EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kako poceti?  (Read 2733 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kawasaki

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Male
Kako poceti?
« on: August 05, 2008, 08:58:07 AM »
Cao drustvo!
Poslije duge pauze zelim malo da se bacim na trening.
Trenirao sam plivanje ali sam napravio veoma dugu pauzu(3 godine) i naravno ostao bez forme i dosta kilograma...
Ali poceo sam dobijati malo viska oko struka, prilicno ucestao problem, zar ne :).
Posto sam sprijecen radnim vremenenom od 8 do 4 nisam bas u mogucnosti da posvetim puno vremena treningu i ishrani ali bih volio da pokusam, ispocetka samo treningom a posle i malo kreatinom i proteinima.
Muskulatura mi je prilicno slaba :) sem ramenog pojasa i ledja koja su ni ostala prilicno dobra, ali problem su noge, koje su mi oduvijek bile slabe.
E sad ocekujem neke savjete od onih koji su isto kao ja krenuli vise manje od nule, kako, kad sta...
Ako imate neki program pa bih pokusao da ga uskladim sa svojim mogucnostima?
PS: Bicu i ja veliki i lijep :))

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Kako poceti?
« Reply #1 on: August 08, 2008, 10:04:06 PM »
Ako se pitas zasto ti niko ne odgovara,to je zato sto sve sto trazis imas na forumu vec ispisano uzduz i popreko  :) prosvrljaj malo,pa se vrati ovde sa konkretnijim pitanjima ;)
Why so serious?

Offline munja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 294
  • Gender: Male
  • Live to ride-Ride to live
Odg: Kako poceti?
« Reply #2 on: August 09, 2008, 12:23:49 AM »
[quote author=kawasaki link=topic=5961.msg96720#msg96720 date=1217919487]
Cao drustvo!
Poslije duge pauze zelim malo da se bacim na trening.
Trenirao sam plivanje ali sam napravio veoma dugu pauzu(3 godine) i naravno ostao bez forme i dosta kilograma...
Ali poceo sam dobijati malo viska oko struka, prilicno ucestao problem, zar ne :).
Posto sam sprijecen radnim vremenenom od 8 do 4 nisam bas u mogucnosti da posvetim puno vremena treningu i ishrani ali bih volio da pokusam, ispocetka samo treningom a posle i malo kreatinom i proteinima.
Muskulatura mi je prilicno slaba :) sem ramenog pojasa i ledja koja su ni ostala prilicno dobra, ali problem su noge, koje su mi oduvijek bile slabe.
E sad ocekujem neke savjete od onih koji su isto kao ja krenuli vise manje od nule, kako, kad sta...
Ako imate neki program pa bih pokusao da ga uskladim sa svojim mogucnostima?
PS: Bicu i ja veliki i lijep :))
[/quote]
        To mi se sviÄ‘a. :lol: :lol: