EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kucna teretana - koje sprave su potrebne  (Read 9488 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nokia88

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Kucna teretana - koje sprave su potrebne
« on: October 18, 2010, 12:34:44 AM »
Pozdrav svima, ovo je moj prvi post  :)

Odlucio sam da svoju liniju malo "dovedem u red", i da lagano krenem da kupujem sprave za teretanu, koje cu montirati i koristiti kod sebe u kuci

mene zanima odakle da pocnem tj sta prvo da uzmem, na sta da obratim paznju, i naravno ako imate neku prodavnicu za preporuku???

ja sam prvo razmisljao da uzmem gladijator, on mi se cini kao najkompletnija sprava na kojoj mogu da se rade skoro sve grupe misica, konkretno sam razmisljao o ovom modelu:

da naglasim da sam APSOLUTNI pocetnik u fitnesu, isao sam par meseci u teretanu, ali to nije dalo nikakve rezultate, pa sad  imam nameru da se malo ozbiljnije bacim na posao...
inace (u koliko je to u opste bitno pri kupovini sprava) imam problem sa manjkom kilograma (175cm/55kg)

svaka sugestija dobrodosla  ;)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Kucna teretana - koje sprave su potrebne
« Reply #1 on: October 18, 2010, 07:34:27 AM »
koliko imas prostora u prostoriji gde zelis da ti bude "teretana" i koji je fond para za to?
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Nokia88

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: Kucna teretana - koje sprave su potrebne
« Reply #2 on: October 18, 2010, 11:37:45 AM »
imam nekih 100m2, budzet nije ogranicen, stim sto bih kupovao deo po deo, nema sanse da izfinansiram sve od jednom
za ovu prvu spravu, sam planirao da dam oko 35000, medjutim, ako ima neka mnogo bolja, a kosta npr 45000 onda cu da uzmem tu bolju! tako da mi ni buzet nije fixan, al nebih isao iznad 50000 za gladijatora  ;)

e da, i voleo bih kad bi jedna sprava mogla da mi zameni sto vise sprava...

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Kucna teretana - koje sprave su potrebne
« Reply #3 on: October 18, 2010, 12:01:03 PM »
Jos bolja opcija je ako imas var aparat, mozes bukvalno sve sto ti je potrebno napraviti, nije kao u pravom gymu, ali boze moj...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Kucna teretana - koje sprave su potrebne
« Reply #4 on: October 18, 2010, 12:27:00 PM »
http://3.bp.blogspot.com/_XUJQnJBlydc/S0Of29uysRI/AAAAAAAABvI/yWgFk4sXmWU/s400/powerline_fitness_PPR178_power_rack.jpg
-podesiva klupa
-sipka i tegovi
-sipke z montiranje bucica
na onu gore spravu se ugradi sipka za zgibove
sa svim tim,mozes da radis sve za grudi,ledja,ruke,ramena i noge

onaj kavez na slici je oko 230e mislim
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline basrak

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Male
Odg: Kucna teretana - koje sprave su potrebne
« Reply #5 on: December 28, 2010, 11:29:38 PM »
Pozdrav svima,novi sam na sajtu i interesuje me da li neko od vas zna dimenzije za sprave za propadanje i vratila. Ako neko moze da mi napise dimenzije bio bi mu veoma zahvalan. POZDRAV


Offline Vasko

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 53
  • Gender: Male
Odg: Kucna teretana - koje sprave su potrebne
« Reply #7 on: January 19, 2011, 01:37:31 PM »
Ja prodajem moj gladijator sa tegovima i sipkama, javi mi se na pm ako hoces da se dog...