EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Potreban Savet - Neznam sta radim pogresno u ishrani i vezbanju  (Read 41937 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Potreban Savet - Neznam sta radim pogresno u ishrani i vezbanju
« Reply #90 on: January 15, 2008, 01:20:08 AM »
dobro bitno je da  nisi pogorsala situaciju..idemo dalje...
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Mala82

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 122
  • Gender: Female
Odg: Potreban Savet - Neznam sta radim pogresno u ishrani i vezbanju
« Reply #91 on: January 30, 2008, 07:52:55 PM »
Lazicu imam jedno pitanje za tebe. Dakle, pridrzavam se ja ishrane sa ovog foruma, ali, kod nas je uzasno nevreme skoro svaki dan, temperature su i do -25, tako da mi je jako tesko da idem u teretanu, jer naravno moram voziti do nje, uslovi za voznju uzasni, i tako. Nije da pravim izgovore, ali, jednostavno zbog vremenskih neprilika jedva mogu i jednom nedeljno da idem u teretanu, zbog toga bas i nema nekog pada u kilazi, ali, nema ni dobitka i dalje. Uglavnom, moram da smrsavim makar kilo-dva sto je brze moguce. Znam da nije bas zdravo naglo mrsaviti, a i moj metabolizam bas nije od onih koji to rade, ali, mislila sam ako povecam cardio u teretani (do sada nekih 30-45 vezbam cardio i oko 15-30 minuta tegove) da bih lakse dosla do tog cilja. Opet, potrebno mi je samo da skinem za sada kilogram ili 2 na neki brzi nacin, a posle naravno nastavim sa normalnim redosledom kao i do sada.
Razlog je jednostavan, trazim posao, i odelo koje imam za razgovore mi ne stoji bas najbolje, bilo bi bolje da sam malo mrsavija, pa umesto da kupujem novo odelo, mislim da bi mi pametnije bilo da skinem kilo ili dva.

Znaci da li postoji neki nacin da skinem kile malo brze, i sta mi je potrebno da to uradim?

Hvala unapred
"Power wears out those who do not have it!"

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Potreban Savet - Neznam sta radim pogresno u ishrani i vezbanju
« Reply #92 on: January 31, 2008, 12:24:39 PM »
mozes da vezbas cesce kod kuce..bar dva puta..virtuelnu vijacu(simuliras kao da je ima) mozes da preskaces maltene ceo dan..ali bice slomljena..posle par dana..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Mala82

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 122
  • Gender: Female
Odg: Potreban Savet - Neznam sta radim pogresno u ishrani i vezbanju
« Reply #93 on: January 31, 2008, 04:48:49 PM »
mozes da vezbas cesce kod kuce..bar dva puta..virtuelnu vijacu(simuliras kao da je ima) mozes da preskaces maltene ceo dan..ali bice slomljena..posle par dana..

Nazalost nesmem, zivim u zgradi u kojoj skakanje smeta komsijama, tako da to otpada, zbog tog razloga nemogu ni treadmill da imam u stanu, jedino sto radim su tegovi, i nista vise.
Ukoliko se malo potrudim da idem cesce u teretanu, valjda ce vise i ovo hladno vreme stati, kako bi bilo najbolje da radim jedan trening a da pritom gubim najvise kalorija (sala), znaci koji intezitet i koliko dugo i sta. Vec sam rekla da volim da trcim, radim stairmaster, ecliptical, ma sve, jedino mi je biciklo nekako sporo i dosadno.
"Power wears out those who do not have it!"

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Potreban Savet - Neznam sta radim pogresno u ishrani i vezbanju
« Reply #94 on: January 31, 2008, 09:18:54 PM »
mozes ovako da probas ali ces se premoriti..pre treninga 15 minuta trcanja, zatim rad sa tegovima i na kraju treninga hiit...
u toku rada sa tegovima odmaraj najvise 45s..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Mala82

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 122
  • Gender: Female
Odg: Potreban Savet - Neznam sta radim pogresno u ishrani i vezbanju
« Reply #95 on: February 01, 2008, 01:43:32 AM »
Vazi puno hvala za brzi odgovor, potrudicu se da to sto vise primenjujem, nazalost ni danas nema sanse do teretane, napadalo nam je nekih 15 cm snega danas, uzas, kao da zivim u Sibiru  :pullhair:.
"Power wears out those who do not have it!"

Offline Raw

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 329
Odg: Potreban Savet - Neznam sta radim pogresno u ishrani i vezbanju
« Reply #96 on: February 04, 2008, 07:49:42 PM »
i kod mene isti problem s komsijama - uzas je konstrukcija ovde.... sve shuplje losa izolacija itd. cujem komsiju iznad kad kaslje hehehe
ali ja sam kupila bajs - sobni i jos me niko nije opomenuo da smetam  :evillaugh:
a mnogo mi odgovara i evo pocela je cetvrta nedelja kako ga vozim...cene su izuzetno pristupacne.

Offline Mala82

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 122
  • Gender: Female
Odg: Potreban Savet - Neznam sta radim pogresno u ishrani i vezbanju
« Reply #97 on: February 05, 2008, 02:07:33 AM »
Ej pa sta ima u NY, znas da planiram mozda u Septembru do NY, pa ako bude sanse mozda se i upoznamo uzivo. A sto se tice bajsa, ja ga imam vec 8 godina doduse sad je kod roditelja, uzasno me nervira, to je verovatno jedina sprava koju bas ne volim, nekako mi je monotono, nadam se da ce se vise i ovo vreme poboljsati, mada najavljuju i za sutra 7 inch-a snega, tako da nista od toga. Iako se pridrzavam ishrane, vreme mi nikako ne dozvoljava fizicku aktivnost, zato kad dodje prolece sve cu nadoknaditi.
"Power wears out those who do not have it!"

Offline Raw

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 329
Odg: Potreban Savet - Neznam sta radim pogresno u ishrani i vezbanju
« Reply #98 on: February 05, 2008, 09:58:32 PM »
hahahaa
razumem te da te nervira,  a kad te ensto nervira nema sile da se to promeni.
ja sam sad zapela, planiram na more za mesec-dva pa bas zelim da se dovedem do nekog novog cilja.
u NY je hladno i sivo zima bez snega katastrofa!
obavezno se javi kad dodjes!