EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Bodyweight vezbe za razvijanje grudi?  (Read 6666 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Alonso

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 18
Bodyweight vezbe za razvijanje grudi?
« on: July 30, 2012, 03:54:36 PM »
Interesuje me kako je moguce razviti sve delove grudi, da dobiju potpun oblik, svaki deo tela sem grudi radim sa tegovima, za grudi radim propadanja,sklekove, ne zelim da budu velikog obima, ako me razumete, samo zelim da ih jos dodatno oblikujem, da li je to moguce bez tegova?

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: Bodyweight vezbe za razvijanje grudi?
« Reply #1 on: July 30, 2012, 05:16:24 PM »
Jako tesko bez teretane.

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
Odg: Bodyweight vezbe za razvijanje grudi?
« Reply #2 on: July 30, 2012, 08:31:58 PM »
Interesuje me kako je moguce razviti sve delove grudi, da dobiju potpun oblik, svaki deo tela sem grudi radim sa tegovima, za grudi radim propadanja,sklekove, ne zelim da budu velikog obima, ako me razumete, samo zelim da ih jos dodatno oblikujem, da li je to moguce bez tegova?
Ma moze i bez tegova..... :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh:
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”

Offline Radovan_III

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Male
Odg: Bodyweight vezbe za razvijanje grudi?
« Reply #3 on: July 30, 2012, 08:56:33 PM »
Ja kada sam poceo , radio sam bez tegova, tj sklekove u vise varijanti. Bilo je rezultata i cinilo mi se da tegovi nisu neophodni , medjutim kada sam poceo da radim sa sa tezinama rezultati su bili mnogo veci i rekao bi pre svega brzi.
Ima ljudi koji kazu da rade samo bez opterecenja, tj samo sa svojom tezinom, imas gomilu ljudi koji prikazuju to sto rade npr na youtubu, i imaju odlicno razvijene grudi, cak znam i neke koji takodje imaju ok razvijene grudi a nikad nisu radili sa tegovima. Ja bi rekao da je sporije i plus moras da radis napredne varijante pre svega sklekova kako nebi radio previse ponavljanja.

Offline Vl@d@

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
Odg: Bodyweight vezbe za razvijanje grudi?
« Reply #4 on: July 31, 2012, 10:25:49 PM »
Moguce je napraviti dobar oblik grudi, i bez teretane, treba vremena i dobar sklop vezbi, a i vazan uticaj ima genetika.
Sklekovi, propadanja, zgibovi, moze se uraditi sve to, e sad za sitnice i finesse bolja je teretana. Ovo pisem na osnovu mog iskusvtva i iskustva ljudi koje sam upoznao tokom vezbanja...

Offline bbb

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 428
  • Gender: Male
Odg: Bodyweight vezbe za razvijanje grudi?
« Reply #5 on: August 01, 2012, 02:52:31 AM »
Ako sve radis tegovima potpuno je ne logicno da grudi radis bez, a naravno da se neki rezultati mogu postici i bez tegova - bodyweight vezbama.

Offline Alonso

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 18
Odg: Bodyweight vezbe za razvijanje grudi?
« Reply #6 on: August 02, 2012, 11:26:04 AM »
Ehehejjj nisam jedan od onih sto smatra tegove losim, i sam ih koristim, ali ne zelim napumpane grudi od kojih se nece videti latissimus dorsi , koju tezinu da uzmem za grudi da to izgleda sasvim normalno..20 kg iz benca?  :crazy:

Offline kreator

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 46
  • Gender: Male
Odg: Bodyweight vezbe za razvijanje grudi?
« Reply #7 on: August 02, 2012, 12:20:24 PM »
au tebra cime se ti opterecujes  :dunno:

koju tezinu da uzmem za grudi da to izgleda sasvim normalno..20 kg iz benca?  :crazy:

 :boxed: nema tezina veze sa tim, vec ishrana.
Whatever life throws at you, put it on the bench and PRESS IT!

Offline Alonso

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 18
Odg: Bodyweight vezbe za razvijanje grudi?
« Reply #8 on: August 02, 2012, 12:41:22 PM »
au tebra cime se ti opterecujes  :dunno:

 :boxed: nema tezina veze sa tim, vec ishrana.
Pa kako nema tezina veze, svakako ima, ima i ishrana naravno...

Offline kreator

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 46
  • Gender: Male
Odg: Bodyweight vezbe za razvijanje grudi?
« Reply #9 on: August 02, 2012, 01:06:22 PM »
aha, znaci, grudi ce ti izgledati normalno ako budes dizao npr. 20kg a nenormalno ako budes dizao npr. 80kg?

samo ti radi 8-12 ponavljanja i mojne se cimas ovakvim stvarima.
Whatever life throws at you, put it on the bench and PRESS IT!