EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: JEDI ZA SNAGU  (Read 10480 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline simpson

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 869
  • Gender: Male
Odg: JEDI ZA SNAGU
« Reply #10 on: January 18, 2011, 03:06:06 PM »
mozda je malo off ali je tema o klopanju....... moze li mi neko objasniti kako ljudi u zatvoru za par godina dobiju poprilicnu misicnu masu jer cisto sumnjam (prosto ne verujem) da ih tamo trpaju sa proteinima, uh.....
pogledas kakav film i skuzis, ipak ima proteina al nikom ne pozelio da ih sabire tamo :lol:

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: JEDI ZA SNAGU
« Reply #11 on: January 19, 2011, 04:04:42 AM »
mozda je malo off ali je tema o klopanju....... moze li mi neko objasniti kako ljudi u zatvoru za par godina dobiju poprilicnu misicnu masu jer cisto sumnjam (prosto ne verujem) da ih tamo trpaju sa proteinima, uh.....

vezbaju svaki dan po ko zna koliko vremenski dnevno i to bi bili neki visokofrekventni terninzi(kao recimo kad gledas ljude koji voze bajs samo i nista drugo ne vezbaju,izgrade fine butine),a sad termin "poprilicno" ne znam koliko ti je ali nesto previse bas i ne mogu izgraditi tako.
Why so serious?

Offline Kojic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 554
  • Gender: Male
  • Napunio sam godinu dana
Odg: JEDI ZA SNAGU
« Reply #12 on: January 19, 2011, 02:05:52 PM »
pa da to je mnogo treninga, znaci mnogo trosenja............ a za hranu ne znam kakva je ali ne verujem da je neka bilderska hrana, daj boze da mogu imati 1g proteina na kg........

pa "poprilicno" mislio sam u slucaju neke dvojice brace koji su u zatvor otisli sa 70ak kg a za tri godine se vratili sa najmanje 90 kg, doduse ne samih misica ali nemaju ni sala u struku ili burence

ima jos slucajeva osim te brace, hocu da kazem ko god se vratio iz zatvora, ovde kod mene, nije dosao mrasav i sitan........ e sad u cemu je stvar, da li taj neki ritam zivota, obroci u tacno odredjeno vreme............stvarno ne kapiram  :dunno:

Offline bbb

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 428
  • Gender: Male
Odg: JEDI ZA SNAGU
« Reply #13 on: January 19, 2011, 07:24:19 PM »
ne znam za to jer nikad nisam bio u pravom zatvoru,sem sto sam ih gledao preko filmova,a ogroman glumac iz serije ili filma je ipak glumac pronadjen za tu ulogu,mada gledajuci i neke likove po izlasku iz zatvora ne bi rekao da su ista dobili u tom smislu,ko sto nisu imali ni pre zatvora. e sad ako me pitas posebno za kristijana :lol:,ne znam,mozda su mu preko posete donosili svega i svacega,paketici i ostalo :)

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: JEDI ZA SNAGU
« Reply #14 on: January 19, 2011, 08:55:25 PM »
TO je zato sto se siluju medjusobno all the time pa je test skyrocket  :lol:

Offline NeWeN_Rs

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1130
  • Gender: Male
  • MENS SANA IN CORPORE SANO
Odg: JEDI ZA SNAGU
« Reply #15 on: January 20, 2011, 12:02:46 AM »
@kojic...
Nema ti druge, nego da i ti napravis neki belaj...
Ko zna mozda i ti izadjes iz zatvora sa 100kg :D
Moda je to i od zatvroskih pacova...puni su proteina...ima cak vise nego piletina :lol:
Izvinjavam se za off....


Tema je odlicna  :)
:lol: :lol: :lol:


.. ja prije treninga ne uzimam nikakve uh, pa ni kompleksne jer ce inulin u toku treninra blokirati hormon rasta.. :lol:

ma bre to sto neces da blokiras hormon rasta........ pricas kao da zabadas HG pod kozu...  :evillaugh:
insulin vs GH
:lol:
..........(0 0)
.---oOO-- (_)---.
╔═════════════════╗
MeNs SaNa i CoRpOrE SaNo
╚═════════════════╝
'----------------------oOO
........|__|__|
.......... || ||
....... ooO Ooo  :)