EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Program treninga za masu  (Read 13077 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ISO-100

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 304
  • Gender: Male
Odg: Program treninga za masu
« Reply #20 on: February 01, 2009, 10:53:49 AM »
DRUZINO SA FORUMA STA DA RADIM :help: :help: :help: :help: :help: :help: (javljam vam se putem mobilnog telefona)

Dobio sam upalu pluca i to bas dobru, dobijam inekcije i pijem neke lekove... ne znam sta da radim 20dana... u bolnici sam vec 3 dana... i ostacu jos 7, a posle me pustaju kuci... bolnicka hrana :wallbash1: :wallbash1:... nemam sumplemenata :wallbash1: :wallbash1:, nemam ovsenih pahuljica :wallbash1: :wallbash1:nema treninga :wallbash1: :wallbash1:... GOTOV SAM :pullhair: :pullhair:... a i kad dodjem kuci moram jos najmanje nedelju dana da mirujem sto se tice treninga, pa onda opet kad krenem, one upale jaooooooooooooooo

Offline Fred Perry

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 885
  • Gender: Male
Odg: Program treninga za masu
« Reply #21 on: February 01, 2009, 11:20:24 AM »
Skini neku knjigu sa neta,mozes i neki film iz oblasti bb...obrati paznju kako Lee Priest izvodi vezbe i sta prica.  ;)

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: Program treninga za masu
« Reply #22 on: February 01, 2009, 07:35:28 PM »
DRUZINO SA FORUMA STA DA RADIM :help: :help: :help: :help: :help: :help: (javljam vam se putem mobilnog telefona)

Dobio sam upalu pluca i to bas dobru, dobijam inekcije i pijem neke lekove... ne znam sta da radim 20dana... u bolnici sam vec 3 dana... i ostacu jos 7, a posle me pustaju kuci... bolnicka hrana :wallbash1: :wallbash1:... nemam sumplemenata :wallbash1: :wallbash1:, nemam ovsenih pahuljica :wallbash1: :wallbash1:nema treninga :wallbash1: :wallbash1:... GOTOV SAM :pullhair: :pullhair:... a i kad dodjem kuci moram jos najmanje nedelju dana da mirujem sto se tice treninga, pa onda opet kad krenem, one upale jaooooooooooooooo

ti se zalis.Ja sma u bolnici bio 26 dana od toga 15 dana u komi(nebi tio sve rec sta mi je otislo jer bi bilo stvarno gadno)  i sad sam vec preko mjesec dana doma bez it jednog izlaska van i oporavak ce mi trajat jos par mjeseci.Sta bi tek ja trebo rec?

Ali cuj snagu neces izgubit puno,a i muskulatura ti ne moze tako otic u tom tvom kratkom roku.

Evo ja sma probo s lijevom rukom neki dan vidit koliko mi je snaga otisla(posto mi je ruka sad u pola prijasnje i to zato sto u bolnici nisam opce smio ustajat) i mogu ti rec da nije opce nesto.Mogu istu kilazu odradit samo s malo manje ponavljanja.

Nemoj se bojat nemozes puno izgubit.

Ali zato prvih par treninga odradi s 80% snage i onda poslje kad budes vidio da ide bez bede povecavaj na staro.
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....