EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Help  (Read 9225 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Sparta

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 101
  • Gender: Male
Odg: Help
« Reply #20 on: March 18, 2008, 10:25:21 AM »
Dextroza ti je jeftina a mnogo znaci ako vec kreces sa unosenjem kreatina u sebe.
Sto se tice kombinacije i ja se slazem da je to ok, mada ako hoces masu mislim da nije lose da uzmes za pocetak neki "gainer"
Dobitna kombinacija je (bar po meni) gainer+kreatin+glutamin.. Kad zavrsis sa tim baci se na ciste proteine da bi zadrzao masu koju si nabacio.

Vece kilaze su veliki plus za tebe. I zapamti nema dobrog treninga ako se ne oznojis :)

p.s. Naravno kad zavrsis uzimanje kreatina napravis pauzu do sledeceg unosa (min mesec dana) ;)

Offline DamageRulz

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Male
Odg: Help
« Reply #21 on: March 19, 2008, 02:23:49 AM »
E danas sam popio sa suvom grozdje zato sto nisam bas imao vremena da idem do apoteke :) citao sam po sajtu malo i sada mi je gore dole jasno sta i kako bi trebao. Zanima me samo jedno jer ne volim pirinac da je slan jel mogu da ga jedem primer preko celi dan kao sutlijac blag sa mlekom jer samo tako mogu da pojedem 400 grama :) mislim da ste me razumeli sta znaci sutlijac jer nisam siguran da se i kod vas isto zove :) pozdrav

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Help
« Reply #22 on: March 19, 2008, 02:27:03 AM »
Zasto jedes skrob preko celog dana ? kad ti je trening?
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline DamageRulz

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Male
Odg: Help
« Reply #23 on: March 19, 2008, 03:03:48 AM »
pa kad sam drugu smenu  na posao onda idem ujutro oko 11 a kad sam prva smena idem oko 8 uvece . Eto danas sam bio drugu smenu i na posao onako polako sam jeo to i zato pitam dali moze umesto slan da se jede blag , a oko termina neznam kad bi trebao to da jedem ???

Offline DamageRulz

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Male
Odg: Help
« Reply #24 on: March 19, 2008, 03:05:01 AM »
Mislim ne jedem ja samo to nego onako to mi dodje kao grickalice hahaha :) da uvek nesto mutim :)

Offline Sparta

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 101
  • Gender: Male
Odg: Help
« Reply #25 on: March 19, 2008, 08:25:36 AM »
Sutlijas je naziv bar koliko ja znam, nisam upoznat sa "sutlijacem"  :wow: .
Pa i ja sam pomislio da samo jedes to  :lol:  :lol:  :lol:

Moras malo da unosis i ostalo. Riba ti je ok ako volis da jedes. Kazu da najvise proteina ima u puzevima pa ako volis izvoliiiii  :rolleyes01:

A sta si to danas popio sa suvim grozdjem i u kolikoj kolicini?