas kako se uzima...ni liv ne znas kako se uzima...imas malo kg dakle mogao si natural da guras jos ohoho :)

onako kako bi ja uradio je...tih 125 :lol: srca bi poklonio nekome ili sacuvao za sledeci put...a sa depoom nastavio (500mg week) nekih 10-12 nedelja
al se nekad dobro jelo

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: naposim + plavo srce
« Reply #3 on: March 12, 2010, 10:35:32 AM »
step back,we have a winner
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: naposim + plavo srce
« Reply #4 on: March 12, 2010, 10:56:15 AM »
Brate uzimaju ih kao da su pez bombonice u najmanju ruku...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline zzz

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 138
  • Gender: Male
Odg: naposim + plavo srce
« Reply #5 on: March 12, 2010, 11:01:31 AM »
sto se mi javljamo kad je rekao covek da temu zaobidju  hejtera koji non stop seru nesto
 :pullhair:
Budi svoj, sledi svoje instinkte!!!

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: naposim + plavo srce
« Reply #6 on: March 12, 2010, 11:03:30 AM »
kada ti 1 kaze da ne valja,onda da pomislis da mozda i sere..kad ti 10 ljudi kaze da ne valja treba se zapitati  da li mozda stvarno gresim kad mi toliko ljudi ukazuje da radim pogresno..
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline zzz

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 138
  • Gender: Male
Odg: naposim + plavo srce
« Reply #7 on: March 12, 2010, 11:07:20 AM »
to su 10 hejtera koji nesto seru :)))))
Budi svoj, sledi svoje instinkte!!!

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: naposim + plavo srce
« Reply #8 on: March 12, 2010, 11:08:06 AM »
sto se mi javljamo kad je rekao covek da temu zaobidju  hejtera koji non stop seru nesto
 :pullhair:

Imamo pravo komentarisati, zato i jeste forum, da se cuje svacije misljenje... :) :)
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline dane

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 100
  • Gender: Male
Odg: naposim + plavo srce
« Reply #9 on: March 12, 2010, 11:12:05 AM »
Evo i ja pod rednim brojem 11 :)