EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depilacija !  (Read 67661 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Depilacija !
« on: April 26, 2007, 05:59:44 PM »
Evo da i ja otvorim prvi topick o ovoj sekciji  ;Dž

Da vas pitam s obzirom da ide ljeto, ja nisam nesto dlakav ali me smetaju sačica dlačica kojem ima posred prsa, pa ih skidam jer bolje da sam ili runjav nego kao da sam dijete, da je barem sa bradom tako  :wallbash1:

Koristim VEET kremu, bolje mi puno pase od aparata za brijanje, žileta itd itd...zato vas i pitam savjete kako vi to uklanjate, vec se jednom pisalo o ovom negdje ali sam tad se masakrirao žiletima, nakon brijanja losion tipa Nive ona bijela isl...

Imate li vi neke nacine, bogami i Pedja i ostali natjecatelji neka jave kako se rjesavaju ljubavnog tepiha???

Hvala
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Depilacija !
« Reply #1 on: April 26, 2007, 11:10:42 PM »
Ma nije moguce da nijedna cura nema neki savjet????????????????????????  :hitself: :hitself:
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline medena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1145
  • Gender: Female
Odg: Depilacija !
« Reply #2 on: April 26, 2007, 11:25:05 PM »
ne znam bas sve o tome,probala sam sa toplim voskom,to boli,mislim da to nije resenje za tebe,a kremu za depilaciju nisam koristila,nego ja koristim aparat za brijanje,lep osecaj kad me cupa.... :p mada,savetujem ti da odes kod kozmeticara ko se bavi sa laserom za trajnu epilaciju... :)
u svetu postoji JEDNO CARSTVO!

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Depilacija !
« Reply #3 on: April 26, 2007, 11:28:35 PM »
ne znam bas sve o tome,probala sam sa toplim voskom,to boli,mislim da to nije resenje za tebe,a kremu za depilaciju nisam koristila,nego ja koristim aparat za brijanje,lep osecaj kad me cupa.... :p mada,savetujem ti da odes kod kozmeticara ko se bavi sa laserom za trajnu epilaciju... :)
E imam problem sa uraslim dlacicama pa mi se zacrveni i ruzno izgleda kako se to rjesava ima nacin?
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: Depilacija !
« Reply #4 on: April 26, 2007, 11:35:12 PM »
Obrijas :)
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline medena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1145
  • Gender: Female
Odg: Depilacija !
« Reply #5 on: April 26, 2007, 11:36:24 PM »
znam kako to izgleda,posle depilacije pospi talkom da smiri kozu,znas talk za bebe...ako ne ublazi,bolje idi kod kozmeticara ili dermatolog da te pogleda,zavisi dal si alergican il ne na to :yes:
u svetu postoji JEDNO CARSTVO!

Offline medena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1145
  • Gender: Female
Odg: Depilacija !
« Reply #6 on: April 26, 2007, 11:40:10 PM »
da obrijas? svaka tri-cetiri dana? ruzno...resenje ti je laser za trajnu epilaciju,tako da ti traje oko tri-cetiri nedelje bez malja
u svetu postoji JEDNO CARSTVO!

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Depilacija !
« Reply #7 on: April 26, 2007, 11:44:22 PM »
Ma nije moguce da nijedna cura nema neki savjet????????????????????????  :hitself: :hitself:

Ma tu su zene..polako.... :)
Oces savet...aj da ti ga dam  ;D krenimo redom...

Ako imas malo malja (kao sto kazes) ne bih ti savetovala da bilo sta radis!

1. Veet krema - isto kao brijanje samo sto ne rastu ostro
2. Brijanje - rastu ostre i sve ih vise i vise ima
3. Depilacija - ok ali toplim voskom, stim sto svaki deo koji nije predvidjen da se depilira ima i svoje nus pojave u vidu osipa i iritacija. Ledja, prsa, lice,...posle toga moras da mazes jod, da ne bi doslo do upala...bez veze..
4. Epilacija - malo boli, ne smes posle neko vreme da se izlazes suncu, preporucuje se da se radi zimi. I nije tacno da nestaju, moras da je radis opet..i opet...i opet....
5. Elektricni depilator...najvise boli... ne volim ga..jer kida dlake...

Njveci problem predstavlja urastanje dlaka, i staranje bubuljica, a imam drugove koji rade ledja i prsa nije lepo ni za oko!

Elem, iskustva su razlicita..ovo je samo moje misljenje... nek i druge devojke kazu svoje  ;)

Zensko ne treba da bude majavo, a za muskarca je ipak to prirodna stvar  ;)




Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Depilacija !
« Reply #8 on: April 26, 2007, 11:44:52 PM »
Zašo mislite da je brijanje bolje? Ma Medena nije toliko ružno imam samo par crvenih točkica, nije za doktora, makar idem kod demratologa zbog problema sa crvenilom po rukama zimi, sad vec prestaje cim ide ljeto i kratke majice  ;D

Uglavnom jedino me smeta sto to crvenilo ostaje pa cak i po 1 mjesec, ne prolazi kao normalna bubuljica,dakle kazete brijanje je bolje od ove VEET kreme? hm...?
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Depilacija !
« Reply #9 on: April 26, 2007, 11:49:32 PM »
@Tiki

Što je malj?

Ma kad mi je ljepse kad sam glatak imam osjecaj da sam cistiji kad klizi niz mene znoj, voda itd...sto ja znam nekako mi djeluje urednije, imam dlaka dosta malo ali me smeta, hebi ga kad sam navikao da skidam...

Dakle jos nisam skontao, od svih navedenih sto je najbolje? Ja imam srecu da nemam dlake po ledjima kao što imaju jadni drugi muškarci, dakle tu imam prolaz ali me interesira samo VEET je li to nezdravo itd itd...

A vosak sam probao (topli) cura me jednom brijala sa tim, urlikao sam kao da me neko dere naživo, crvenilo, iritacija, onda ono ulje kojim moram maknut ljepilo, mislim da za moju kozu nikako nije, veet mi je brz, ne boli, samo da rjesim te urasle i sve 5!

Mislim da za laser nema potrebe ipak imam premalo...
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)