EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Roleri...na sta treba obratiti paznju prilikom kupovine!?  (Read 12979 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline annaBG

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 58
  • Gender: Female
Roleri...na sta treba obratiti paznju prilikom kupovine!?
« on: February 09, 2009, 05:56:11 PM »
Polako dolazi sezona rolera i ja bih htela da ih kupim,ali ne znam koje  :bored:
Bila sam u sportskim radnjama,po Beogradu,ali nesto mi se ne svidaju,sve su sa prevelikim tockovima...U cemu je fora toliko velikih tockova?
Ranije sam bas aktivo vozila K2 i bila sa prezadovoljna.pa me interesuje da li neko zna gde se u Beogradu mogu kupiti???
I ako ih nema,koja je zamena za njih...Koji su najbolji i na sta treba obratiti paznju prilikom kupovine?

Offline bcscofi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 170
  • Gender: Male
Odg: Roleri...na sta treba obratiti paznju prilikom kupovine!?
« Reply #1 on: March 12, 2009, 07:04:45 PM »
 na forume gde postavljas teme

Offline medena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1145
  • Gender: Female
Odg: Roleri...na sta treba obratiti paznju prilikom kupovine!?
« Reply #2 on: March 12, 2009, 08:05:14 PM »
pogledaj ovde sto sam ja postavila pre par godina...   :)
http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php/topic,1028.0.html
u svetu postoji JEDNO CARSTVO!

Offline AlexanderSS87

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
  • Gender: Male
Odg: Roleri...na sta treba obratiti paznju prilikom kupovine!?
« Reply #3 on: March 13, 2009, 01:02:16 AM »
Treba obratiti paznju ne cenu! :)

Silikonski tockici.... Ako si slab vozac uzmi malo dublje.... Dal je aluminiumska sina ili ne, stvarno nije bitno.... Ako si rekreativac a ne neki hokejas ili sta vec, koji voli ipak to malo jace da stisne, niza srednja klasa ce da totalno zadovolji tvoje potrebe....

Ja sam uzeo neke orginal kineske "Yashima":) i imam ih vec par sezona.... Cak ni tockice nisam menjao.... A stvarno sam jeftino prosao.... I totalno su ok.... Sto je ipak najvaznije....
Hit The Enemy, As Quick As You Can, And As Hard As You Can, Where It Hurts Him Most, When He Aint Lookin!