EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Pravila treninga za visoke momke  (Read 26282 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline clown

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 241
  • Gender: Male
Odg: Pravila treninga za visoke momke
« Reply #10 on: November 23, 2010, 06:08:58 PM »
pa sad moram da trpam tezine da bih napredovao ako sam visok 190 sto i nije neka Visina... :)

?!?!?!
"My goal when I come in here everyday is to make sure that if someone beats me - its not because they outworked me!" - Layne Norton

Offline RoflKopter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 183
  • Gender: Male
Odg: Pravila treninga za visoke momke
« Reply #11 on: January 07, 2011, 09:40:49 PM »
pa sad moram da trpam tezine da bih napredovao ako sam visok 190 sto i nije neka Visina... :)
?!?!?!
Hmm, obojica smo visoki 190cm i bas suprotno, ja mislim da je to velika visina (za bodybuilding). Cilj je stimulisati misic na rast, dobro ga pogoditi, izolovati, ne mora za to biti velika tezina, ali ako to uspijemo sa malom, uspjecemo i sa velikom, i dok god ga pogadjamo, trebamo "trpati" vece tezine. :)

Offline RoflKopter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 183
  • Gender: Male
Odg: Pravila treninga za visoke momke
« Reply #12 on: January 07, 2011, 09:42:34 PM »
gde da stavim opterecenje kad radim propadanje na klupi
Ja teg stavljam na butine.

Offline djordjevic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 127
  • Gender: Male
  • I Am What I Am
Odg: Pravila treninga za visoke momke
« Reply #13 on: January 08, 2011, 12:55:12 PM »
Dobar text :clap:
ZA MENE SU ŽENE ZAKON, JA OBOŽAVAM RUPE U ZAKONU

Offline Invincible

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 310
  • Gender: Male
Odg: Pravila treninga za visoke momke
« Reply #14 on: March 21, 2011, 10:37:05 AM »
Dobar text :clap:
x2    Ja sam inace visok 202 i nisam imao nikad problema sa benchom, ali cucnjevi mi predstavljaju problem, zbog toga se odlucujem za presu, ali svi pricaju o cucnjevima pa se nadam da cu jednog dana usavrsiti tehniku cucnja :)
I know what is within me, even if you can't see it yet. I will become what I know I am.

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Pravila treninga za visoke momke
« Reply #15 on: March 21, 2011, 11:20:01 AM »
x2    Ja sam inace visok 202 i nisam imao nikad problema sa benchom, ali cucnjevi mi predstavljaju problem, zbog toga se odlucujem za presu, ali svi pricaju o cucnjevima pa se nadam da cu jednog dana usavrsiti tehniku cucnja :)
Presa ti vise radi gluteus nego quad

Offline c0a007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 290
  • Gender: Male
  • picke se drogiraju,frajeri treniraju :)
Odg: Pravila treninga za visoke momke
« Reply #16 on: March 21, 2011, 06:47:44 PM »
znaci za sve grupe misica vazi 7-8 ponavljanja sa maksimalnom kilazom?

Offline Rade

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 115
  • Gender: Male
Odg: Pravila treninga za visoke momke
« Reply #17 on: March 23, 2011, 12:17:59 PM »
Moja visina je 190,mozda koji cm vise i sa tom visinom imam problema sa cucnjevima i sa benchom.Ruke mi rastu nenormalno dok sa grudima imam problem ali ga sada resavam tako sto radim potisak buckama, tj. izbacio sam sipke skroz jer mi nista ne ide na grudi.Razne hvatove sam isprobavao ali nista me ne pogodi kao bucka tako da sam odlucio da izbacim sipke barem neko vreme pa posle mozda probam opet.Cucanj sam citao da bi visoki ljudi trebali da rade samo do neke klupice na koju bi seli u donjem polozaju,nije ceo pokret ali jbga bolje i to nego da sjebem ledja.Kod ruku jedini problem imam kada radim skotov pregib ili stojeci pregib sa sipkom zbog duzine podlaktice pa nekada zna i da zaboli ruka.
Ne moras biti Mr.Olympia ali budi najbolji za sebe...

Offline RoflKopter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 183
  • Gender: Male
Odg: Pravila treninga za visoke momke
« Reply #18 on: March 23, 2011, 06:00:16 PM »
Moja visina je 190,mozda koji cm vise i sa tom visinom imam problema sa cucnjevima i sa benchom.Ruke mi rastu nenormalno dok sa grudima imam problem ali ga sada resavam tako sto radim potisak buckama, tj. izbacio sam sipke skroz jer mi nista ne ide na grudi.Razne hvatove sam isprobavao ali nista me ne pogodi kao bucka tako da sam odlucio da izbacim sipke barem neko vreme pa posle mozda probam opet.Cucanj sam citao da bi visoki ljudi trebali da rade samo do neke klupice na koju bi seli u donjem polozaju,nije ceo pokret ali jbga bolje i to nego da sjebem ledja.Kod ruku jedini problem imam kada radim skotov pregib ili stojeci pregib sa sipkom zbog duzine podlaktice pa nekada zna i da zaboli ruka.
Probaj Giljotina press za grudi, moćna vežba. A što se tičke potisaka bučicama, slažem se u potpunosti, mislim da su bučice generalno bolje od šipki za grudi (osim giljotina pressa). Što se tiče čučnja, do sad nisam imao problema, iako smo iste visine, radim ceo, do kraja.

Što se tiče ruku, ista stvar i kod mene, više me boli kada radim pregib ravnom šipkom, zato uglavnom koristim E-Z, mada mi se čini da sam više oguglao na bolove. :wow:

Offline Kojic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 554
  • Gender: Male
  • Napunio sam godinu dana
Odg: Pravila treninga za visoke momke
« Reply #19 on: March 23, 2011, 06:16:02 PM »
kako se radi taj GILJOTINA PRES, ako nije problem postavi snimak