Trening > ::Bodybuilding & fitness za zene::

Izbacivanje viska vode

(1/4) > >>

Ana-Marija:
Nasla sam na netu ovaj "recept" za izbacivanje viska vode koja je zadrzana kao posledica PMS.

Diureticki MIX cajeva na prirodnoj bazi recimo...

60g zelenog
15g breze
15g maslacka
15g neven
10g kopriva
dnevna doza za 0,75l vode
 
Da li je neko probao nesto sl.? koliko cesto se moze "konzumirati"? i da li je zdravo piti ovo  stalno? :rolleyes01:

Lazic:
probaj..ja nemam pms da bih mogao to da ti savetujem  :lol: , probacu na mojoj dragoj zeni  :evillaugh:

Tijana:
Ja pijem nesto slicno, ali od tih biljaka koje si navela koristim samo koprivu, maslacak i brezu.  :innocent:
Hm, da li izbacuje visak vode, to ti ne bih mogla reci,jer vec dugo pijem taj caj, pa sam i zaboravila koliko bih izbacivala tecnosti da ga ne pijem. :) Jedino sto ti mogu reci je da prociscavaju krv, a samim tim izbacuju stetne materije iy organizma, prociscavaju bubrege i nedozvoljavaju stvaranje kamena i peska u bubrezima.  :clap:
Mada, generalno kada pogledam koje si biljke navela sve one prevashodno i imaju tu funkciju, izbacivanje stetnih materija i prociscavanje bubrega, kao i poboljsanje njihove funkcije.  :yes:
Ne znam koliko se cesto ta kombinacija koju si  navela moze cesto koristiti, akli kombinaciju koju ja koristim , moze da se koristi neograniceno, bez prekida.

Krofnica:
ja koristim koren od maslacka obicno pred takmicenje... bas zbog cilja izbacivanja viska vode. ja uzimam doduse u formi tableta, a ne cajeva. jedino sto sam primetila je da nakon sto prestanem da uzimam tablete, organizam mi zadrzava mnogo vise vodu nego ranije. naravno treba uzeti u obzir da je gubljenje vode za takmicenje malo esktremnije nego za pms, pa je i za ocekivati ovakve posledice  :wow:

Lazic:
kakvo takmicenje?  :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version