EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depilacija !  (Read 67702 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bjelac

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 19
  • Gender: Male
Odg: Depilacija !
« Reply #100 on: May 20, 2008, 01:46:05 PM »
A da li je neko isao na epilaciju?

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: Depilacija !
« Reply #101 on: May 20, 2008, 11:11:28 PM »
ajde ne pricaj gluposti... 2 godine brijem grudi i dlake su uvek iste... nema ih ni vise ni manje isto ih ima ko pre i nisu ojacale... jedino sto brze rastu...

Onda si ti jedan od izuzetaka.Ne kazem da je kod svih tako ali kod 90% slucajeva ti brijanje dlake odnosno presecanje na pola ako ces vec tako ojacava dlaku... Inace svaka cast ako to nije slucaj kod tebe. Kazem da ako se desi nekom da primeti da rastu vise i jace da obavezno predju na depilaciju...Kremom se ne unistava koren dlake i raste normalno dok depilacijom izvuces dlaku iz korena i vremenom sve redje rasu pa cak posle nekoliko godina se toliko prorede da ne moras vise ni da ih skidas...
Nisam protiv krema, koristim i ja povremeno za ruke kad mi treba kucno resenje ali uzimam to sa oprezom...Nije kod vakog isto... :)
Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.

Offline aca3330

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 793
  • Gender: Male
Odg: Depilacija !
« Reply #102 on: May 21, 2008, 01:58:58 AM »
Onda si ti jedan od izuzetaka.Ne kazem da je kod svih tako ali kod 90% slucajeva ti brijanje dlake odnosno presecanje na pola ako ces vec tako ojacava dlaku... Inace svaka cast ako to nije slucaj kod tebe. Kazem da ako se desi nekom da primeti da rastu vise i jace da obavezno predju na depilaciju...Kremom se ne unistava koren dlake i raste normalno dok depilacijom izvuces dlaku iz korena i vremenom sve redje rasu pa cak posle nekoliko godina se toliko prorede da ne moras vise ni da ih skidas...
Nisam protiv krema, koristim i ja povremeno za ruke kad mi treba kucno resenje ali uzimam to sa oprezom...Nije kod vakog isto... :)


po tome sto ti pricas, precnik kose kod 50to godisnjaka bi trebao da bude preko 1cm... recimo ja se sisam 1x nedeljno... i kosa mi nije ni  gusca ni deblja, uvek je ista..

kao i kod grudi, samo brze raste...

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: Depilacija !
« Reply #103 on: May 21, 2008, 04:50:23 PM »

po tome sto ti pricas, precnik kose kod 50to godisnjaka bi trebao da bude preko 1cm... recimo ja se sisam 1x nedeljno... i kosa mi nije ni  gusca ni deblja, uvek je ista..

kao i kod grudi, samo brze raste...

 :)
Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.