EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kako skinuti salo sa donjeg stomaka i sa grudi a dobiti izrazajne misice?  (Read 46266 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline jova353

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Hey ja sam ovde nov.Forum je coooooool!!!!
Ja nemam bas preveliki stomak ali imam odredjene kolicine sala koje mi smetaju(na donjem telu stomaka).Imam pomalo vidljive donje i srednje misice na stomaku ali onaj donji stomak mi je problem.Kako da akinem salo sa donjeg stomaka i dobijem plocice??????
 :blush:
Pre sam bio malo debeljuskast pa sam smrsao iscrpljujucim dijetama ali salo mi je ostalo na nekim delovima tela pa i na grudima.Radio sam stalno sklekove ali mi to nije nista pomoglo!!!!!
ZNA LI KO VEZBE ZA GRUDI(kucna verzija)???


















Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
iscrpljujuce dijete  :bored: 

kako se sada hranis ,...hrana je osnov svega ..ispisi jedan dan ...

idealno bi bilo teretana + cardio ...

Offline jova353

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Danas sam doruckovao virsle i jogurt,rucao sarmu i sad pijem neki caj.
Nemam uslova za teretanu.

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Procitaj malo podforum ishrana.
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline RuleMaker

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 71
  • Gender: Male
    • Organizacija ishrane, brojac kalorija i nutritivne tablice
Procitaj malo podforum ishrana.
Sa sarmom neces to nikada skinuti, jedino zdrava ishrana i redovno vezbanje. Nisam dovoljno iskusan da bi te strucno savetovao al sa onim sto sada radim postizem dobre rezultate (imam isti cilj kao i ti).
Dakle hrana koju uglavnom jedem je: crni hleb, belo meso, tunjevina, sardine, belanca, pirinac, suvo grozdje, vocni jogurti sa malo m.m. itd...
Slab početnik sa jakom željom :)

Offline boshko

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
  • Gender: Male
  • The world is mine
Сало скидаш правилном i здравом исхраном па ће ти се тако i видети плочице (o томе имаш овде на форуму).
Уз такву исхрану додаш i 2-3 пута недељно cardio тренинг (o коме такође имаш на форуму) i i бићеш ка Bruce Lee.

A најбоља кућна вежба за сису ти је поставиш две једнако столице нешто више од ширине рамена i ту цепаш склекове тако да пропаднеш што дубље-ниже.
[uklonjen potpis]

Offline Andrej

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 76
  • Gender: Male
Ako nemas uslova za teretanu,ovo bi ti bilo super kad bi nabavio/kupio ovako nesto

Na toj spravi mozes raditi  zgibove,propadanja,sklekove...Ako ti se ne kupuje (cena je oko 7000 din najmanje),moze ti neko napraviti sve to odvojeno.Sredis ishranu,ides na trcanje,radis na tome i bice super.

Offline Uros B70

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 305
  • Gender: Male
  • Take me down to the paradise city...
Može plz neki link teme sa foruma u vezi trbušnjaka, skidanja tog donjeg problematičnog sala, vežbi. Hvala!

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Moze plz neki link teme sa foruma u vezi trbusnjaka, skidanja tog donjeg problematicnog sala, vezbi. Hvala!

salo se ne skida s nikakvom vjezbom(bar ne 80%),vec ishranom.Mozes ti vjezbat 10g ako ti ishrana ne vrijedi
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline bcscofi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 170
  • Gender: Male
 Sklekovi, propadanja i trbusnjaci...grudi ces dobti ako redovno budes radio kombinaciju propadanja i sklekova a bilo bi idealno da ides u teretanu pored toga...sto se tice tbusnjaka presudna je genetika pa zatim nacin ishrane ali i pored svega toga ostaje i da se vezba tako da ovde na forumu mozes videti neke kucne verzije vezbi........