EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Potreban savet iskusnih, ne samo informisanih :D  (Read 4255 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline PhilipMorris

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 13
Odg: Potreban savet iskusnih, ne samo informisanih :D
« Reply #10 on: October 23, 2014, 04:56:01 PM »
lepo si mi reko haha :D

Offline OldSchoolPower

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
Odg: Potreban savet iskusnih, ne samo informisanih :D
« Reply #11 on: October 30, 2014, 05:55:51 PM »
Neznalice, sledeci idiot koji pomene intravensko uzimanje steroida leti sa foruma.

Sta je sigurnije po zdravlje, koji si ti trener kad nemas pojma osnove? Ni benc ne znas osnovno a kamoli da treniras nekog. Cuj intravenski-jel znas sta to uopste znaci? Ne pravis razliku izmedju intramuskularnog i intravenskog? Masna embolija? Jel si cuo nekad?

@FilipMoris
U pravu si za jedno, a to je da nisi uopste strucan i premlad si. Pij suplemente i jedi, kad naucis bar neke osnove onda razmisli opet o tome.Za jedno 5 godina.
Parafrazirao sam ..naravno da sam mislio na intramuskularno, samo ne vidim tvoju potrebu za vredjanjem, decko je postavio konkretno pitanje u vezi steroida. Ocigledno internet kultura ti je jaca strana. To dal ja znam nesto , nemam potrebe tebi da se pravdam stvarno, oni koji me znaju znaju ko sam .ziv bio i manje srdacnosti nema potrebe za internet raspravom:)

Offline OldSchoolPower

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
Odg: Potreban savet iskusnih, ne samo informisanih :D
« Reply #12 on: October 30, 2014, 05:58:56 PM »
Filipe moj ti je savet, da pregazis jos nekih 5-7god treniranja dok se ne odlucis za nesto. Jos osnovne stvari pretpostavljam da ne znas, tako ni vremenski si daleko od genetskog corsokaka. Polako , uci citaj, treniraj, ima mnogo toga...

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Potreban savet iskusnih, ne samo informisanih :D
« Reply #13 on: October 30, 2014, 11:31:03 PM »
Ni ja ne vidim tvoju potrebu da savetujes nekog, narocito ovako gde mozes da ubijes nekog parafraziranjem. Nemas potrebe da mi se pravdas, niti bih ja to da slusam.
Video sam klip gde radis benc i kako treniras nekog i sve mi je jasno. To bolje da ne krenem da analiziram. Nemoj vise da pises u ovom podforumu, jer ocigledno ne znas dovoljno.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline OldSchoolPower

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
Odg: Potreban savet iskusnih, ne samo informisanih :D
« Reply #14 on: November 01, 2014, 01:25:49 AM »
Vazi u pravu si, kad ti budes imao 30 klijenata mesecno, onda mozes da mi se obratis sa ovakvim komentarom. Do tada si mrva. Cao

Offline OldSchoolPower

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
Odg: Potreban savet iskusnih, ne samo informisanih :D
« Reply #15 on: November 01, 2014, 01:29:59 AM »
Haha tebi cu da se pravdam, po slici ti se zakljuci pregrst stvari, a to dal cu decku da odgovaram moja stvar. Mozes da mi se obratis slobodno kada budes imao 30 klijenata svakog meseca. Do tada su ti suplje price kao i znanje . Ajde analiziraj benc, posto si sveznalac. Bas me zivo zanima , umirem od smeha

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Potreban savet iskusnih, ne samo informisanih :D
« Reply #16 on: November 01, 2014, 07:30:10 AM »
30 klijenata  :)
svaka tebi cast, onda ne treba da visis po forumima da spamujes nego da radis, znas li ti koja je to obaveza raditi sa ljudima :)
i nemoj da pises sa dva naloga  ;)
inace milan ti je drzavni prvak i rekorder u powerliftingu i mislim da jedva ceka da ti ukaze na greske u bencu  :yes:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Fat Dragon

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1032
  • Gender: Male
Odg: Potreban savet iskusnih, ne samo informisanih :D
« Reply #17 on: November 01, 2014, 08:55:31 AM »
30 klijenata. Wow.
Mora da si uspješan i nadasve veoma stručan.
Ja imam jednog kojeg pokušavam savjetovati ali ne vrijedi.Sluša samo ono što njemu odgovara. :pullhair:
Neka osjećaj bude s tobom.
Gym & Gym, Slovačka 17, Novi Sad.Tu Bukas ko kanda bilduje.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Potreban savet iskusnih, ne samo informisanih :D
« Reply #18 on: November 01, 2014, 10:07:46 AM »
30 klijenata i dosao si ovde da se nudis dzabe za probni rad? Hahaha
Joj, vidi decko, pisi u normalnim podforumima, u ovom sigurno neces. Ne zato sto sad ja imam nesto protiv tebe, nego jer se vidi da ne znas dovoljno.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline OldSchoolPower

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
Odg: Potreban savet iskusnih, ne samo informisanih :D
« Reply #19 on: November 01, 2014, 04:08:00 PM »
Drzavni prvak , nema tako prost stav prema nekome koga ne poznaje. Kultura je iznad svega. Ne takmicim se u powerliftingu, bench je zajebancija, nema potrebe biti tako zlurad. Razumem vas potpuno. Da znam koja je to obaveza, osetio sam u Torontu i tada naucio sta su obaveze. Nema potrebe za ovakvim raspravama stvarno nepotrebno, ako mislite da se upustimo u nesto naucno i sto ima veze s temon moze. Ovo nema smisla nastavljati.