EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Prva kura - cut stack  (Read 5057 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline netkoizmase

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 18
  • Gender: Male
Prva kura - cut stack
« on: February 11, 2010, 02:03:42 PM »
Pozdrav,

imam 27 godina, treniram od 19. Mjere 188cm/103kg. Tjedno 5-6 treninga max 1 sat.

Prehrana: 1. zobene/whey/banana 2. piletina/crveno meso/riža/integralna tjesteina 3. posni sir/zobene 4. whey/desktoraza poslije treninga 5. piletina/crveno meso/riža/integralna tjesteina 6. posni sir

uz ovo idu omega3 i dualtabs

1RM - bench 170kg, DL - 210kg, čučanj - 190kg

Htio bih neki dobar cut/power stack pa što mislite o ovome:

MTP stack od Tigerblood-a: MTP stack sadrži 50 mg /cc testosteron propionat,masteron i trenbolan
ovo bi išao 3 puta tjedno po 1ml i uz to winstrol 50mg dnevno. Uzimao bih MTP 10 tjedana, a winstrol prvih 6 tjedana. Uz ovo bi uzeo zaštitu za jetru dok uzimam winstrol.

Od ciklusa očekujem veću definiranost mišića i cut izgled te povećenje snage.


Prijedlozi i kritike se očekuju.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Prva kura - cut stack
« Reply #1 on: February 11, 2010, 06:29:30 PM »
ovde su stvari veoma jasne
ali redom
po tome kako ces ti da uzimas to ziadje 150 mg PROPI WEEK...150 mg MASTERON week i 150 mg TRENBOLON a ne TRENBOLAN week...ili prevedno...veoma losa opcija i gubljenje vremena cak  u komabinaciiji sa winstorlom kojeg nisi naveo doze tj hocu da kazem da to i nekom osrednjem rekretavcu bi mozda donelo neke minimalne rezluatete ali to bi VECINOM OVISLO OD TOGA KAKO SE HRANI a manje od hemije koju uzima tj ove navedene
jako je iluzorno i smesno pricati o povecanju snage na hemiji koju si ti naveo kao stuck od kojeg ocekujes dve NE spojive stvari tj MISICNU DEFINCIJU koja se BDW radi u kuhinji a ne sa hemijom i POVECANJE SNAGE od ovi preparata je NEMOGUCE kada se uzme u obzir da su to vrste lekova koji se koriste PRI SREDJENOJ ISHRANI tj RIGORZNIM DIJETAMA U CILJU POSTIZANJA STO BOLJE MISICNE IZRAZAJNOSTI a uzimaju se u cilju OCUVANJA TELA DA NE ODE U KATABOLIZAM a na samu misicnu definciju oni uticu vrlo malo tj kao sto rekoh to se stice u kuhinji isto kao i sto se snaga dobija sa trenizngom potpuno razlictog tipa od treninga koji zahteva DIJETA koju treba raditi kada je rec o deficniji
sve o svemu
jos mnogo treba da se edukuje

Offline netkoizmase

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 18
  • Gender: Male
Odg: Prva kura - cut stack
« Reply #2 on: February 11, 2010, 07:22:04 PM »
Zahvaljujem na pojasnjenju i komentarima, prvo jedna opaska - predlozene kuru sam dobio isto na jednom forumu pa sam htio vidjeti i vase misljenje

1. Imate li prigovor na prehranu?
2. Imate li preporuku kure AAS-a za moje zahtjeve (Cutting stack)

Snagu ćemo ostaviti za kuru mase.


Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Prva kura - cut stack
« Reply #3 on: February 12, 2010, 07:00:25 AM »
pa napisao si namirnice koje planiras da jedes
ali nisi rekao u kojoj kolicini i kako
koja konrketno dijeta ce da bude posto vidim da imas ukljucenene i UH i ishranu itd itd itd id

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Prva kura - cut stack
« Reply #4 on: February 12, 2010, 11:55:17 AM »
a i da napises koja je kura sve ukupno po redu,sta si koristio u dosadasnjim,koje doze

al ako sam dobro shvatio naslov PRVA KURA ako je bas prva prva,onda ti ne trebaju aas da bi se definisao jer kao sto Pedja rece aas imaju ulogu samo da ocuvaju misice tokom definisanja(plus neke cisto kozmeticke stvari koje se ticu izgleda,cvrstine itd misica sto ti realno ne treba osim ako ne izlazis na scenu).A ako misice nisi gradio sa aas nema potrebe da uzimas iste tokom definisanja vec samo gledaj hranu i malo podebljaj suplementaciju.


a sto se stakova tice,ja bar mislim ( bez licnog iskustva sa definisanjem sa aas) da ti je bolje da uzmes zasebno komponente koje zelis  pa da lakse i preciznije doziras....

i Pedja ti vec naveo da to ispada nekih 150mg testa nedeljno....opet napisi koja kura po redu i kakve su bile dosad da bi ti ljudi preciznije odgovorili


pozz
Why so serious?

Offline netkoizmase

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 18
  • Gender: Male
Odg: Prva kura - cut stack
« Reply #5 on: February 18, 2010, 10:58:43 AM »
Ovo bi bila prva kura sa AAS. Inače počeo sam low-carb dijetu pa bi ju odradio 2 mjeseca sa cardiom nakon teretane. Ovo bi kura imalo samo ulogu očuvanja mišićne mase. Prehrana na low carb dijeti: 1. 3 bjelanca 2. voće (jabuka) 3. 250g piletine 4. zrnati/posni sir 200g 5. whey 60g nakon treninga 6. piletina 200g 7. posni 200g

uz obroke mesa ide povrće salata.

da li je ovo OK?

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Prva kura - cut stack
« Reply #6 on: February 18, 2010, 11:12:30 AM »
mislim da nisi najbolje shvatio poentu low carb
3 belanca na tvojih 100kg..to je u vrh glave 10gr proteina i stane u dva zalogaja..ako radis low carb tone znaci zero carb non stop
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Prva kura - cut stack
« Reply #7 on: February 18, 2010, 12:24:02 PM »
mislim da nisi najbolje shvatio poentu low carb
3 belanca na tvojih 100kg..to je u vrh glave 10gr proteina i stane u dva zalogaja..ako radis low carb tone znaci zero carb non stop

tacno
i naravno kesa-dijeta za onoga ko prvi put ulazi u tu pricu
neznam samo sta ce kasnije da radi kada u prvom slusu iskoristi low carb...

Offline netkoizmase

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 18
  • Gender: Male
Odg: Prva kura - cut stack
« Reply #8 on: February 18, 2010, 03:06:48 PM »
I sto onda preporucate ako ne ovo, dajte prijedlog a ne samo negiranje. Npr. za doručak mogu staviti 60g wheya i 50g zobenih.

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Prva kura - cut stack
« Reply #9 on: February 18, 2010, 05:45:53 PM »
I sto onda preporucate ako ne ovo, dajte prijedlog a ne samo negiranje. Npr. za dorucak mogu staviti 60g wheya i 50g zobenih.

preporuka je da ti ne trebaju aas da bi se definisao i sacuvao misic vec ce ti biti dovoljan pametni trening i malo posolis po BCAA...

Da objasnim zasto aj vec...ti kada gradis misic sa aas gradis ga na 5-10-15 puta vise testa nego prirodno,i nemoguce je sve to zadrzati psole kure  jer imas 5-10-15 puta testa za odrzavanje tih misica manje :)

E sta ocu reci,ti ako nisi gradio misice sa aas tj sa velikim porastom testosterona,onda nema potrebe da pribegavas tome da povecavas test u krvi da bi zadrzao misic jer je misic navikao na tvojih 70mg nedeljno prosecno i zato ti je dosta da u treningu dizes malo vece tezine i suplementiras to dobro da sacuvas misic.

Ovo ti sve govorim jer je glupo iskoristiti prvu kuru na cutting.


a hrana imas toliko tema na forumu...gledaj te obroke ujednaciti a ne jedan obrok 250 mesa a drugi 3 belanceta...low carb bi na tvoju tezinu znacio i do 100gr UH,ne mesaj ketogenu i low carb dijetu
Why so serious?