EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Tanje noge  (Read 38647 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Tanje noge
« Reply #20 on: April 05, 2007, 10:27:00 AM »
ovako izgleda taj "bajs" !
Tanja je lepo objasnila da je odlicna kardio sprava!
Ja jesam probala u Brazilu tamo je bas popularno,ali s obzirom da tad nisam bila ni u kondiciji niti bilo sta vezbala bilo mi je jako tesko!
Pogledaj OVDE kako to otprilike izgleda!

Offline Alecita

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 132
  • Gender: Female
Odg: Tanje noge
« Reply #21 on: April 05, 2007, 10:47:22 AM »
Ima kod mene u teretani, nisam probala, 2x nedeljno rade spinning, probacu pa cu vam reci kako je! Inace to je ovde bas popularno, i placa se posebno, i u svakoj teretani je tako, a zasto, to nisam uspela da shvatim, valjda zbog tih biciklova  :dunno:
Anyway, kad probam pisem!

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: Tanje noge
« Reply #22 on: April 05, 2007, 11:23:36 AM »
Inace to je ovde bas popularno, i placa se posebno, i u svakoj teretani je tako, a zasto, to nisam uspela da shvatim, valjda zbog tih biciklova  :dunno:
Pa bas u tome jeste i fazon. Izmislili su toplu vodu i naplacuju je posebno.
Znate ono ... novi, ekstra, najefikasniji nacin do sada za skidanje kilograma, eliminise celulit, ucvrcuje, zateze, kuva kafu...pravi od babe devojku... samo novi nacin da se pokupe pare.
Vec rekoh da je dobar kardio program ali nista bolje od onoga sto mozete same da odradite na bilo kojoj drugoj kardio spravi.
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline Alecita

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 132
  • Gender: Female
Odg: Tanje noge
« Reply #23 on: April 05, 2007, 11:30:11 AM »
Tako sam i mislila. I na najobicnijem bajsu mozes da uradis kardio kako valja, i sa vijacom, na traci, ma i da trcis samo, al dobro, moraju i oni od necega da zive! A marketing je cudo, i ovaca kolko oces.

Offline medena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1145
  • Gender: Female
Odg: Tanje noge
« Reply #24 on: April 05, 2007, 12:11:59 PM »
..............u borbi  protiv celulita moze pomoci: smanjenje masnih naslaga (mrsavljenje)pravilnom ishranom, smanjenje faktora koji dovode do zadrzavanja vode ( so, gazirana pica, seceri ), redovna fizicka aktivnost, masaza ( limfna drenaza ) i neznatno ili neefikasno,cesto skupe kreme koje bi trebalo da podstaknu termogenezu i cirkulaciju............


pravilna hrana je OK  :thumbup1:
so+gazir.pica+seceri IZBEGAVATI
fizicka aktivnost je OK  :thumbup1:
masaza....zavisi koliko treba ici na terapiju,rekla bih redovno i dosta vremena,tako ja mislim...(nisam sigurna)  :hmm:
skupe kreme kao sto su Vinchy,Afrodita,..itd.....OK je,ali redovno i stalno...  :hmm:

ostaje nam pravilna hrana+fizicka aktivnost,a ostalo sem nezdrave ishrane je potrebno vremena ako verujemo boljeg rezultata...
u svetu postoji JEDNO CARSTVO!

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: Tanje noge
« Reply #25 on: April 05, 2007, 12:43:31 PM »
plus ja bih dodala i VODU...PUNO VODE...meni je to na prvom mestu za celulit, naravno uz ishranu....
A sto se tice spinninga ne razumem koja je razlika izmedju te sprave i obicnog bajsa...pa meni izgleda isto... :wallbash1:
Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.

Offline medena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1145
  • Gender: Female
Odg: Tanje noge
« Reply #26 on: April 05, 2007, 12:55:32 PM »
@snoopy
objasnila mi je instruktorka u centru za zene u vezi spinninga,prvo spora voznja,kasnije brza voznja,pa spora,isto se ponavlja i  bez prekida,i sa tegovima,a bajs je drugacije,vozis se kako ti vozis napolju,mislim dal razumes... :)
u svetu postoji JEDNO CARSTVO!

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: Tanje noge
« Reply #27 on: April 05, 2007, 01:23:08 PM »
pa i sa bajsom mozes prvo sporo pa brzo i bez prekida...ma nema veze...meni je to isto...
Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Tanje noge
« Reply #28 on: April 05, 2007, 01:51:03 PM »
spinning bajsevi su mnogo jaci jer imas momente kad bukvalno stojis na pedalama i vrtis! Zamisli kad bi to radila u speed-u na normalnom u teretani  :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
znaci platila bi stetu u najavi!   :hitself:

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: Tanje noge
« Reply #29 on: April 05, 2007, 01:55:51 PM »
e pa hvala...sad znam... :rolleyes01:
Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.