EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Da li je ovo dobar program vezbanja?  (Read 20101 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline filipos

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Female
Odg: Da li je ovo dobar program vezbanja?
« Reply #10 on: August 23, 2007, 03:22:50 AM »
Dragana, hvala.

Sto se teretane tice, kao sto sam napisala nemam mogucnost da idem u istu jer mi je daleko a nemam puno slobodnog vremena. Sa druge strane, nisam sigurna ni da bih izdrzala da pre Air Alerta idem u teretanu :crazy: Jedva mi noge izdrze i Air Alert.
Da li steper spada u kardio sprave? Planiram da ga kupim, pa zato pitam. Cula sam da daje dobre rezultate.
Vidim da su uglavnom ove vezbe koje si mi preporucila za teretanu, a napisala sam da ne mogu da idem.
Sto se tice unutrasnje strane butina, ne verujem da je ispod jak misic, jer dugo nisam nista vezbala-2 godine sam maltene provela u krevetu zbog bolesti.
Molila bih samo jos za odgovor na ostatak drugog pitanja i na trece :)

Offline Dragana

  • Fitness trener
  • *
  • Posts: 286
  • Gender: Female
Odg: Da li je ovo dobar program vezbanja?
« Reply #11 on: August 23, 2007, 03:37:15 PM »
2. Dokle god ti daje rezulatate spada u dobar trening (znaci da je za tebe dovoljno jak)
3. Nikada ne mozes znati koliko tacno ces kalorija potrositi u toku bilo kog treninga. Ako ti je trening naporan,   i  potrosnja kalorija ce biti velika. Procitaj o aerobnim treninzima: klasicanom kardiu i Hiitu i njihovoj efikasnosti na mobilisanje masti, uopste o vrsti goriva koje telo koristi u toku takvih treninga, zavisno od samog treninga i ishrane.

Steper je kardio sprava.
Should I stay, should I grow...

Offline johnny #13

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Male
Odg: Da li je ovo dobar program vezbanja?
« Reply #12 on: April 22, 2009, 06:55:04 PM »
Da li neko može da mi pošalje Air Alert III??? :help: