EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Insanity workout + fat burners =rezultat?  (Read 6053 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline MimaMaksimovic

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Insanity workout + fat burners =rezultat?
« on: July 25, 2013, 12:49:49 PM »
Zdravo svima :)
trebalo je da ranije dodjem na ovaj forum ali dobro , nikad nije kasno.
Imam 41 godinu,dva sina vec velika,  visina 177 i 82kg. Celog zivota imam varijacije sa kilazom... i to velike. Osim raznih dijeta i gluposti sto sam pila , nekako svake godine imam po par meseci aktivog treniranja i redovnu voznju biciklom. Osim dijeta probala sam i izgladnjivanje , par puta, do 15-20 dana, naravno skidala po 15kg i trajalo je to, dok nisam pocela da jedem previse, logicno, da se ne lazemo :) Elem proslog leta lepo smrsam (nisam jednostyavno jela skoro nista) ali bez vezbanja pa mi se pogled na telo nije svideo :bored: I tako ja pre par meseci nadjem na yt Insanity workout, pogledam, tesko je to razmisljam pqa skinem i Hip Hop ABS diskove a mladji sin krene da vezba Insanity.
Mesec ipo dana sam vezbala taj Hip Hop (i nista) onda predjem na Insanity... tesko mi je bilo pa mi preporuce Fat burnerse (Universal,  Easy To Swallow) onda je vezbanje islo mnogo mnogo lakse ali eto sad sam na 54 danu (od 62 koliko traje program) i uopste nisam zadovoljna rezultatima. Realno kondicije i snage imam extra a kad se pogleam delujem sebi jos veca nego sto sam bila  :hitself:
I sad posto zavrsavam Insabnity, htela sam da predjem na njegov novi program Focus T25, ali ne znam sta dalje da pijem, sta je za mene najpametnije?
Sto se tice ishrane, nije odredjena, mama kuva, ali je uglavnom povrce i dijetalno, bez masnoca, posto zaboravih da napomenem imam i visok pritisak  :rolleyes01: ja radim ceo dan maltene do 18h, kad dodjem pojedem nesto, popijem burnerse i vezbam uvece kuci i to je jedino slobodno vreme.
Eto ja oduzih, ako imate bilo kakav savet, kritiku, preporuku za mene, molim vas bez ustrucavanja :)
zaista bi mi dobro dosla pomoc.... u corosokak sam,  toliko muke a nizasta..... :dunno:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Insanity workout + fat burners =rezultat?
« Reply #1 on: July 26, 2013, 06:11:13 PM »
kljuc svega je ishrana, ako mama sprema domace, ono sto ja zovem pomije( da ne uvredim mamu) tipa zaprske, brasna, mixeve, itd onda se dzabe ubijas od treninga
najprostije je
trosi malo vise nego sto ti je potrebno i kilaza, tj masti bi trebalo da padaju
solidno palansirana ishrana, gde ima svega za organizam, je dovoljno da telo trosi telesne masti kao energiju
licno vise volim vezbanje sa tegovima uz dodatno kardio vezbanje, nego ubijanje od kardia visokog inteziteta
zasto?
unistavaju se misici, ako nema dovoljno gradivne materije nestaje misic, manje misica, manje spobnosti da telo trosi kalorije i eto dodatnog problema


pa da krenemo, ispisi tu ishranu da krenemo od necega.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline MimaMaksimovic

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Odg: Insanity workout + fat burners =rezultat?
« Reply #2 on: July 26, 2013, 11:17:22 PM »
:))) jooj mamaaa

Pa dobro nije bas tako, vrlo vrlo retko su zaprske i przena hrana, ja ipak moram da napomenem da sam ja amater, u odnosu na vecinu clanova ovde :) Jesam drzala stotine dijeta i imam 10ak diskova sa raznim vezbama, i gomilu polomljenih sprava za vezbanje (tv shop  :rolleyes01:) ipak nisam za teretanu, probala dva puta ali i nemam vremena i pune su klinaca tako da mi ovo preostaje a svidja mi se vise od nekih aerobika Marije Kilibarde itd.
Imam dva para tegova od po 1,5 i od 2kg, radila povremeno sa njima ali mi treba nesto za celo telo.
Nema potrebe da ja pisem svoju ishranu, vec mi preporucite vi, obzirom da radim od 9-18h ... i vezbam uvece (znam da nije bas pametno ali tako je, bolje ikako nego nikako) i naravno sta da pijem.
Jos bitnije sta da ne pijem i ne jedem. Inace pijem samo kafu i vodu.
Posto sam se 2 meseca 'mucila' uzalud, ako nastavim da bar bude efikasno.

 Hvala :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Insanity workout + fat burners =rezultat?
« Reply #3 on: July 27, 2013, 06:41:38 PM »
ne volim da pisem a to posle ne moze da se pridrzava, gubljenje vremena
evo smernice, sklopi kako tebi odgovara ja cu samo da korigujem prema tebi


http://www.exyu-fitness.com/forum/problemi-sa-viskom-kilograma/kako-izgubiti-visak-kilograma-uputstvo/
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline MimaMaksimovic

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Odg: Insanity workout + fat burners =rezultat?
« Reply #4 on: July 27, 2013, 09:52:31 PM »
Jelovnik je odlican i primenjljiv uglavnom, sve mogu da nosim na posao, kuvana jaja (belanca), tunjevinu, bareno belo meso, pirinac, musli, jogurt, sir, voce (mada ga slabo jedem).  Ne znam satnicu kako da rasporedim i kako da kombinujem obroke , posto vezbam uvece .... eto to je moj najveci problem. Pretpostavljam da posle treninga ne bi trebala da jedem i pijem nista. A ne znam ni koliko pre treninga treba da jedem i sta?
BMP mi je 1568,1, slatkise ne jedem, sokove ne pijem, najveci problem je sto na poslu maltene presedim 9 sati.... metabolizam usporen. A sa godinama sve teze se skida visak. U svakom slucaju sam vise za fizicke aktivnosti nego za dijete.

Offline MimaMaksimovic

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Odg: Insanity workout + fat burners =rezultat?
« Reply #5 on: July 28, 2013, 01:42:39 PM »
Eto meni treba jelovnik za vezbanje uvece, 20, 21h, 6x nedeljno, subota slobodna, petak dupli trening.
I treba uzeti u obzir da od ponedeljka do petka presedim 9 sati, znaci nikakve aktivnosti...

 :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Insanity workout + fat burners =rezultat?
« Reply #6 on: July 29, 2013, 08:52:15 PM »
npr ovako nesto


   
6h
11h
14 30h
16 h
21h
Musli + 20 gr lesnika
Protein+ bademi
Rise keks 50 gr
200 gr mesa +50+salata
150 gr mesa+kupus salata
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap