EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: zadnjica kod trcanja  (Read 14210 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Vaki_LEE

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 204
  • Gender: Male
Odg: zadnjica kod trcanja
« Reply #10 on: June 20, 2009, 11:56:36 AM »
Pa dragi moji niste mi bas puno pomogli! :nonono: Micana ce u svakom slucaju da krene na trcanje, i da radi vezbe za zadnjicu....za svaki slucaj :lol:

I Vuksa i Und su ti dali odgovor na tvoje pitanje. ;) Znaci, sprint, tj. eksplozivnije trcanje ce vise angazovati zadnjicu kao i iskorak i cucanj u teretani; tako da, ako zelis vecu i bolju zadnjicu kombinuj oboje. Rezultati nece izostati sigurno!  :) :blowkiss:
It'a all about: Perfect Nutrition, Hard Work, Pain and Sacrifice a lots of Sacrifice!

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: zadnjica kod trcanja
« Reply #11 on: June 20, 2009, 08:23:04 PM »
4 najbolja nacina za oblikovanje zadnjice po mom misljenju su ti:

1. Cucnjevi- klasicni
2. Podizanje ispravljene noge unazad ili podizanje polusavijene noge u kucecem polozaju, bocno ili na gore
3. Cucnjevi uza zid- tretiraju misice butina i zadnjice. Samo naslonis ledja uz zid i polako se spustas do polucucnja i isto tako, polako se podizes.
4. Istezanje ledja-legnes celom duzinom na pod, skupis noge u kolenima i polako podizes zadnjicu od poda drzeci uvis par sekundi i onda polako spustas.



Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.

Offline micana

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Female
Odg: zadnjica kod trcanja
« Reply #12 on: June 20, 2009, 11:21:52 PM »
Vaki_LEE ja još nisam ni počela da trčim, tako da od sprinta nema ništa u skorije vreme :nonono: Hoću da trčim zbog kondicije, jako mi fali kondicije, jer u teretani ne mogu da je dobijem, traku za trčanje ne volim, vrti mi se u glavi od nje, a i došlo je lepo vreme pa šteta da trčim na traci umesto napolju. A hoću da radim na zadnjici pa zato pitam da li ima efekta kada se trči. Ali verujem da ne može da šteti trčanje mojoj zadnjici :clap:

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: zadnjica kod trcanja
« Reply #13 on: June 21, 2009, 12:03:42 AM »
ako zelis da je oblikujes iskljucivo trcanjem nema od toga puno vajde


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: zadnjica kod trcanja
« Reply #14 on: June 21, 2009, 12:13:27 AM »
ako samo trcis nema nista od dobre guzice..ali npr ako radis samo u teretani ima dobrih rezultata :yes: trcanje ne bih stavio nigde..bolje voznja bajsa ili steper
al se nekad dobro jelo

Offline micana

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Female
Odg: zadnjica kod trcanja
« Reply #15 on: June 21, 2009, 08:37:46 AM »
Und3i2c0v3i2 vidim i ti si iz NS, hehe i moje godiste. Jel ides i ti mozda na trcanje pa da idemo zajedno?     :clap:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: zadnjica kod trcanja
« Reply #16 on: June 21, 2009, 09:22:20 AM »
ne voli Und3i2c0v3i2 trening partnerke/partnere :)

sto se tice zadnjice.samo trcanje uz stepenice,brda,usponi i sprintevi ce malo agresivnije delovati na te misice.tu je vazno kako trcis i da u odredjenom momentu kontrahujes(dodatno stezes) zadnjicu
napominjem da trcanje po betonu dovodi najlakse do povreda, pa samim tim, mnogo rizikujes.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline jelena_bg

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Female
Odg: zadnjica kod trcanja
« Reply #17 on: October 17, 2009, 07:40:39 PM »
sprint moze da pomogne,nikako duge staze
iz licnog iskustva

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: zadnjica kod trcanja
« Reply #18 on: October 17, 2009, 07:44:51 PM »
Ok, rtecheno je da anaerbni trening za dupe ucvrstuje isto... :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.