EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kako skinuti salo sa donjeg stomaka i sa grudi a dobiti izrazajne misice?  (Read 46304 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline RuleMaker

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 71
  • Gender: Male
    • Organizacija ishrane, brojac kalorija i nutritivne tablice
Trbusnjaci su jaka misicna grupa koja se svakodnevno koristi i zbog toga je za nju potrebno vise vezbanja od ostalih misicnih grupa (slicno kao i za listove).
Ja, bas kao i Uros, nemam nikakvih problema radeci ih svaki dan, imam sredjenu ishranu.
Slab početnik sa jakom željom :)

Offline Boky_LA

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1139
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, NS.
ishrana + trcanje.... procitaj forum...
Champions Train Losers Complain.

Offline mikoshmarinin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 341
  • Gender: Male
Trbusnjaci su jaka misicna grupa koja se svakodnevno koristi i zbog toga je za nju potrebno vise vezbanja od ostalih misicnih grupa (slicno kao i za listove).
Ja, bas kao i Uros, nemam nikakvih problema radeci ih svaki dan, imam sredjenu ishranu.
Sta znaci jaka misicna grupa?

Trbusnjaci su prvenstveno izgradjeni od fast-twitch misicnih vlakana tako da za njih vaze ista pravila kao i za grudi, ruke, ledja itd.

Btw, ne znam nikoga ko razvija trbusne da bi bili veliki, kao sto je to slucaj sa listovima.

Offline stevan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 167
  • Gender: Male
Mozda je mislio da se nateze dolazi do njih.
Ne znam za druge ali ja se namucih :)

Offline Drakce-Powerlifter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 576
  • Gender: Male
  • taj rad
profesionalni trener koga ne zelim ovom prilikom da imenujem,covek koji je istrenirao svetskog juniorskog vice sampiona,dok sam radio bodybuilding rekao mi je da svakog dana od ponedeljka do petka radim trbusnjake po 12 serija do otkaza....
Subota aerobni dan,znaci komplet planinarenje,kosarka,fudbal,bazen...
Nedelja slobodna a radnim danima od po-pet svako jutro na prazan stomak kardio u duzini od pola sata do 45 minuta....
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
jeste,ako se naturalac priprema za ausvic
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline mikoshmarinin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 341
  • Gender: Male
Mozda je mislio da se nateze dolazi do njih.
Ne znam za druge ali ja se namucih :)
Namucis se dok skines salo oko njih a ne dok ih dobijes.

profesionalni trener koga ne zelim ovom prilikom da imenujem,covek koji je istrenirao svetskog juniorskog vice sampiona,dok sam radio bodybuilding rekao mi je da svakog dana od ponedeljka do petka radim trbusnjake po 12 serija do otkaza....
Subota aerobni dan,znaci komplet planinarenje,kosarka,fudbal,bazen...
Nedelja slobodna a radnim danima od po-pet svako jutro na prazan stomak kardio u duzini od pola sata do 45 minuta....
Znas, ima prica da je Serge Nubret dnevno radio sat vremena trbusnjake i na godisnjem nivou smanjivao struk za oko 1cm i da je zbog toga imao onako bolestan profil.

Hoces da mi kazes da svi wannabe bilderi koji se ne dizu sa klupe za trbusnjake to pokusavaju?

Offline Drakce-Powerlifter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 576
  • Gender: Male
  • taj rad
Ja sam samo naveo svoj primer kako je meni covek reko....
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!

Offline stevan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 167
  • Gender: Male
Namucis se dok skines salo oko njih a ne dok ih dobijes.
 
Pa upravo to sam i reko,da se najteze dolzi do njih.
Ishrana+cardio+vezbanje=dobri trbusnjaci

Offline mikoshmarinin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 341
  • Gender: Male
Pa upravo to sam i reko,da se najteze dolzi do njih.
Ishrana+cardio+vezbanje=dobri trbusnjaci
Nisam te lepo razumeo :)



zakljucano zbog neaktivnosti
ukoliko bude bilo potrebe da se tema nastavi nemojte otvarati novu nego kontaktirajte admina ili bilo kog moderatora
« Last Edit: April 14, 2010, 10:33:55 PM by Und3i2c0v3i2 »