EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Gde da nadjem teretanu?  (Read 20661 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline marija

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
Gde da nadjem teretanu?
« on: March 10, 2007, 02:13:23 PM »
cao svima. i ja slucajno naleteh na forum pa rekoh da se upoznamo  :)

zovem se marija, imam 28 godina i zivim u nisu.
bavim se sportom od seste godine. godinama sam trenirala atletiku, pa sam neko vreme morala da prestanem zbog povrede, ali sam nastavila da trcim rekreativno. volim trcanje najvise od svega i mogu da istrcim stvarno puno bez vecih problema. zbog toga delujem prilicno mrsavo, mada imam solidno definisane misice. trudim se da se sto zdravije i pravilnije hranim, mada ume da mi ne ide bas najbolje jer puno radim, cesto sam van kuce i ne stignem da jedem.

par puta sam pokusavala da nadjem sebi teretanu u kojoj ima devojaka koje zaista vode racuna o svojim treninzima i koje imaju instruktorku koja pazi na to sta se radi, ali avaj. zene najvise vole aerobik koji je meni dosadan (izvin'te ako sam neku uredila).
ja znam puno o pripremama za polumaraton ali o vezbanju u teretani ne znam bas puno da bih se upustila tek tako u samostalno vezbanje.

te htedoh da vas pitam da li znate neku teretanu u nisu gde cu se osecati normalno ako vezbam malo vise i sa malo vecim tezinama, gde me nece gledati popreko i pricati kako su to "vezbe za muskarce" (sta god to znacilo), i gde ima instruktorke koja savesno radi svoj posao?

eto :)

« Last Edit: March 10, 2007, 02:28:24 PM by Igy81 »

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Gde da nadjem teretanu?
« Reply #1 on: March 10, 2007, 03:26:52 PM »
Cao Marija, dobro nam dosla  :blowkiss:
Ja Nis ne poznajem tako da ti tu ne mogu pomoci, a to sto kazes da ti treba instruktorka ili instruktor, ja mislim da ako procackas sajt malo bolje da ti nece trebati, jer ovde kod nas imas apsolutno sve , od objasnjenja do slikovitih prikaza!
A to da li ce te neko popreko pogledati ne treba da te interesuje jer ti znas svoj cilj-ynas sta yelis od svog tela i ides ka njemu...sta te briga sta drugi misle, samo pravilno radi!  ;) :)

Offline Velja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 845
  • Gender: Male
  • :)
Odg: Gde da nadjem teretanu?
« Reply #2 on: March 10, 2007, 03:30:16 PM »
Dobro dosla Marija  :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Pa vidi ja ne znam gde u Nisu ima teretana ali to sto ti neki maloumnici govore da su to vezbe za muskarce i ako te gledaju bledo, ti ih jednostavno iskuliraj! Radi ti svoj trening i nemoj da te pogadjaju tudji komentari! Posle nekog vremena niko ti nista vise nece reci a kad nabacis extra figuru svi ce biti ljubomorni! :respect: A sto se tice instruktora ako ga nemas u toj teretani gde si isla jbg. ali dosta toga mozes i ovde na forumu da naucis sto se tice izvodjenja vezbi (ima dosta pokretnih slika tako da je sve poprilicno jasno) a i sto se tice ishrane mnogo korisnih stvari samo nadji vremena da sve iscitas! Ako ti nesto nije jasno ti slobodno pitaj! Ovde ima dosta profi bodybuildera, fitness trenera, amatera svacije misljenje i iskustvo mozes da cujes i da naucis nesto novo! U svakom slucaju uzivaj na exyu-fitness-u! ;)
Jedini način da izbegnes greške je da steknes iskustvo.
Jedini način da steknes iskustvo ... je da činiš greške.

Zašto da ulazim u život, kad odatle niko živ nije izašao.

Offline marija

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
Odg: Gde da nadjem teretanu?
« Reply #3 on: March 10, 2007, 04:10:35 PM »
cao drustvo i hvala na dobrodoslici  :)

da, protrcala sam malo sajtom i videla da ima puno slika o tome kojih sve vezbi ima i kako se rade. ja za sada vezbam kuci  :weight_li (super su ovi smajlici). imam neke male tegove, koristim namestaj  ;) ali cu definitivno morati da nadjem pravu teretanu u skorije vreme.

ako ovde naidje neka cura iz nisa eto neka se javi. nije lose imati drutvo :)

nego, htedoh jos nesto da pitam, ali cu to na drugoj temi ...

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Gde da nadjem teretanu?
« Reply #4 on: March 10, 2007, 10:55:55 PM »
Dobrodosla Marija..zao mi je sto nisam iz Nisa pa da malo  :sport: :showoff: :weight_lift1:
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline marija

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
Odg: Gde da nadjem teretanu?
« Reply #5 on: March 11, 2007, 07:51:07 AM »
Dobrodosla Marija..zao mi je sto nisam iz Nisa pa da malo  :sport: :showoff: :weight_lift1:

  :flex: :weight_li  :thumbup1:

Offline vesnanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
Odg: Gde da nadjem teretanu?
« Reply #6 on: March 11, 2007, 11:28:58 AM »
Jesi li nasla teretanu? Ja zivim u Nisu(zivela do pre godinu) i idem u Gym fit(radoje domanovic skola).



Offline vesnanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
Odg: Gde da nadjem teretanu?
« Reply #7 on: March 11, 2007, 11:32:29 AM »
A sto se tice instruktora, ja jos nisam naletela na nekog ko bi ti nesto normalno rekao. Promenila sam hrpu teretana,ali su uglavnom instruktori nezainteresovani.



Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Gde da nadjem teretanu?
« Reply #8 on: March 11, 2007, 01:34:52 PM »
jel si bila u teretani 2M (ispod pijace Bosko Buha)...meni su rekli da nije losa
al se nekad dobro jelo

Offline marija

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
Odg: Gde da nadjem teretanu?
« Reply #9 on: March 11, 2007, 03:03:04 PM »
Jesi li nasla teretanu? Ja zivim u Nisu(zivela do pre godinu) i idem u Gym fit(radoje domanovic skola).

gde bese to? jel kod komande u centru? to bi mi bas bilo daleko, mada se mozda i smislim.

ja sam jednom ulazila u sindy i svidja mi se sto je velika (nekih 7-8 vecih prostorija), ima trista nekih sprava, salu sa strunjacama i deo sa box vrecama. rade po ceo dan, cak i nedeljom. tj. bar je tako bilo, morala bih ponovo da vidim sa njima.

i ja sam cula da je 2M ok teretana, pa kako je pored sindy pogledacu i nju od nedelje.