EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kako nabaciti kile, od jadnog mrsavka do Stalonea :)  (Read 7387 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: Kako nabaciti kile, od jadnog mrsavka do Stalonea :)
« Reply #10 on: February 01, 2009, 01:03:55 AM »
Zasto dajes prednost kreatinu u odnosu na protein?


da mislim da to treba bit samo prednost onima koji vec imaju masu,a ne onima koji je zele dobit.Dobit ce nes kg od kreatina ali to ce mu bit samo voda koja ce se povuc nakon prestajanja,odnosno stanke.Dok proteini odnosno whey tocnije nakon treninga malo ce mu pomoc da dobije kvalitetnu misicnu masu,a dok ostatak dana nek se pozabavi prehranom i to je to.Ima nizak bf sto mu u neku ruku prednost u neku ruku mana.Prednost je ta sto pravilnom prehranom i vjezbom ce polagano dobivat misicnu masu bez masnih naslaga,ali zato nece moci tako brzo nabacit misicnu masu kao onaj koji je tezi i krupniji
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline IlijaGM

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 139
  • Gender: Male
Odg: Kako nabaciti kile, od jadnog mrsavka do Stalonea :)
« Reply #11 on: February 01, 2009, 09:20:10 AM »
Zasto dajes prednost kreatinu u odnosu na protein?


Pa odkud znam kakav je sa finansijama,a i mozda mu je bolje prvo kreatin posto je pocetnik,mada bi efekat sa proteinom bio bolji al ajd sad.....

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Kako nabaciti kile, od jadnog mrsavka do Stalonea :)
« Reply #12 on: February 01, 2009, 11:26:47 AM »
Pa odkud znam kakav je sa finansijama,a i mozda mu je bolje prvo kreatin posto je pocetnik,mada bi efekat sa proteinom bio bolji al ajd sad.....

Ajde opet procitaj svoju poruku.Protein je bolji ali ti mu preporucujes kreatin ? Kojom logikom ?  :hitself: svasta danas mozes da vidis   :hitself:
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: Kako nabaciti kile, od jadnog mrsavka do Stalonea :)
« Reply #13 on: February 01, 2009, 11:49:39 AM »
Ajde opet procitaj svoju poruku.Protein je bolji ali ti mu preporucujes kreatin ? Kojom logikom ?  :hitself: svasta danas mozes da vidis   :hitself:

pa preporucam ada za snagu malo ali da jedno tjedna dana poslje krene s proteinom ako odma ne zeli.

Dao sam mu prednost samo zato sto inace sitniji momci su usto i jako slabi pa da malo ojacaju.

Cuj opet kako god bilo moze krenut i s jednim i s drugim odma.Gle reko sma to i mozda jest greska ali moras znat da sam ja doma na kucnoj njezi i nisam mjesec i nes dana izaso i ludim vise...

Ako ti to nije dovoljno posaljem ti pp da vidis sta sam sve proso u zadnja 2 i nes mjeseca i vjeruj mi zivot ce ti se zgadit.
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Kako nabaciti kile, od jadnog mrsavka do Stalonea :)
« Reply #14 on: February 01, 2009, 02:09:31 PM »
pa preporucam ada za snagu malo ali da jedno tjedna dana poslje krene s proteinom ako odma ne zeli.

Dao sam mu prednost samo zato sto inace sitniji momci su usto i jako slabi pa da malo ojacaju.

Cuj opet kako god bilo moze krenut i s jednim i s drugim odma.Gle reko sma to i mozda jest greska ali moras znat da sam ja doma na kucnoj njezi i nisam mjesec i nes dana izaso i ludim vise...

Ako ti to nije dovoljno posaljem ti pp da vidis sta sam sve proso u zadnja 2 i nes mjeseca i vjeruj mi zivot ce ti se zgadit.

Pa ja nisam citirao tebe nego iliju  :wow: vidi se da imas posledica  :innocent: :lol:
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline IlijaGM

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 139
  • Gender: Male
Odg: Kako nabaciti kile, od jadnog mrsavka do Stalonea :)
« Reply #15 on: February 01, 2009, 02:28:55 PM »
Ajde opet procitaj svoju poruku.Protein je bolji ali ti mu preporucujes kreatin ? Kojom logikom ?  :hitself: svasta danas mozes da vidis   :hitself:


pa mozda covek nema pare za protein

Offline Drakce-Powerlifter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 576
  • Gender: Male
  • taj rad
Odg: Kako nabaciti kile, od jadnog mrsavka do Stalonea :)
« Reply #16 on: February 01, 2009, 03:03:19 PM »
Od ova dva preparata moze samo protein da da rezultate samostalno,a ako umesas kreatin u pricu on ne ide bez 7L vode i bez proteina!To ti je najbolja zimska kombinacija za nabijanje mase!Letnja bi svakako bila hladan sutlijas-pirinac na mleku spremnjen bez obicnog secera vec sa dekstrozom,puding sa dekstrozom,whey,a meso samo ujutru kad jos nisu zagrejani zeludac i telo jel svi znamo da je za msu smrt letnji period! :director: :bb02!Zato lepo u  :tank: pa npad na masu!
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Kako nabaciti kile, od jadnog mrsavka do Stalonea :)
« Reply #17 on: February 01, 2009, 06:13:30 PM »
ko kaze da je leto lose za masu? nije leto lose za masu nego tad vecina ljudi zeli da izgleda dobro..posto nisam jedan od njih..lose izgledam preko cele godine :evillaugh:
al se nekad dobro jelo

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: Kako nabaciti kile, od jadnog mrsavka do Stalonea :)
« Reply #18 on: February 01, 2009, 07:27:08 PM »
ko kaze da je leto lose za masu? nije leto lose za masu nego tad vecina ljudi zeli da izgleda dobro..posto nisam jedan od njih..lose izgledam preko cele godine :evillaugh:

haha ma car.

nes slicno je i kod mene se javljalo.Preko cjele godien sam radio isto i nikad nisma bio zadovoljan sobom ali jednostavno nisam tio ic na defku i osusit se do kraja,premda drugi su mi govorili da sam super ja sebi jednostavno nsiam bio.Samo sto je problem sta cu sad stvarno lose izgledat a i osusio sma se.Hebena nesreca cini cuda
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....