EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kako do velikih listova  (Read 66982 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline KOLE93

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 58
  • Gender: Male
Odg: Kako do velikih listova
« Reply #60 on: June 20, 2009, 01:33:45 PM »
ma samo velike tezine i to je to...debeli ljudi imaju velike listove bas zato sto mislic nosi veliku kilazu svakog dana...ja mislim da je onda bolje da se sto vise trenira list uz velike tezine...

Offline snake85

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 275
  • Gender: Male
Odg: Kako do velikih listova
« Reply #61 on: June 20, 2009, 02:03:46 PM »
ja licno listove tretiram kao i trbusnjake,radim ih 2-3 puta nedeljno(uglavnom 2 puta)jednom ih pokoda, sa velikim brojem ponavljaja a drugi put sa velikim tezinama,i uvek ih radim odvojeno od nogu da bi mogo da ih odradim kako treba.ne kazem da tako treba kazem samo da ja tako radim.a ta konstatacija da debeli imaju velike listive zbog tezine koju ne pije vodu zato sto su debeli debeli i listovui su im veliki zato sto su debeli ti isti listovia nama nije cilj da budemo debeli nego misicavi.
i moja tetka ima ruku 55 kao koleman ali nikad ne bih zeleo njenu ruku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kakve su ti misli takav ti je zivot!!!

Offline snake85

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 275
  • Gender: Male
Odg: Kako do velikih listova
« Reply #62 on: June 20, 2009, 02:17:44 PM »
au sto sam napisao treba prevodioc :blush: :blush: :blush:
kakve su ti misli takav ti je zivot!!!

Offline tuli90

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 81
  • Gender: Male
  • Bez velikih odricanja nema ni velikih rezultata..
Odg: Kako do velikih listova
« Reply #63 on: May 30, 2010, 12:12:19 AM »
Ja imam iskustva sa listovima...nisam nesto ogroman, 178cm i tada sam imao oko 73kg, dok sam bio aktivan odbojkas..nisam bio debeo, ali sam imao kakav takav slauf po stomaku i bas velike listove i zbudzene odmah ispod kolena, i to mi je jako smetalo jer mi je na svakoj kolenici (stitnik za koleno) odlazio donji lastis, tako da su mi kolenice maximalno trajale polusezonu....ostalima traje minimum sezonu..ostali saigraci nisu imali tako veliki list (vec normalan), nije bio tako zbudzen kao moj, vec lepo razvucen uz celu nogu, a primetio sam da igraci koji su imali najveci odraz u ekipi, a i drugim timovima, su imali i "najduzi" list, tj razvlacio se do pete (ne shvatajte ovo bukvalno)...posto sam zbog visine igrao libera, nisam se toliko uzudjivao zbog odraza, ali me je nervirao tako nabudzen list, pa sam poceo da ga istezem intenzivno kod kuce...tako je bilo celu sezonu i nikakvu razliku nisam primetio..kasnije kada sam presao u malo ozbiljnije vode, pa sam morao da pocnem sa teretanom gde sam upoznao jednog trenera koji mi je rekao da je moj list stvar genetike i da sa tim intenzivnim istezanjem, necu puno posticu, vec se mogu i povrediti, tako da sam to batalio....posle je bilo jos svasta, ali glavna stvar je da ja sam ja u 2009 godini trenirao u januaru,febrauaru i avgustu (posle i batalio jer sam napustio srbiju) i dosao sam bio do stadijuma da sam u novembru imao 77kg i da izgledam debelo, sa sve podbratkom itd..resio sam da smrsam, krenuo u teretanu, koncentrisan na traku i svojim neznanjem smrsao sam na 66-67kg, samo sto sam skinuo bukvalno sve osim stomaka (skinuo sam dosta, ali opet ima tu-i hvala bogu pa sam naleteo na ovaj forum posto sam imao sulude ideje-da smrsam jos oko 3kg da bih bukvalno sve skinuo sa stomaka), ruke su mi koske bukvalno, a i nogice sam dobio, a listove nemam, znaci nista od njih, noga mi izgleda skroz ravno, kao da nema misica tu (ja sam zadovoljan jer me je nervirala ona gromada od ranije)..
..poenta celog ovog dugackog teksta je da sam od lika koji je imao najvece i najupadljivije listove u klubu, spao na lika za koga moze sad da se kaze da nema list..
..bez velikih odricanja, nema ni velikih rezultata..

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Kako do velikih listova
« Reply #64 on: May 30, 2010, 12:15:38 AM »
unistio si misic
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline tuli90

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 81
  • Gender: Male
  • Bez velikih odricanja nema ni velikih rezultata..
Odg: Kako do velikih listova
« Reply #65 on: May 30, 2010, 12:29:47 AM »
Pa sta mogu sad da radim? ...ne mogu da se ubijem i da zalim, vec da naucim nesto..
..dobro je da sad znam da nisam radio sve kako bi trebalo...pre sam verovao da sve super radim i da izvlacim max iz sebe, povremeno sam sumnjao, ali me mrzelo da proveravam (a nisam imao s kim da se konstatujem), sada bar znam da ne znam dovoljno za ovo sto mi treba...postavio sam sta radim u temi pretreniranje, ali jos nisam dobio odg :dunno:
..bez velikih odricanja, nema ni velikih rezultata..

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Kako do velikih listova
« Reply #66 on: May 30, 2010, 12:32:17 AM »
znam..izbegavamo da u tim temama pisemo ..to su ipak tekstovi za citanje
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline tuli90

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 81
  • Gender: Male
  • Bez velikih odricanja nema ni velikih rezultata..
Odg: Kako do velikih listova
« Reply #67 on: May 30, 2010, 12:37:09 AM »
Jbg, nisam znao, nov sam ovde....
...posto je i ovo citaonica, da ne pisem ovde dalje...kad malo udjem u stos sa svim stvarima, otvori cu temu, a do tad ce izgleda biti zapostavljan trening :bored:
..bez velikih odricanja, nema ni velikih rezultata..