EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: kako uraditi 100 sklekova???  (Read 99628 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: kako uraditi 100 sklekova???
« Reply #120 on: March 31, 2008, 08:45:44 PM »
Znam coveka koji je trenirao za Kobre! Covek je radio i do 600 sklekova u seriji! Ne znam kako mu je to uspevalo ali je radio! Medjutim, nije znao za prekid i pukao mu je misic na levom grudnom misicu! Doktor mu je zabranio sklekove ili bilo sta slicno naredne 2 god. Pazi ipak! :evillaugh:
koji covek  :rolleyes01:

Moj prijatelj je bio pripadnik 63. padobranske btw. to je nasa najelitnija specijalna jedinica! Oni su kao laganiji trening igrali fudbal sa celom ronilackom opremom na sebi ukljucujuci i one tegov
ne preteruj, prvo oni nemaju ronilacku i drugu  opremu za unistavanje, drugo , sve te jedinice nisu kao nekada sto se pricalo..odakle znam -znam ;)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Velja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 845
  • Gender: Male
  • :)
Odg: kako uraditi 100 sklekova???
« Reply #121 on: March 31, 2008, 11:37:13 PM »
Lazicu da imaju ronilacku opremu! Kada se prica o 63. padobranskoj narano da je prva stvar padobranstvo ali ne i jedina! Postoje 4 koraka obuke. Skokovi padobranom predstavljaju nesto vise od cetvrtine obuke, ostalo se odnosi na specijalisticko obucavanje. Kada je rec o specijalistickom obucavanju onda sad tu ima raznih jedinica! Ukljucujuci i ronioce! Ja sam konkretno pisao o ovom liku koji je bio pripadnik 63. padobranskog bataljona i igrao je fudbal sa ronilackom opremom! Kad sam rekao sa full naoruzanjem nisam mislio na "opremu za unistavanje" u smislu tenkova i ne znam ti ja cega jos vec puske i sve sto koristi jedan pripadnik 63.-ce!  ;)

Za vise informacija mozete posetiti www.63padobranska.co.yu

Jedini način da izbegnes greške je da steknes iskustvo.
Jedini način da steknes iskustvo ... je da činiš greške.

Zašto da ulazim u život, kad odatle niko živ nije izašao.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: kako uraditi 100 sklekova???
« Reply #122 on: March 31, 2008, 11:41:46 PM »
buraz,ne treba ti meni da pricas sta je 63.ta niti ja zelim da ulazim u debatu sa tobom oko toga.. ja ti dalje pricam da oni nemaju tu opremu da je akaju na taj nacin, vec je cuvaju za prikaze i izuzetne prilike..
sta koriste specijalne jedinice, veruj da znam sa mnogo realnije i prakticnije strane nego sto to neko pise ili prica ili prepicava..

edit..63.ca i nema tenkove..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline MilanTomic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 121
  • Gender: Male
  • Udarim recku kad vidim nekog da pravilno radi
Odg: kako uraditi 100 sklekova???
« Reply #123 on: April 02, 2008, 09:57:39 AM »
buraz,ne treba ti meni da pricas sta je 63.ta niti ja zelim da ulazim u debatu sa tobom oko toga.. ja ti dalje pricam da oni nemaju tu opremu da je akaju na taj nacin, vec je cuvaju za prikaze i izuzetne prilike..
sta koriste specijalne jedinice, veruj da znam sa mnogo realnije i prakticnije strane nego sto to neko pise ili prica ili prepicava..

edit..63.ca i nema tenkove..

Lazic je svojevremeno (devedesetih) bio pripadnik 63. Secam se da je o tome vec pisao na ovom forumu.  :yes:
Od pravilnog izvodjenja vezbi rastu misici. Od hrane raste stomak.

Offline zajko

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Male
Odg: kako uraditi 100 sklekova???
« Reply #124 on: May 10, 2008, 09:40:45 PM »
ej ekipa. evo da se javim. da vam se zahvalim na savjetima i da porucim da ste mi pomogli pogotovo onaj sto mi je rekao da radim uvijek 70 % od maksimuma. posle otprilike 45 dana vezbanja dosao sam do 112 skelkova, znaci skoro pa duplo vise nego pre.sada imam vece sise nego pola zena :) stavrno nije normalno kolike su  . radio sam vecinom sa vrecama od 20 i 25 kg na ledima i jednom nedeljno sam radio maximum bez vreće. a odmarao sam 2 dana nedeljno. radio sam samo sklekove bez ikakvi drugi vezba. sad mi je sledeci cilj 200 sklekova. stavit cu ovih dana snimku na youtube da vide one koji mi ne veruju i da se malo qurcim  :). jos jednom hvala i pozz

Offline ninon

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 130
  • Gender: Male
Odg: kako uraditi 100 sklekova???
« Reply #125 on: May 11, 2008, 12:34:16 AM »
Ima koristi od slusanja.Sa srecom do tih 200 sklekova :clap:

Offline slavisa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 133
Odg: kako uraditi 100 sklekova???
« Reply #126 on: May 11, 2008, 01:09:48 AM »
Dobar si, nije tesko uraditi toliko sklekova kada se redovno vezba.Bas me zanima kako su ti grudi velike, ako je stvarno i ja pocinem sa pumpanjem :lol:

Offline Aca

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 96
  • Gender: Male
    • Mislilac
Odg: kako uraditi 100 sklekova???
« Reply #127 on: May 11, 2008, 08:28:17 PM »
Lepo sam ti reko,i vidis isplatilo se...

Nego daj kazi za taj snimak na youtube strasno me interesuje.

Offline Dacha

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 446
  • Gender: Male
    • Cimbaljevic.info
Odg: kako uraditi 100 sklekova???
« Reply #128 on: May 11, 2008, 11:47:41 PM »
Svaka cast...!
Ljudi ovde znaju znanje... :yes:
Sta je vrhunac u spanskoj seriji? Kada Hoze Fernando sazna da je sam sebi keva !!

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: kako uraditi 100 sklekova???
« Reply #129 on: May 12, 2008, 01:05:46 PM »
ej ekipa. evo da se javim. da vam se zahvalim na savjetima i da porucim da ste mi pomogli pogotovo onaj sto mi je rekao da radim uvijek 70 % od maksimuma. posle otprilike 45 dana vezbanja dosao sam do 112 skelkova, znaci skoro pa duplo vise nego pre.sada imam vece sise nego pola zena :) stavrno nije normalno kolike su  . radio sam vecinom sa vrecama od 20 i 25 kg na ledima i jednom nedeljno sam radio maximum bez vrece. a odmarao sam 2 dana nedeljno. radio sam samo sklekove bez ikakvi drugi vezba. sad mi je sledeci cilj 200 sklekova. stavit cu ovih dana snimku na youtube da vide one koji mi ne veruju i da se malo qurcim  :). jos jednom hvala i pozz


Samo napred! :clap:
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!