EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Bol u ledjima  (Read 3742 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline jel84

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 19
  • Gender: Female
Bol u ledjima
« on: September 27, 2010, 10:19:56 PM »
evo mene opet,trazim savet.Naime,pre 7 dana sam pocela sa redukovanjem ishrane,nema hleba(samo ujutru 2 parceta tamni hleb),nema slatkisa,samo povrce,supice,voce,riba.prvo,znam da je rano za bilo ikakav rezultat(naravno),ali ja imam osecaj da mi je stomak sve veci :pullhair: .Ne znam u cemu je problem,cak brojim i kalorije i jedem zasigurno manje za 20% minimum od preporucenih dnevnih kalorija,ako ne i vise.Ne solim,ne zacinjavam maltene uopste,tako da..ludim.Drugo,kupila sam jako jednostavnu spravu za treniranje stomaka,koja je polukruzna i za sipku se drzim rukama prilikom rada klasicnih trbusnjaka,tj odizanja.Ali problem je u tome sto me bole ledja,pa se pitam da li to ima veze sa nepravilnim izvodjenjem,ili je moguce da je bol normalan,a napominjem da sam inace imala problema sa ledjima,kao i da ih sad povremeno imam,jer sam visoka.Hvala

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Bol u ledjima
« Reply #1 on: September 27, 2010, 11:39:34 PM »
daj jelovnik
verovatno se ubijas od trbusnjaka a pritom angazujes sve zivo..pokusaj da radis kontrakcije i svedi trbusnjake na normalan nivo
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline jel84

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 19
  • Gender: Female
Odg: Bol u ledjima
« Reply #2 on: September 27, 2010, 11:58:08 PM »
ujutru 2 parceta skoro crnog hleba8to me jedino drzi do rucka),sa malo,vrlo malo sirnog namaza sa malim postotkom masti.Rucak:ili vollkorn pahulje sa mlekom,ili jogurt sa nekim zitaricama,opet integralne.Vecera avokado i paradajz.dorucak mi je uglavnom isti,popijem i kafu i sveze cedjenu.za rucak nekada uzimam i riblje salate(ono par razlicitih vrsta riba u sircetu,ili kako god),a i za veceru jedem nekad skampe sa crnim pirincem(opet malo),nekad riblji file(pastrmka,morski djavo ponekad).jedem dosta voca,sada sljive i ananas,banane sam izbacila.uglavnom se sve svodi na ribu,povrce(a da,i supe pravim,od kupusa,brokolija,itd)i integralne zitarice.pazim na porcije i kontrolisem kalorije.sve hocu da se pridrzavam niskokaloricne hrane,a sigurna sam da mi nije bas dobra ishrana.meso sam izbacila trenutno,jer sam ga jako puno jela u zadnje vreme,ali mozda bi ipak trebalo da ga vratim u ishranu.i jos nesto.kad radim trbusnjaske,kod prvih 20ä-ak osetim bolove u misicima,.vec kad uradim drugu seriju,ne osecam nista,da li je to normalno?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Bol u ledjima
« Reply #3 on: September 28, 2010, 12:03:10 AM »
ah uzas ti je ishrana..
sto se tice stomaka, moras uporedo da jacas i donji deo ledja
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline jel84

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 19
  • Gender: Female
Odg: Bol u ledjima
« Reply #4 on: September 28, 2010, 12:10:55 AM »
pa sta da jedem?ceo dan sam na poslu,pojma nemam sta da jedem

Offline Korrina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 144
  • Gender: Female
Odg: Bol u ledjima
« Reply #5 on: September 28, 2010, 07:44:24 AM »
ak se ija smijem ubacit  :innocent:

ja bi umrla da ovako jedem, kako pahuljice za ručak  :crazy: nemože to nikako, nosi si u posudicama na posao skuahno meso + povrće, riža, grašak, špinat, karfiol, brokula..... bilo šta ima stvarno izbora, onda jaja i salata, pa tunjevina + jaje npr. + salata, ili neka integr. kifla ako već nećeš posude nosit sa piletinom unutra ili namazana tunjevinom i sirom... ima milijun kombinacija, samo budi malo maštovita,,,, sve se može kad se hoće napravit  :blowkiss:

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: Bol u ledjima
« Reply #6 on: September 28, 2010, 08:17:56 AM »
ujutru 2 parceta skoro crnog hleba8to me jedino drzi do rucka),sa malo,vrlo malo sirnog namaza sa malim postotkom masti.Rucak:ili vollkorn pahulje sa mlekom,ili jogurt sa nekim zitaricama,opet integralne.Vecera avokado i paradajz.dorucak mi je uglavnom isti,popijem i kafu i sveze cedjenu.za rucak nekada uzimam i riblje salate(ono par razlicitih vrsta riba u sircetu,ili kako god),a i za veceru jedem nekad skampe sa crnim pirincem(opet malo),nekad riblji file(pastrmka,morski djavo ponekad).jedem dosta voca,sada sljive i ananas,banane sam izbacila.uglavnom se sve svodi na ribu,povrce(a da,i supe pravim,od kupusa,brokolija,itd)i integralne zitarice.pazim na porcije i kontrolisem kalorije.sve hocu da se pridrzavam niskokaloricne hrane,a sigurna sam da mi nije bas dobra ishrana.meso sam izbacila trenutno,jer sam ga jako puno jela u zadnje vreme,ali mozda bi ipak trebalo da ga vratim u ishranu.i jos nesto.kad radim trbusnjaske,kod prvih 20ä-ak osetim bolove u misicima,.vec kad uradim drugu seriju,ne osecam nista,da li je to normalno?



ovo je pravilno izvodjenje
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline Tijana

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 438
  • Gender: Female
Odg: Bol u ledjima
« Reply #7 on: September 28, 2010, 06:14:48 PM »
Bol u ledjima moze da potice i od toga sto i ako nisi jako dugo radila vezbe. ( citaj godinama )
Misici i oko lumbalnmog dela ( u koliko se radi o bolovima u ovom delu ledja ) su ti atrofirali usled ne  naprezanja, takodje ne samo da su se misici opustili, izgubila si i izdrzljivost kicme.
Znam taj osecaj po sebi, tako da ne mora da znaci da vezbe radis pogresno. :D
Само јаки можемо све, буди јака